Polityka "ciasteczkowa" IV LO w Radomiu

ciasteczkowy potwór

Przez korzystanie z serwisu internetowego, udostępnianego w domenach: chalubinski.pl oraz chalubinski.edu.pl(zwanego dalej „Serwisem”), wyrażana jest zgoda na instalację plików cookies (zwanych dalej "ciasteczkami") na urządzeniu końcowym osoby korzystającej z Serwisu (zwanej dalej „Użytkownikiem”) oraz na wykorzystywanie ciasteczek przez IV LO w Radomiu w celach informacyjnych. Zgoda Użytkownika wyrażana jest za pomocą ustawień przeglądarki internetowej. Jeżeli Użytkownik nie zgadza się na wykorzystywanie przez IV LO w Radomiu ciasteczek gromadzonych za pośrednictwem Serwisu, powinien zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej lub zrezygnować z korzystania z Serwisu.

Więcej informacji na temat ciasteczek można znaleźć pod adresami:

Sukcesy w roku szkolnym 2011/2012

Imię i nazwisko

Klasa

Osiągnięcia

Aleksandra Świtka

1a

finalistka XIII Radomskich Spotkań z Kolendami i Pastorałkami

Krzysztof  Dąbrowski 

1c

I miejsce w Konkursie Wiedzy Ekonomicznej

Ernest Bednarczyk

1c

III miejsce w Konkursie Wiedzy Ekonomicznej

Łucja Kozubek

1c

II miejsce w Konkursie Matematycznym

Adrianna Matyjanek

1d

I miejsce w konkursie czytelniczym

Jolanta Drabik

1d

I miejsce w konkursie czytelniczym

Aleksandra Karaś

1d

I miejsce w konkursie czytelniczym

Agata Walczyk

1d

I miejsce w konkursie czytelniczym

Klaudia Bąkiewicz

1f

laureatka etapu wojewódzkiego Ogólnopolskiego Konkursu „Mazury  cud natury”

Izabela Śliwińska

1f

etap okręgowy Konkursu o Kazimierzu Wielkim

Wioletta Zawadzka

1f

etap okręgowy Konkursu o Kazimierzu Wielkim

Kamil Matejski

1h

       etap okręgowy Konkursu o Kazimierzu Wielkim

       etap okręgowy Olimpiady  Historycznej i Olimpiady Wiedzy o Integracji Europejskiej

Maja Zabirzewska

1h

       etap okręgowy Olimpiady  Historycznej

       etap okręgowy Olimpiady Wiedzy o Integracji Europejskiej

       wyróżnienie w Konkursie Matematycznym „Alfik”

       laureatka etapu wojewódzkiego Ogólnopolskiego Konkursu „Mazury  cud natury”

Gabriela Nalewajko

1h

Olimpiada języka hiszpanskiego

Jan Mastalerek

2a

II miejsce w Radomskim Konkursie Literackim „Opowieść o dramacie 2011”

Giedyk Milena

2b

międzyszkolny etap konkursu czytelniczego

Iwona Górnicka

2b

międzyszkolny etap konkursu czytelniczego

Aleksandra Murawska

2b

międzyszkolny etap konkursu czytelniczego

Rafał Włodarczyk

2c

       II etap Konkursu Informatycznego o PR

       II etap Olimpiady o Diamentowy Indeks z fizyki

       II etap Konkursu Fizycznego Politechniki Radomskiej

       wyróżnienie w Konkursie Matematycznym „Alfik”

Malwina Biel

2c

       II etap Olimpiady o Diamentowy Indeks z fizyki

       II etap Konkursu Fizycznego Politechniki Radomskiej

Kamila Kazimierska

2c

       II etap Olimpiady o Diamentowy Indeks z fizyki

       II etap Konkursu Fizycznego Politechniki Radomskiej

Jakub Mortka

2c

II etap Konkursu Fizycznego Politechniki Radomskiej

Michał Zientarski

2c

II etap Konkursu Fizycznego Politechniki Radomskiej

Paula Zaprawa

2c

II etap Konkursu Fizycznego Politechniki Radomskiej

Klaudia Dobrowolska

2c

II etap Konkursu Fizycznego Politechniki Radomskiej

Emilia Rybarczyk

2c

II etap Konkursu Fizycznego Politechniki Radomskiej

Jakub Majkuciński

2c

II etap Konkursu Fizycznego Politechniki Radomskiej

Wacław Irzmański 

2c

II etap Konkursu Fizycznego Politechniki Radomskiej

Oskar Grabowski

2f

wyróżnienie w Konkursie Matematycznym „Alfik”

Patrycja Wojtuniak

2g

etap okręgowy Olimpiady  Historycznej

Jakub Kosior

2h

rejonowy etap olimpiady „ Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego”

