Polityka "ciasteczkowa" IV LO w Radomiu

ciasteczkowy potwór

Przez korzystanie z serwisu internetowego, udostępnianego w domenach: chalubinski.pl oraz chalubinski.edu.pl(zwanego dalej „Serwisem”), wyrażana jest zgoda na instalację plików cookies (zwanych dalej "ciasteczkami") na urządzeniu końcowym osoby korzystającej z Serwisu (zwanej dalej „Użytkownikiem”) oraz na wykorzystywanie ciasteczek przez IV LO w Radomiu w celach informacyjnych. Zgoda Użytkownika wyrażana jest za pomocą ustawień przeglądarki internetowej. Jeżeli Użytkownik nie zgadza się na wykorzystywanie przez IV LO w Radomiu ciasteczek gromadzonych za pośrednictwem Serwisu, powinien zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej lub zrezygnować z korzystania z Serwisu.

Więcej informacji na temat ciasteczek można znaleźć pod adresami:

Po lekcjach

Harmonogram zajęć dodatkowych 

Nazwisko

i imię

Typ zajęć

Dzień tygodnia

Godzina

Sala

Marzena Aksamit

Zajęcia wyrównawcze

piątek

13.50-14.45

12

Baćmaga Justyna

Zajęcia dodatkowe (unijne)

 

Szkoła Promocji Zdrowia

poniedziałek

środa

wg harmonogramu

14.00-15.30

14.00-15.30

52

52

Banaś-Jastrzębska Paulina

Chór szkolny

wtorek

14.50-15.35

Bi-

blio-

teka

Barański Jarosław

Zajęcia wyrównawcze

wtorek

środa

czwartek

piątek

14.50-15.35

 

 

14.00-14.45

26

Borodziuk Joanna

Zajęcia wyrównawcze

środa

13.05-13.50

16

Boryczka Maria

Przygotowanie do matury

poniedziałek

 

10

Chałubińska Małgorzata

Konsultacje matematyczne

wtorek

13.05-13.50

 

Czarnota Martyna

Przygotowanie do matury z fizyki

czwartek

14.00-14.45

23

Czubak Bożena

Przygotowanie do konkursów

poniedziałek

7.30-8.15

43

Darmas Piotr

Przygotowanie do matury kl.3f i 3g

środa

13.05-13.50

5

Duliniec Piotr

Siłownia / tenis stołowy

poniedziałek

15.15-16.30

siło-wnia

Gigoń

Paweł

Koło fizyczne

czwartek

14.00-14.45

 

Górka Sławomir

Przygotowanie do „Olimpiady Językowej”

poniedziałek

14.00-14.45

 

Gumińska Jolanta

Koło przyjaciół biblioteki

czwartek

14.00-14.45

Bi-

blio-

teka

Hejna

Ester

Przygotowanie do matury (unijne)

poniedziałek

wtorek

14.00-14.45

14.00-14.45

46

46

Ikwanty Izabela

Zajęcia unijne przygotowujące do matury

poniedziałek

wtorek

13.50-15.20

14.45-15.30

 

Iwańczyk -Górka Anna

SKW „Tytuski”

Przygotowanie do matury  3c (unijne)

Przygotowanie do matury  3f (unijne)

wtorek

środa

poniedziałek

10.55-11.15

13.05-14.45

13.50-15.20

41

Jakubowska Agnieszka

Koło ekonomiczne

 

 

czwartek

14.00-14.45

11

Jankowska Magdalena

Przygotowanie do matury na poziomie rozszerzonym

Przygotowanie do matury na poziomie podstawowym

piątek

 

czwartek

(co 2 tygodnie)

14.00-14.45

 

13.05-14.45

29

Kamańczyk Marcin

Zajęcia przygotowujące do matury

w miarę potrzeb

 

 

Kamienik Adriana

Zajęcia wyrównawcze dla klas I

poniedziałek

14.50-15.35

 

Kański Michał

Zajęcia przygotowujące do matury

wtorek

14.00-14.45

30

Kieszkowski Wojciech

Zajęcia unijne przygotowujące do matury kl.3i

czwartek

13.05-15.35

43

Kołaczek Manuela

Przygotowanie do matury na poziomie pods. i rozsz.

