Uczniowie - po lekcjach


 

Nazwisko i imię

Typ zajęć

Dzień tygodnia

Godziny

Sala

Baćmaga Justyna

Biologia

czwartek

14.50-15.35

52

Czarnota Martyna

Fizyka

wtorek

14.00-14.45

23

Zajęcia unijne

wtorek

15.00-18.00

23

Czubak Bożena

Matematyka

wtorek, środa,

piątek

7.30 – 8.15

43

Darmas Piotr

Matematyka

poniedziałek

14.50-15.35

5

Katarzyna Frączek – Spychalska

 

Język angielski(3e)

Język angielski medyczny(1ap,1ag)

Wtorek

Wtorek

14.00 – 14.45

7.30 – 8.15

 

Gigoń Paweł

Fizyka

poniedziałek

13.05-14.45

48

Izabela Ikwanty

Zajęcia unijne

poniedziałek

14.45 – 16.05

40

Iwańczyk -Górka Anna

SKW „Tytuski”

Przygotowanie do matury 3c

środa

piątek

 

10.55-11.15

13.05-13.50

41

41

Jakubowska Agnieszka

Przedsiębiorczość

wtorek

14.00-14.45

11

Jankowska Magdalena

Język polski

środa

13.50-15.20

29

Kamienik Adiana

J. angielski

piątek

13.50 – 14.35

 

Kieszkowski Wojciech

Matematyka

czwartek

7.30-8.15

29

Kościelnik Kamila

Historia

środa

7.30 – 8.15

+

Krzysztofczyk Honorata

Zajęcia unijne

piątek

13.50-15.10

52

Kwiecień Agata

Zajęcia unijne

wtorek

15.45 – 16.30

Inf2

Leszczyńska Renata

 Zajęcia unijne

 

wtorek

14.45-16.15

39

Lizak Patrycja

Zajęcia unijne

wtorek

14.50-16.20

9

Łukasiewicz Monika

Język polski

wtorek

7.30-8.15

29

Marciniak Katarzyna

Koszykówka chłopcy

środa

15.30-17.00

sala gimn.

Markowska Katarzyna

Chemia

 

Zajęcia unijne

czwartek

piątek

środa

piątek

14.50 – 15.35

7.30 – 8.15

14.50 – 16.15

13.50 – 15.15

38

Mrozek Justyna

Język angielski

czwartek

14.45-15.30

22

Przybyło Barbara

Język angielski

czwartek

14.45-15.30

47

Rojewska Halina

Język rosyjski

wtorek

14.50 – 15.35

 

Sar Małgorzata

Religia

czwartek

14.50-15.35

35

Sokołowska Małgorzata

Matematyka

Czwartek

 

7.30-8.15

100

Sołtysiak Małgorzata

Klub Debat Oksfordzkich

 

środa

 

12.10-12.55

28

Wachowicz Edyta

Siatkówka dziewcząt                      i chłopców

środa

15.30-17.00

sala

gimn.

Wdowski Piotr

Historia

poniedziałek

14.45-15.30

16

Woźniak Jolanta

Matematyka

poniedziałek

14.50-15.35

9