Polityka "ciasteczkowa" IV LO w Radomiu

ciasteczkowy potwór

Przez korzystanie z serwisu internetowego, udostępnianego w domenach: chalubinski.pl oraz chalubinski.edu.pl(zwanego dalej „Serwisem”), wyrażana jest zgoda na instalację plików cookies (zwanych dalej "ciasteczkami") na urządzeniu końcowym osoby korzystającej z Serwisu (zwanej dalej „Użytkownikiem”) oraz na wykorzystywanie ciasteczek przez IV LO w Radomiu w celach informacyjnych. Zgoda Użytkownika wyrażana jest za pomocą ustawień przeglądarki internetowej. Jeżeli Użytkownik nie zgadza się na wykorzystywanie przez IV LO w Radomiu ciasteczek gromadzonych za pośrednictwem Serwisu, powinien zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej lub zrezygnować z korzystania z Serwisu.

Więcej informacji na temat ciasteczek można znaleźć pod adresami:

Po lekcjach

Harmonogram zajęć rozwijających zainteresowania uczniów

Nazwisko

i imię

Typ zajęć

Dzień tygodnia

Godzina

Aksamit Marzena

Język angielski

piątek

13.50-14.45

Baćmaga Justyna

Unijne pozalekcyjne zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze i dodatkowe z biologii prowadzone metodą eksperymentu

 

Szkoła Promocji Zdrowia

poniedziałek

środa

 

 

wg harmonogramu

14.00-15.30

14.00-15.30

Banaś-Jastrzębska Paulina

Chór szkolny

wtorek

14.50-15.35

Barański Jarosław

Unijne pozalekcyjne zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze i języka hiszpańskiego

 

wtorek

środa

czwartek

piątek

14.50-15.35

 

 

14.00-14.45

Borodziuk Joanna

Historia

środa

13.05-13.50

Boryczka Maria

Matematyka

poniedziałek

14.00-14.45

Chałubińska Małgorzata

Unijne pozalekcyjne zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze i dodatkowe z matematyki prowadzone metodą eksperymentu

wtorek

13.00-16.00

Chrzanowska Elżbieta

Matematyka

środa

14.00-14.45

Czarnota Martyna

Fizyka

czwartek

14.00-14.45

Czubak Bożena

Matematyka

poniedziałek

7.30-8.15

Darmas Piotr

Matematyka

środa

13.05-13.50

Duliniec Piotr

Siłownia / tenis stołowy

poniedziałek

15.15-16.30

Gigoń

Paweł

Unijne pozalekcyjne zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze i dodatkowe z fizyki prowadzone metodą eksperymentu

czwartek

14.00-14.45

Górka Sławomir

Języka angielski

poniedziałek

14.00-14.45

Grzeszczyk-Wronka Małgorzata

Unijne pozalekcyjne zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze i dodatkowe z chemii prowadzone metodą eksperymentu

wtorek

czwartek

14.50-15.35

8.20-9.05

Gumińska Jolanta

Zajęcia biblioteczne

czwartek

14.00-14.45

Hejna

Ester

Unijne pozalekcyjne zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze i dodatkowe z języka angielskiego

poniedziałek

wtorek

14.00-14.45

14.00-14.45

Ikwanty Izabela

Unijne pozalekcyjne zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze i dodatkowe z języka niemieckiego

poniedziałek

wtorek

13.50-15.20

14.45-15.30

 

 

 

Iwańczyk -Górka Anna

SKW „Tytuski”

Unijne pozalekcyjne zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze i dodatkowe z języka polskiego

wtorek

 

środa

poniedziałek

10.55-11.15

 

13.05-14.45

13.50-15.20

Jakubowska Agnieszka

Ekonomia

 

 

czwartek

14.00-14.45

Jankowska Magdalena

Język polski

 

Język polski

piątek

 

czwartek

(co 2 tygodnie)

14.00-14.45

 