wtorek

14.30-15.15

40

Kościelnik Kamila

Koło historyczne

piątek

8.20-9.05

Bib-lioteka

Kowal Agnieszka

Zajęcia przygotowujące do matury z j. hiszpańskiego

środa

14.55-15.40

11

Kozakiewicz Agnieszka

Zajęcia unijne

sobota

9.00-13.15

 

Krzysztofczyk Honorata

Przygotowanie do matury. Zajęcia unijne

piątek

14.50-16.20

 

Kwiecień Agata

Zajęcia unijne

w miarę potrzeb

 

 

Leszczyńska Renata

Zajęcia unijne

środa

 

piątek

7.30-8.15

14.00-14.45

14.00-14.45

40

Leszczyński Marcin

Siłownia

poniedziałek

środa

piątek

18.30-20.00

Siło-wnia

Lizak

Patrycja

Zajęcia dodatkowe wyrównawcze (unijne)

środa

 

piątek

14.00-15.30

 

13.00-14.30

9

Lorenc Małgorzata

Zajęcia wyrównawcze

wtorek

13.05-14.25

 

Łukasiewicz Monika

Przygotowanie do matury kl.3b

/konsultacje/

czwartek

13.05-13.50

41

Majchrzyk Paweł

Przygotowanie do matury. Zajęcia unijne

czwartek

13.05-13.50

 

Majsiak-Gromek Aneta

Konsultacje z chemii

wtorek

13.50-14.45

8.20-9.05

 

Marciniak

Katarzyna

SKS koszykówka dziewcząt

SKS koszykówka chłopców

poniedziałek

środa

15.35-17.00

15.35-17.00

s.gim

Markowicz Marcin

Przygotowanie do matury

w miarę potrzeb

 

 

Molendowski Sławomir

Koło biblijne

wtorek

14.50-15.35

 

Mrozek Justyna

Przygotowanie do matury kl.3e

 

poniedziałek

piątek

13.05-13.50

12.10-12.55

22

Olchowa Beata

Przygotowanie do matury kl.3a

 

środa

14.00-14.45

 

Olczykowska Beata

Zajęcia dodatkowe przygotowujące do matury (unijne)

 

sobota

8.50-12.00

42

Płaskocińska Agnieszka

Zajęcia sportowo-rekreacyjne

wtorek

15.35-16.35

 

Przybyło Barbara

Matura ustna próbna

poniedziałek

14.00-14.45

47

Rojewska Halina

Zajęcia wyrównawcze z j.rosyjskiego i j.niemieckiego

wtorek

14.50-15.35

27

Sapińska Małgorzata

Zajęcia z j. niemieckiego: EU, olimpiady, konkursy

poniedziałek

wtorek

środa

12.10-12.55

12.10-12.55

11.15-12.00

39

Sar

Małgorzata

Koło biblijne

wtorek

14.15-15.15

35

Sierra Garcia Isaac

Zajęcia dodatkowe

środa

9.15-10.00

 

Skawińska Edyta

Zajęcia dodatkowe i wyrównawcze (unijne)

środa

czwartek

14.00-15.30

15.00-16.30

 

Sokołowska Małgorzata

Przygotowanie do matury

czwartek

13.05-13.50

5

Sołtysiak Małgorzata

Koło Debat Oksfordzkich. Zajęcia wyrównawcze

poniedziałek

13.05-13.50

28

Tyczyńska Maria

Przygotowanie młodzieży do zawodów – piłka ręczna, pływanie

środa

14.45-15.45

s.gim

Wachowicz Edyta

SKS siatkówka chłopców

SKS siatkówka dziewcząt

wtorek

czwartek

15.35-17.00

15.35-17.00

s.gim

Waniek

Marta

Koło biblijne

poniedziałek

14.00-14.45

35

Wróbel Dorota

Koło ratownictwa przedmedycznego

piątek

14.00-14.45

11

 
IV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE z Oddziałami Dwujęzycznymi im. dra Tytusa Chałubińskiego w Radomiu
adres: 26-600 Radom, ul. Mariacka 25;  telefon/fax: +48 483627485 — telefon: +48 483851918, +48 483851919 telefon komórkowy: +48 504252804
adresy poczty elektronicznej:    szkola@chalubinski.pl (adres ogólny szkoły)  iwanczyk21@wp.pl (mgr Anna Iwańczyk-Górka - opiekun redakcyjny serwisu)
PROJEKT i WYKONANIE SERWISU:    Grzegorz Kiraga   e-mail:  grzegorz@kiraga.co