Tytuł finalistki Olimpiady Zwolnieni z Teorii

Tytuł finalistki Olimpiady Zwolnieni z Teorii

• 2021-05-27 15:14

Miło nam poinformować, że uczennica naszej szkoły Lena Piwońska otrzymała tytuł finalistki Olimpiady Zwolnieni z Teorii za projekt DWUBIEGUNOWI II. Dziewczętom udało się zebrać ponad 11 tysięcy złotych, które przeznaczyły na 6 oddziałów psychiatrycznych w całej Polsce oraz na fundację EF Kropka.
Dziewczęta wykazały się duża kreatywnością w pozyskaniu środków - zorganizowały szereg ciekawych akcji - loterię charytatywną przy wsparciu Rady Rodziców VI LO i Samorządu Uczniowskiego, webinaria naukowe, sprzedaż swoich gadżetów projektowych oraz udzieliły wywiadów do licznych mediów.
Dzięki prawie 9 miesięcznej pracy dziewczęta uzyskały maksymalną liczbę punktów za projekt, a tym samym zostały nominowane do licznych nagród - Srebrnego Wilka za najlepszy projekt w Województwie Mazowieckim i Złotego Wilka za najlepszy projekt w Polsce w kategoriach: zbiórka charytatywna oraz zdrowie i sport.

22 czerwca trzymamy za dziewczyny kciuki w Wielkim Finale.