Szkolne Koło Miłośników Teatru

Teatr Powszechny w Radomiu im. J.Kochanowskiego

W roku szkolnym 2010/2011 w naszej szkole rozpoczęło pracę Szkolne Koło Miłośników Teatru. Inicjatorem była pani Grażyna Grabowska, która stara się zarazić młodzież miłością do szeroko pojmowanej sztuki.

Główne założenia SKMT:

• stała współpraca z Teatrem Powszechnym im. J. Kochanowskiego w Radomiu;
  • rozbudzanie w uczniach zainteresowania teatrem;
  • organizowanie wyjść i wyjazdów do teatru;
  • udział uczniów w warsztatach teatralnych organizowanych przez pracowników Teatru Powszechnego im. J. Kochanowskiego w Radomiu;
  • udział uczniów w próbach generalnych wybranych spektakli Teatru Powszechnego im. J. Kochanowskiego w Radomiu;
  • pogłębianie wiedzy o teatrze;
  • zapoznanie uczniów z różnymi formami teatralnymi.

PROJEKT i WYKONANIE SERWISU:    Grzegorz Kiraga   e-mail:  grzegorz@kiraga.co