Katarzyna Tomczyk

3b

II etap Olimpiady Biologicznej

Izabela Jesionek

3b

II etap Olimpiady o Diamentowy Indeks z fizyki

Marcin Czerniawski

3c

       II etap Olimpiady o Diamentowy Indeks z matematyki

       II etap Konkursu Matematycznego Politechniki Radomskiej

Patrycja Frąk

3c

wyróżnienie w Konkursie Matematycznym „ Alfik”

Mateusz Jaworski

3c

       wojewódzki  etap olimpiady „Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego”

       etap okręgowy XIV Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Prawie

Michał Jeromkin

3c

II etap Konkursu o Diamentowy Indeks z matematyki

Albert Sawa

3c

wyróżnienie w Konkursie Matematycznym „ Alfik”

Szymon Sutek

3c

       II etap Olimpiady o Diamentowy Indeks z matematyki

       II etap Konkursu Matematycznego Politechniki Radomskiej

Marta Zahorska

3c

I miejsce w Ogólnopolski Konkursie Plastycznym „Zobacz Anioła – Aniołowie są wśród”

Agnieszka Węsek

3d

wyróżnienie w konkursie matematycznym „Alfik”

Hubert Kuczyński

3d

II etap Konkursu Matematycznego  Politechniki Radomskiej

Michał Pastuszka

3e

I miejsce w regionalnym etapie II Ogólnopolskiego Dyktanda Języka Niemieckiego Das Deutsch Diktat

Michał Jaworski

3f

II etap Konkursu o Diamentowy Indeks z matematyki

Katarzyna Majerczak

3f

       wyróżnienie w  Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym „Alfik”

       II etap Konkursu o Diamentowy Indeks z matematyki

Wojciech Wolanin

3f

       wyróżnienie w  Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym „Alfik”

       II etap Konkursu o Diamentowy Indeks z matematyki

Łukasz Chojnacki

3g

Olimpiada Wiedzy o Państwie i Prawie

Karol Gwizd

3g

       Olimpiada Wiedzy o Państwie i Prawie

       okręgowy etap Olimpiady o Prawach Człowieka

Katarzyna Irzmańska

3g

Olimpiada Wiedzy Policyjnej

Luiza Różycka

3g

       okręgowy etap Olimpiady o Prawach Człowieka

Kacper Sokołowski

3g

Olimpiada Wiedzy o Państwie i Prawie

Ewa Bocheńska

3h

       okręgowy etap Olimpiady Języka Hiszpańskiego

Maria Czapnik

3h

       okręgowy etap Olimpiady Języka Hiszpańskiego

Patrycja Figarska

3h

       okręgowy etap Olimpiady Języka Hiszpańskiego

Magdalena Gołębiowska

3h

       okręgowy etap Olimpiady Wiedzy o Integracji Europejskiej

       Olimpiada wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

Joanna Grosiak

3h

       okręgowy etap Olimpiady Języka Hiszpańskiego

Norbert Kapusta

3h

       okręgowy etap Olimpiady o Państwie i Prawie

Katarzyna Krawczyk

3h

       okręgowy etap Olimpiady Języka Hiszpańskiego

Paulina Monczak – Mankiewicz

3h

       okręgowy etap Olimpiady Języka Hiszpańskiego

Katarzyna Narożnik

3h

       okręgowy etap Olimpiady o Państwie i Prawie

Justyna Pudzianowska

3h

       okręgowy etap Olimpiady Języka Hiszpańskiego

Dominika Wnuk

3h

       okręgowy etap Olimpiady Języka Hiszpańskiego

Justyna Wójtowicz

3h

       okręgowy etap Olimpiady Języka Hiszpańskiego

Osiągnięcia sportowe

Tomasz Woźniak kl.1a ,Tomasz Banaszak kl.1b, Przemysław Szary kl.1c, Kacper Kowalski kl.1e, Jan Mastalerek kl.2a ,Artur Słomka kl.2b,Marcin Syganiec kl. 2b, Grzegorz Nowakowski kl.2b, Jakub Grzywacz kl. 2c,  Marceli Tomczyk kl.2h, Piotr Jaworski kl.3f Łukasz Rejczak kl.3f

I miejsce w Mikołajkowym Turnieju  Piłki Siatkowej Chłopców

Joanna Gorczyca

3f

II miejsce w Mistrzostwach Polski w Łucznictwie juniorów

 

 

 
IV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE z Oddziałami Dwujęzycznymi im. dra Tytusa Chałubińskiego w Radomiu
adres: 26-600 Radom, ul. Mariacka 25;  telefon/fax: +48 483627485 — telefon: +48 483851918, +48 483851919 telefon komórkowy: +48 504252804
adresy poczty elektronicznej:    szkola@chalubinski.pl (adres ogólny szkoły)  iwanczyk21@wp.pl (mgr Anna Iwańczyk-Górka - opiekun redakcyjny serwisu)
PROJEKT i WYKONANIE SERWISU:    Grzegorz Kiraga   e-mail:  grzegorz@kiraga.co