Polityka "ciasteczkowa" IV LO w Radomiu

ciasteczkowy potwór

Przez korzystanie z serwisu internetowego, udostępnianego w domenach: chalubinski.pl oraz chalubinski.edu.pl(zwanego dalej „Serwisem”), wyrażana jest zgoda na instalację plików cookies (zwanych dalej "ciasteczkami") na urządzeniu końcowym osoby korzystającej z Serwisu (zwanej dalej „Użytkownikiem”) oraz na wykorzystywanie ciasteczek przez IV LO w Radomiu w celach informacyjnych. Zgoda Użytkownika wyrażana jest za pomocą ustawień przeglądarki internetowej. Jeżeli Użytkownik nie zgadza się na wykorzystywanie przez IV LO w Radomiu ciasteczek gromadzonych za pośrednictwem Serwisu, powinien zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej lub zrezygnować z korzystania z Serwisu.

Więcej informacji na temat ciasteczek można znaleźć pod adresami:

Sukcesy w roku szkolnym 2012/2013

Olimpiady i konkursy przedmiotowe

Nazwisko i imię

Klasa

Osiągnięcia

Fronczyk Ewa

0h

Finalistka XXIII Olimpiady Katolickiej

Starek Katarzyna

1a

II miejsce Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego

Kozerska Aleksandra

1a

II miejsce w XVII Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy Biblijnej

Malik Dominik

1a

IV miejsce w etapie diecezjalnym Ogólnopolskiego Konkursu Biblijnego

Olszewska Aleksandra

1b

Wyróżnienie w Konkursie Matematycznym „Kangur”

Makowski Bartosz

1c

Wyróżnienie w Konkursie Matematycznym „Kangur” i udział w finale Radomskich Zawodach Matematycznych

Tokarski Paweł

1c

Udział w finale Radomskich Zawodach Matematycznych

Wardzyńska Katarzyna

1c

Udział w finale Radomskich Zawodach Matematycznych

Wąsik Piotr

1c

Udział w finale Radomskich Zawodach Matematycznych

Borowska Joanna

1c

Udział w finale Olimpiady Solidarności

Grzesik Tomasz

1c

Udział w finale Olimpiady Solidarności

Romanowska Agata

1c

Finalistka Regionalnego Konkursu Ortograficznego

Dziewięcki Piotr

1d

Zaangażowanie w prowadzenie chóru szkolnego

Barzycka Karolina

1h

Konkurs biblioteczny „Przyłapani na czytaniu”

Prus Jolanta

1h

Konkurs biblioteczny „Przyłapani na czytaniu”

Brzeziński Bartłomiej

2a

Finalista Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego „Z polszczyzną na co dzień

Galas Michalina

2a

Finalistka Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego „Z polszczyzną na co dzień”

Pochylska Martyna

2a

Finalistka Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego „Z polszczyzną na co dzień”,

Orczykowski Jakub

2a

Finalista XI Regionalnego Konkursu Ortograficznego

Kaca Marta

2a

III miejsce VI Regionalnego Konkursu Czytelniczego

Stępień Aleksandra

2a

III miejsce VI Regionalnego Konkursu Czytelniczego

Tomczyk Katarzyna

2a

Finalistka XIII Radomskich Zawodach Matematycznych

Sitarz Karolina

2b

Laureatka XIII Turnieju Słowa Poświęconego Twórczości Stanisława Grochowiaka

Drabik Klaudia

2b

Finalistka Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego „Z polszczyzną na co dzień”,

Pacyna Karol

2b

Finalista Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego „Z polszczyzną na co dzień,”  IV miejsce w Mistrzostwach Pierwszej Pomocy

Graniak Adrianna

2b

 I miejsce Regionalnego Konkursu Czytelniczego

Kosior Aleksandra

2b

IV miejsce w Mistrzostwach Pierwszej Pomocy

Skipirzepa Roksana

2b

IV miejsce w Mistrzostwach Pierwszej Pomocy

Wojcieszek Magdalena

2b

IV miejsce w Mistrzostwach Pierwszej Pomocy

Zalewska Domanika

2b

IV miejsce w Mistrzostwach Pierwszej Pomocy

Górecki Tomasz

2c

Wyróżnienie w Konkursie Matematycznym „Kangur”

Kozubek Łucja

2c

Wyróżnienie w Konkursie Matematycznym „Kangur”

Buczyński Mateusz

2d

II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego, finalista Konkursu Ortograficznego

Matyjanek Adrianna

2d

finalistka Międzyszkolnego Konkursu Ortograficznego, I miejsce w Konkursie o Ziemi Radomskiej

Życka Maria

2d

I miejsce w Konkursie o Ziemi Radomskiej

Petrzak Piotr

2d

I miejsce w Konkursie o Ziemi Radomskiej

Kozerska Marta

2d

I miejsce w Konkursie o Ziemi Radomskiej

Wypchło Dawid

2d

I miejsce w Konkursie o Ziemi Radomskiej

Mazur Kinga

2e

Udział w Olimpiadzie Historycznej, udział                     w Olimpiada o Kazimierzu Wielkim

