Polityka "ciasteczkowa" IV LO w Radomiu

ciasteczkowy potwór

Przez korzystanie z serwisu internetowego, udostępnianego w domenach: chalubinski.pl oraz chalubinski.edu.pl(zwanego dalej „Serwisem”), wyrażana jest zgoda na instalację plików cookies (zwanych dalej "ciasteczkami") na urządzeniu końcowym osoby korzystającej z Serwisu (zwanej dalej „Użytkownikiem”) oraz na wykorzystywanie ciasteczek przez IV LO w Radomiu w celach informacyjnych. Zgoda Użytkownika wyrażana jest za pomocą ustawień przeglądarki internetowej. Jeżeli Użytkownik nie zgadza się na wykorzystywanie przez IV LO w Radomiu ciasteczek gromadzonych za pośrednictwem Serwisu, powinien zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej lub zrezygnować z korzystania z Serwisu.

Więcej informacji na temat ciasteczek można znaleźć pod adresami:

Sukcesy w roku szkolnym 2010/2011

„Najlepsi z najlepszych” w roku szkolnym 2010/2011

Klasy 0 – II

Imię i nazwisko

Klasa

Osiągnięcia

Anna Ziomek

0h

- I miejsce w konkursie organizowanym przez Ministerstwo Edukacji Królestwa Hiszpanii i Ambasadę Hiszpanii

w Polsce „Ruta Quetzal”

 

- wyjazd do Peru

Joannę Grosiak

2h

II miejsce  w IX  Regionalnym Konkursie Ortograficznym

Kamil Matejski

0h

VI miejsce w XV Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy Biblijnej

Karolina Pałka

1a

finalistka Olimpiady Wiedzy na Temat  Prawidłowego Żywieni

Magdalena Górska

1b

finalistka Olimpiady Wiedzy na Temat  Prawidłowego Żywieni

Krzysztof Moczarski

1b

finalista Olimpiady Wiedzy na Temat  Prawidłowego Żywieni

Maciej Pogodziński

1b

finalista Olimpiady Wiedzy na Temat  Prawidłowego Żywieni

Marcin Syganiec

1b

finalista Olimpiady Wiedzy na Temat  Prawidłowego Żywieni

Artur Słomka

1b

finalista Olimpiady Wiedzy na Temat  Prawidłowego Żywieni

Paulina Skórnicka

1c

laureatka XXI Olimpiady Teologii Katolickiej

Michał Zientarski

1c

finalista XV-go Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej.

Jakub Kosior

1h

finalista Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Kazimierzu Wielkim

Patrycja Pałka

2a

finalistka Konkursu Matematycznego Rodon

Piotr Bartodziej

2b

finalista zawodów okręgowych XXVI Olimpiady Wiedzy Ekologicznej

Michał Pastuszka

2e

finalista I Ogólnopolskiego Dyktanda Języka Niemieckiego „Das Teutsch Diktant”

Katarzyna Cholewa

2e

III miejsce w Rejonowych Mistrzostwach Pierwszej Pomocy

Katarzyna Majerczak

2f

I miejsce w Regionalnym Konkursie Czytelniczym

Joanna Korczak

2f

finalistka konkursu „Internetowa przygoda z matematyką”

Paulina Sikora

2f

wzorowa praca w Samorządzie Szkolnym

Małgorzata Stano

2f

wzorowa praca w Samorządzie Szkolnym

Jolanta Krupa

2c

aktywna praca na rzecz szkoły, aktualizowanie strony internetowej

Katarzyna Budzik

1b

wzorowa praca na rzecz szkoły i środowiska

Klaudia Dziewit

2g

IV miejsce w Regionalnym Konkursie Wiedzy o Radomiu i Ziemi Radomskiej

Katarzyna Irzmańska

2g

IV miejsce w Regionalnym Konkursie Wiedzy o Radomiu i Ziemi Radomskiej

Katarzyna Piądło

2g

IV miejsce w Regionalnym Konkursie Wiedzy o Radomiu i Ziemi Radomskiej

Maja Serafin

2g

IV miejsce w Regionalnym Konkursie Wiedzy o Radomiu i Ziemi Radomskiej

Osiągnięcia sportowe

Oskar Grabowski

1f

- II miejsce w koszykówce chłopców w VII Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży

 

- I miejsce w XI Olimpiadzie Szkół Promocji Zdrowia

Dominik Pakosz

1f

- II miejsce w koszykówce chłopców w VII Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży

 

- I miejsce w XI Olimpiadzie Szkół Promocji Zdrowia

Dariusz Odzimek

1d

II miejsce w koszykówce chłopców w VII Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży

Magdalena Pękacka

1f

II miejsce w Mistrzostwach Polski w Tańcu Nowoczesnym

Joanna Kosno

1b

I i III miejsce w Ogólnopolskich Zawodach w Strzelectwie Sportowym

Magdalena Mąkosa

1b

II miejsce w pływaniu w VII Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży

Jakub Kosior

1h

- III miejsce na Grand Prix Mazowsza w Tańcu Towarzyskim

 

- III miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego

Rafał Kowalski

1h

I miejsce w Mistrzostwach Szkół w tenisie ziemnym

Katarzyna Osińska

1g

II miejsce w tenisie stołowym dziewcząt i I miejsce drużynowo w tenisie stołowym VII Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży

Maciej Sałata

2h

II miejsce w koszykówce chłopców w VII Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży

Katarzyna Majerczak

2f

III miejsce w biegu na 200 metrów w VII Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży

Maciej Kiraga

2c

III miejsce w biegu na 1500 metrów w VII Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży

Wiktor Stompór

2c

III miejsce w pływaniu w VII Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży

Joanna Gorczyca

2a

II miejsce w XXVI Halowych Mistrzostwach Polski Juniorów w konkurencji  – łuki klasyczne

Magdalena Jaskulska

1a

III miejsce w Siatkówce Plażowej Dziewcząt w VII Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży

Świadectwa z wyróżnieniem

Julia Maciaszczyk

0h

 

Natalia Nowakowska

0h

 

Karolina Pałka

1a

 

Magdalena Mąkosa

1b

 

Klaudia Nowocień

1b

 

Kamila Kazimierczak

1c

 

Katarzyna Wojdat

1c

 

Emilia Rybarczyk

1c

 

Paulina Skórnicka

1c

 

Aleksandra Wąsik

1c

 

Piotr Bernaciak

1c

 

Dariusz Odzimek

1d

 

Anna Ołtarzewska

1f

 

Joanna Kurys

1f

 

Małgorzata Czubak

1g

 

Paulina Lasota

1g

 

Jakub Kosior

1h

 

Olga Kostrzewa

2a

 

Karolina Maciejewska

2a

 

Klaudia Kundys

2a

 

Agnieszka Terlecka

2b

 

Michał Klimiuk

2d

 

Natalia Jagiełło

2e

 

Katarzyna Majerczak

2f

 

Dominika Wieczorek

2f

 

Monika Filipowska

2g

 

Karolina Wachnicka

2g

 

Sylwia Aderek

2g

 

Maria Czapnik

2h

 

Hanna Gajewska

2h

 

Norbert Kapusta

2h

 

Małgorzata Liwosz

2h

 

Paulina Monczak – Mancewicz

2h

 

Aleksandra Piątek

2h

 

Justyna Wójtowicz

2h

 

Nagrody Fundacji Chałubińszczaków

Anna Ołtarzewska

1f

najwyższa średnia w klasach I, wzorowa frekwencja oraz praca na rzecz szkoły

Katarzyna Majerczak

2f

najwyższa średnia w klasach II

 

Klasy III

Imię i nazwisko

Klasa

Osiągnięcia

Angelika Kaim

3h

laureatka Pierwszej Olimpiady Języka Hiszpańskiego 2010/2011

Aleksandra Nowakowska

3h

finalistka Pierwszej Olimpiady Języka Hiszpańskiego 2010/2011

Malwina Sapińska

3h

wyróżnienie w konkursie GINER DE LOS RIOS

Sandra Nowak

3h

wyróżnienie w konkursie GINER DE LOS RIOS

Magdalena Mieszczakowska

3h

wyróżnienie w konkursie GINER DE LOS RIOS

Iga Pułka

3g

finalistka XXXVII Olimpiady Historycznej

Dominik Gromek

3g

- trzeci etap Olimpiady „Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego”

