Uczniowie - po lekcjach


Nazwisko i imię

Typ zajęć

Dzień tygodnia

Godziny

Sala

Czarnota Martyna

Zajęcia przygotowujące do matury z fizyki

czwartek

14.00 – 14.45

23

Iwańczyk -Górka Anna

SKW Tytuski

czwartek

10.55 – 11.15

41

Karasiewicz Monika

Matematyka

środa

13.05 – 13.50

 

Matematyka kl.2

14.50 – 15.35

Kobacki  Norbert

Tenis stołowy

środa

15.40 – 17.00

 

Marciniak Katarzyna

SKS Koszykówka

wtorek

14.45 – 16.15

 

Przerwa Beata            

Zajęcia przygotowujące do matury

poniedziałek

14.45 – 15.30

 

26

Sar Małgorzata

Religia

środa

14.00 – 14.45

35

Wachowicz Edyta

SKS Siatkówka dziewcząt i chłopców

środa

czwartek

15.35 – 16.45

 

 

 

GODZINY DO DYSPOZYCJI DYREKTORA

Nauczyciel

Klasa

Nazwa zajęć

Plan realizacji zajęć

Dzień tygodnia

Godzina

Sala

Chałubińska Małgorzata

3hj

Zajęcia dodatkowe z matematyki kl.3h

piątek

8.20-9.05

14

Czarnota Martyna

3c

Fizyka

poniedziałek

7.30-8.15

23

Grzeszczyk-Wronka Małgorzata

4ap

Chemia

czwartek

11.15-12.00

38

Grzeszczyk-Wronka Małgorzata

4bp

Chemia

czwartek

14.50-15.35

38

Kamańczyk Marcin

3f

Przygotowanie do olimpiad i matury

środa

14.50-15.35

28

Kasprzyk Artur

4ep

 

Geografia

 

Piątek

 

14.00-14.45

 

10

2e

Geografia

czwartek

14.50 – 15.35 co 2 tyg.

10

Kramek Marta

4cp

Zajęcia z informatyki

Informatyka rozszerzona

 

czwartek

14.00-14.45

Inf.1

Lorenc - CzubakMałgorzata

3b

Chemia

wtorek

14.00-14.45

28

Lorenc – Czubak

Małgorzata

2a

Chemia

piątek

7.30-8.15

10

Lorenc – Czubak Małgorzata

2b

Chemia

wtorek

14.50-15.35

28

Markowska Katarzyna

3a

Chemia

poniedziałek

13.05 – 13.50

38

Fernandez Perez Mario

4hp

Refuerzo de Literatura Española 4hp

poniedziałek

12.10-12.55

46

Fernandez Perez Mario

3h

Refuerzo de Literatura Española 3Hj

piątek

07.30-08.15

26

Rzepka Dariusz

 

Filozofia

wtorek

14.50-15.35

29

Stawarz Magdalena

3d

Chemia

środa

13.55-14.40

5

Suwała Agnieszka

1b

Język polski 

środa

7.30 - 8.15

42