Nalewajko Gabriela

2h

Finalista III Olimpiady Języka Hiszpańskiego

Jan Mastalerek

3a

 finalista Olimpiady Ekologicznej

Bartosz Kwiatkowski

3a

 finalista Konkursu Chemicznego UTH

Rafał Włodarczyk

3c

 finalista Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH (fizyka)

Paulina Skórnicka

3c

 laureatka XXIII Olimpiady Teologii Katolickiej

Michał Zientarski

3c

 VII miejsce w Etapie Diecezjalnym Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej

Joanna Kurys

3f

 finalistka Konkursu Kolęd i Pastorałek

Magdalena Kwaterkiewicz

3f

 finalistka Konkursu Kolęd i Pastorałek

Małgorzata Czubak

3g

 laureatka XVII Konkursu Wiedzy o Uniwersytecie Jagiellońskim (indeks)

Maria Kościowska

3g

 laureatka XVII Konkursu Wiedzy o Uniwersytecie Jagiellońskim (indeks)

Aleksandra Rogala

3g

 laureatka XVII Konkursu Wiedzy o Uniwersytecie Jagiellońskim (indeks)

Anita Sułowska

3g

 laureatka XVII Konkursu Wiedzy o Uniwersytecie Jagiellońskim (indeks)

Weronika Batory

3g

 laureatka XVII Konkursu Wiedzy o Uniwersytecie Jagiellońskim (indeks)

Patrycja Wojtuniak

3g

 laureatka XVII Konkursu Wiedzy o Uniwersytecie Jagiellońskim (indeks)

Martyna Grela

3h

 laureatka XVII Konkursu Wiedzy o Uniwersytecie Jagiellońskim (indeks)

Jakub Kosior

3h

 laureat XVII Konkursu Wiedzy o Uniwersytecie Jagiellońskim (indeks)

Kinga Majewska

3h

 laureatka XVII Konkursu Wiedzy o Uniwersytecie Jagiellońskim (indeks)

Julia Paduszyńska

3h

 laureatka XVII Konkursu Wiedzy o Uniwersytecie Jagiellońskim (indeks)

Paulina Kosiec

3f

 finalistka Radomskich Zawodów Matematycznych

Piotr Religa

3f

 finalista Radomskich Zawodów Matematycznych

Dominik Kowalczyk

3e

 laureat Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH (geografia)

Szkolny konkurs języka angielskiego „The Master of Listening”

Synder Weronika

1d

1 miejsce w szkolnym konkursie języka angielskiego „The Master of Listening

Sznajder Karolina

1d

2 miejsce w szkolnym konkursie języka angielskiego „The Master of Listening

Wojtyniak Jakub

1d

2 miejsce w szkolnym konkursie języka angielskiego „The Master of Listening

Szkolny konkurs języka angielskiego „The Master of Writing

Nalewajko Gabriela

2h

1 miejsce w szkolnym konkursie języka angielskiego „The Master of Writing

Brymora Weronika

2h

2 miejsce w szkolnym konkursie języka angielskiego „The Master of Writing

Ziomek Anna

2h

3 miejsce w szkolnym konkursie języka angielskiego „The Master of Writing

Laureatki szkolnego konkursu „Przyłapani na czytaniu”

Malwina Biel

3c

 

Aleksandra Młynarczyk

3f

 

Katarzyna Chlebna

3h

 

Osiągnięcia sportowe

Jan Mastalerek, Marcin Syganiec, Artur Słomka, Maciej Pogodziński, Grzegorz Nowakowski, Jakub Grzywacz, Marcel Tomczyk

 

 III miejsce w turnieju piłki siatkowej chłopców z okazji 100-lecia VI LO im. J. Kochanowskiego

Katarzyna Osińska

3g

 I miejsce w tenisie stołowym na XIII Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży

Paula Zaprawa

3c

 III miejsce w pływaniu na XIII Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży

Kamila Kazimierska

3c

 III miejsce w biegu sztafetowym 4x100m na XIII Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży

Świadectwa z wyróżnieniem - średnia powyżej 4,75

Łomża Żaneta

0h

 

Gala Mateusz

1a

 

Marek Martyna

1a

 

Żaczko Mateusz

1a

 

Rus Dominik

1a

 

Malik Dominik

1a

 

Mnich Martyna

1a

 

Wójcik Magdalena

1a

 

Kwiecień Emilia

1a

 

Kowalik Magdalena

1a

 

Kozerska Aleksandra

1a

 

Mizieliński Karol

1a

 

Juszczyk Iwona

1b

 

Olszewska Aleksandra

1b

 

Janas Karol

1b

 

Drózd Dagmara

1b

 

Jędraszak Ada

1b

 

Sadowska Wiktoria

1b

 

Jamka Magda

1b

 

Jędra Kinga

1b

 

Korcz Katarzyna

1b

 

Tkaczyk Rafał

1b

 

Grabkowska Katarzyna

1b

 

Masiarz Kinga

1b

 

Maul Klaudia

1b

 

Makowski Bartosz

1c

 

Polak Magdalena

1c

 

Grzelak Marta

1c

 

