Aktualności

Chałubińszczacy 2018 - 2021 odbierają świadectwa ukończenia szkoły


blog img

Chałubińszczacy 2018 - 2021 odbierają świadectwa ukończenia szkoły

  • 2021-04-29 19:59

30 kwietnia kolejny rocznik absolwentów naszego liceum odbierze świadectwa ukończenia szkoły i pamiątkowe tarcze. Uczniowie otrzymają je w szkole od swoich wychowawców. Spotkania będą odbywać się w znanym wszystkim rygorze sanitarnym. Niewiele w tym z tradycji uroczystych pożegnań, bo nie będzie części artystycznej, wspólnych zdjęć czy ostatnich rozmów twarzą w twarz. Trochę tego żal, ale miejmy nadzieję, że trudny czas minie i będzie nam dane jeszcze się spotkać. Tymczasem osiem klas uczniów dziś opuszcza szkołę, by w przyszłym tygodniu przystąpić do egzaminów.

Powodzenia na maturze!

Tegorocznych maturzystów pożegnała również Pani dyrektor Bożena Szulczyk, wychowawcy klas maturalnych oraz całe grono pedagogiczne:

„Drodzy Maturzyści,

dzisiejszy dzień zamyka jeden z rozdziałów Waszego życia – naukę w liceum, ale stawia przed Wami nowe wyzwania: studia, pracę, poszukiwanie swojego miejsca w świecie… Najbliższa przyszłość będzie wiązać się z podejmowaniem ważnych życiowych decyzji.

Życzymy Wam, abyście w tym trudnym i pięknym momencie swojego życia mogli być dumni z każdego wyboru, którego dokonacie. Pamiętajcie: im bardziej stroma i trudna droga wiedzie pod górę, tym piękniejsze później są widoki. Wszyscy sprostaliście takim trudnościom, z którymi nie musiały się mierzyć poprzednie pokolenia uczniów – jesteśmy dumni z każdego z Was. Dziękujemy za podejmowane inicjatywy, wspólną pracę, wytrwałość i życzliwość. Powracajcie wspomnieniami do lat licealnych – jesteście absolwentami najstarszej radomskiej szkoły średniej – współtworzycie jej długą i chlubną historię. Niezależnie, gdzie rzuci Was los – zawsze będziecie Chałubińszczakami, naszymi wspaniałymi uczniami i wychowankami…

Pozostaje nam tylko trzymać za Was kciuki na egzaminie maturalnym oraz życzyć sukcesów w dorosłym życiu!

Powodzenia Chałubińszczacy 2021!

 

Dyrektor Szkoły

Bożena Szulczyk

Wychowawcy klas maturalnych

Grono pedagogiczne”

 

Do starszych koleżanek i kolegów kilka słów skierował również Samorząd Uczniowski:

„Drodzy Maturzyści!

Dzisiaj żegnamy Was jako absolwentów IV Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi imienia doktora Tytusa Chałubińskiego w Radomiu. Wiemy, jak trudny był dla Was ten rok szkolny. Mamy nadzieję, że cudowne momenty z życia w naszym liceum na zawsze zapamiętacie i zrekompensują one wszystkie utrudnienia. Czas pożegnania jest jednocześnie początkiem nowego etapu w Waszym życiu.  

W imieniu wszystkich uczniów, chcielibyśmy gorąco podziękować za wszelką działalność w naszym liceum i zapisanie się na kartach jego historii.

Drodzy maturzyści! Życzymy Wam wymarzonych 100% wyników na maturze. Życzymy realizacji wszystkich planów i spełnienia marzeń!

Powodzenia Chałubińszczacy 2021!”

Klasa 3a

Klasa 3b

Klasa 3c

Klasa 3d

Klasa 3e

Klasa 3f

Klasa 3g

Klasa 3h