13.05-14.45

Kamienik Adriana

Język angielski

poniedziałek

14.50-15.35

Kański Michał

Język polski

wtorek

14.00-14.45

Kieszkowski Wojciech

Unijne pozalekcyjne zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze i dodatkowe z matematyki prowadzone metodą eksperymentu

czwartek

13.05-15.35

Kołaczek Manuela

Język niemiecki

wtorek

14.30-15.15

Kościelnik Kamila

Historia

piątek

8.20-9.05

Kowal Agnieszka

Język hiszpański

środa

14.55-15.40

Kozakiewicz Agnieszka

Unijne pozalekcyjne zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze i dodatkowe z języka polskiego

sobota

9.00-13.15

Kramek Marta

Unijne pozalekcyjne zajęcia dodatkowe. Rozwijanie kompetencji cyfrowych uczniów poprzez naukę algorytmiki

poniedziałek

13.05-14.45

Krzysztofczyk Honorata

Unijne pozalekcyjne zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze i dodatkowe z biologii prowadzone metodą eksperymentu

piątek

14.50-16.20

Kwiecień Agata

Unijne pozalekcyjne zajęcia dodatkowe. Rozwijanie kompetencji cyfrowych uczniów poprzez naukę algorytmiki

czwartek

sobota

14.00-16.30

8.00-12.00

Leszczyńska Renata

Unijne pozalekcyjne zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze i dodatkowe z języka niemieckiego

środa

 

piątek

7.30-8.15

14.00-14.45

14.00-14.45

Leszczyński Marcin

Siłownia

poniedziałek

środa

piątek

18.30-20.00

Lizak

Patrycja

Unijne pozalekcyjne zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze i dodatkowe z geografii prowadzone metodą eksperymentu oraz unijne pozalekcyjne zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze i dodatkowe geografii

środa

 

 

piątek

14.00-15.30

 

 

13.00-14.30

Lorenc Małgorzata

Unijne pozalekcyjne zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze i dodatkowe z chemii prowadzone metodą eksperymentu

wtorek

13.05-14.25

Łukasiewicz Monika

Unijne pozalekcyjne zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze i dodatkowe z języka polskiego

czwartek

13.05-13.50

Majchrzyk Paweł

Unijne pozalekcyjne zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze i dodatkowe z języka angielskiego

czwartek

13.05-13.50

Majewska-Dziuba Monika

Unijne pozalekcyjne zajęcia dodatkowe. Rozwijanie kompetencji cyfrowych uczniów poprzez naukę programowania

wtorek

środa

sobota

15.00-18.00

15.00-18.00

10.00-13.00

Majsiak-Gromek Aneta

Chemia

wtorek

13.50-14.45

8.20-9.05

Marciniak

Katarzyna

Koszykówka dziewcząt

Koszykówka chłopców

poniedziałek

środa

15.35-17.00

15.35-17.00

Molendowski Sławomir

Religia

wtorek

14.50-15.35

Mrozek Justyna

Unijne pozalekcyjne zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze i dodatkowe z języka angielskiego

poniedziałek

piątek

13.05-13.50

12.10-12.55

Olchowa Beata

Biologia

 

środa

14.00-14.45

Olczykowska Beata

Unijne pozalekcyjne zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze i dodatkowe z języka polskiego

sobota

8.50-12.00

Płaskocińska Agnieszka

Zajęcia sportowo-rekreacyjne

wtorek

15.35-16.35

Przybyło Barbara

Język angielski

poniedziałek

14.00-14.45

Rojewska Halina

Język rosyjski, język niemiecki

wtorek

14.50-15.35

Sapińska Małgorzata

Unijne pozalekcyjne zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze i dodatkowe z języka niemieckiego

poniedziałek

wtorek

środa

12.10-12.55

12.10-12.55

11.15-12.00

Sar

Małgorzata

Religia

wtorek

14.15-15.15

Sierra Garcia Isaac

Język hiszpański

środa

9.15-10.00

Skawińska Edyta

Unijne pozalekcyjne zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze i dodatkowe z języka angielskiego

środa

czwartek

14.00-15.30

15.00-16.30

Sokołowska Małgorzata

Matematyka

czwartek

13.05-13.50

Tyczyńska Maria

Piłka ręczna

środa

14.45-15.45

Wachowicz Edyta

Siatkówka chłopców

Siatkówka dziewcząt

wtorek

czwartek

15.35-17.00

15.35-17.00

Waniek

Marta

Religia

poniedziałek

14.00-14.45

Wróbel Dorota

Ratownictwo przedmedyczne

piątek

14.00-14.45

 
IV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE z Oddziałami Dwujęzycznymi im. dra Tytusa Chałubińskiego w Radomiu
adres: 26-600 Radom, ul. Mariacka 25;  telefon/fax: +48 483627485 — telefon: +48 483851918, +48 483851919 telefon komórkowy: +48 504252804
adresy poczty elektronicznej:    szkola@chalubinski.pl (adres ogólny szkoły)  iwanczyk21@wp.pl (mgr Anna Iwańczyk-Górka - opiekun redakcyjny serwisu)
PROJEKT i WYKONANIE SERWISU:    Grzegorz Kiraga   e-mail:  grzegorz@kiraga.co