Tokarski Paweł

1c

 

Wąsik Piotr

1c

 

Jesionek Katarzyna

1c

 

Życka Katarzyna

1c

 

Matysiak Emila

1d

 

Pierzchała Monika

1d

 

Wonia Weronika

1d

 

Zagroda Daria

1d

 

Sznajder Karolina

1d

 

Molenda Magdalena

1d

 

Wojtyniak Jakub

1d

 

Waniek Patrycja

1d

 

Poter Natalia

1e

 

Majewska Sylwia

1e

 

Fijałkowska Izabela

1e

 

Kamiński Michał

1e

 

Stawczyk Kamila

1e

 

Zabirzewska Barbara

1e

 

Lipiec Martyna

1e

 

Lisowski Hubert

1e

 

Galińska Izabela

1f

 

Marszałek Jakub

1f

 

Dąbrowska Aleksandra

1f

 

Kucharczyk Piotr

1h

 

Iwanowski Maciej

1h

 

Łyjak Monika

1h

 

Wrzesińska Maria

1h

 

Jasińska Anna

2a

 

Jaworska Katarzyna

2a

 

Orczykowski Jakub

2a

 

Kozłowska Martyna

2a

 

Tomczyk Katarzyna

2a

 

Pogoda Aleksandra

2b

 

Marszałek Klaudia

2b

 

Bernat Maria

2b

 

Graniak Adrianna

2b

 

Borkowska Karolina

2b

 

Krawczyk Dominika

2b

 

Mróz Agnieszka

2b

 

Musielewicz Aleksandra

2d

 

Buczyński Mateusz

2d

 

Mazur Kinga

2e

 

Nalewajko Gabriela

2h

 

Maciaszczyk Julia

2h

 

Zabirzewska Maja

2h

 

Kucharczyk Natalia

2h

 

Ziomek Anna

2h

 

Bartosz Kwiatkowski

3a

 

Karolina Pałka

3a

 

Karolina Gurtat

3a

 

Agnieszka Płachta

3a

 

Magdalena Mąkosa

3b

 

Klaudia Nowocień

3b

 

Kamila Kazimierska

3c

 

Michał Zientarski

3c

 

Aleksandra Wąsik

3c

 

Katarzyna Wojdat

3c

 

Kamila Pyrka

3c

 

Emilia Rybarczyk

3c

 

Dariusz Odzimek

3d

 

Jakub Molik

3d

 

Norbert Woźniak

3e

 

Magdalena Żdżalik

3e

 

Jaskulska Karolina

3e

 

Anna Ołtarzewska

3f

 

Paulina Kosiec

3f

 

Joanna Kurys

3f

 

Maciej Słomski

3g

 

100% frekwencja

Kornacki Dawid

1b

 

Tkaczyk Rafał

1b

 

Ziułek Jakub

1b

 

Grzelak Marta

1c

 

Tokarski Paweł

1c

 

Hodyra Michał

1d

 

Molenda Magdalena

1d

 

Wonia Weronika

1d

 

Kamiński Michał

1e

 

Sowa Karolina

2e

 

Nowakowska Agata

2e

 

Mateusz Kwiatkowski

3a

 

Karolina Pałka

3a

 

Monika Nowicka

3b

 

Jakub Majkuciński

3c

 

Michał Zientarski

3c

 

Bartosz Wolański

3d

 

Iwona Szymczyk

3e

 

Norbert Woźniak

3e

 

Aktywna działalność w Szkolnym Klubie Wolontariatu

Emilia Matysiak

1d

 

Anna Skurzyńska

1d

 

Bartłomiej Pawlak

1d

 

Grzegorz Tokarski

1d

 

Michał Hodyra

1d

 

Malwina Klimek

1d

 

Adrianna Wójcik

1g

 

Izabela Tybiszewska

1g

 

Karolina Janasz

1h

 

Joanna Martyna

1h

 

Milena Giedyk

3b

 

Ismena Jaworska

3b

 

Izabela Adamczyk

3g

 

Aleksandra Rogala

3g

 

Anita Sułowska

3g

 

Patrycja Wojtuniak

3g

 

Aktywna działalność na rzecz szkoły i pomoc przy organizacji uroczystości szkolnych

Kornel Skorek

3d

 

Wacław Irzmański

3c

 

Katarzyna Budzik

3b

 

Milena Kawalec

3b

 

Bartłomiej Składanek

3g

 

Piotr Kowalski

3g

 

 
IV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE z Oddziałami Dwujęzycznymi im. dra Tytusa Chałubińskiego w Radomiu
adres: 26-600 Radom, ul. Mariacka 25;  telefon/fax: +48 483627485 — telefon: +48 483851918, +48 483851919 telefon komórkowy: +48 504252804
adresy poczty elektronicznej:    szkola@chalubinski.pl (adres ogólny szkoły)  iwanczyk21@wp.pl (mgr Anna Iwańczyk-Górka - opiekun redakcyjny serwisu)
PROJEKT i WYKONANIE SERWISU:    Grzegorz Kiraga   e-mail:  grzegorz@kiraga.co