 

- drugi etap XXXVII Olimpiady Historycznej

Maciej Płachta

3d

- II miejsce w V Międzynarodowym Konkursie z zakresu informatyki i technologii informacyjnej i komunikacji

 

- finalista V Ogólnopolskiej Olimpiady Informatycznej Dialnet Masters

-   finalista XII Powszechnego Internetowego Konkursu Matematycznego Politechniki Warszawskiej oraz finalista Regionalnego Konkursu Matematycznego Politechniki Radomskiej

Michał Pluta

3d

II miejsce w Międzynarodowym Konkursie informatycznym „ Bóbr”

Piotr Olejnik

3d

II miejsce w Międzynarodowym Konkursie informatycznym „ Bóbr”

Maciej Snopek

3d

II miejsce w Międzynarodowym Konkursie informatycznym „ Bóbr”

Daniel Strzałkowski

3d

II miejsce w Międzynarodowym Konkursie informatycznym „ Bóbr”

Hubert Terlecki

3d

- III miejsce w V Międzynarodowym Konkursie z zakresu informatyki i technologii informacyjnej i komunikacji

 

- finalista V Ogólnopolskiej Olimpiadzie Informatycznej Dialnet Masters

- laureat IV Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” w zakresie matematyki

Grzegorz Tomczyński

3d

- III miejsce w V Międzynarodowym Konkursie z zakresu informatyki i technologii informacyjnej i komunikacji

 

- finalista V Ogólnopolskiej Olimpiadzie Informatycznej Dialnet Masters

Michał Włodarczyk

3d

- III miejsce w V Międzynarodowym Konkursie z zakresu informatyki i technologii informacyjnej i komunikacji

 

- finalista V Ogólnopolskiej Olimpiadzie Informatycznej Dialnet Masters

- finalista IV Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” w zakresie matematyki

- finalista XI Radomskich Zawodów Matematycznych

Kacper Kozdrój

3d

- finalista XII Powszechnego Internetowego Konkursu Matematycznego Politechniki Warszawskiej

 

- finalista IV Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” w zakresie matematyki

Aleksandra Wolańska,

3d

- finalistka IV Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” w zakresie matematyki

 

 

Karol Karcz

3a

- finalista XI Radomskich Zawodów Matematycznych

 

- finalista Regionalnego Konkursu Chemicznego Politechniki Radomskiej

Aleksandra Caban

3a

- finalistka Regionalnego Konkursu Chemicznego Politechniki Radomskiej

 

- III miejsce w XIX Mistrzostwach Pierwszej Pomocy

Kacper Piechocki

3a

- finalista Regionalnego Konkursu Chemicznego Politechniki Radomskiej

Michał Wójcik

3a

- finalista Regionalnego Konkursu Chemicznego Politechniki Radomskiej

Zuzanna Przybyło

3a

- wyróżnienie Regionalnego Konkursu Chemicznego Politechniki Radomskiej

Aneta Jemiołek

3a

III miejsce w XIX Mistrzostwach Pierwszej Pomocy

Wiktoria Antos

3a

III miejsce w XIX Mistrzostwach Pierwszej Pomocy

Agata Szczepanowska

3a

III miejsce w XIX Mistrzostwach Pierwszej Pomocy

Osiągnięcia sportowe

Marcin Łubiński 3d, Damian Stawczyk 3d, Krzysztof Kobyłka 3c, Bartosz Podkowiński 3c, Andrzej Kowalski3f

II miejsce w piłce koszykowej chłopców w VII Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży

Michał Banaszczyk

3d

I miejsce w Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży w zapasach w stylu klasycznym juniorów

Agnieszka Przybyś

3h

I miejsce w tenisie stołowym w VII Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży

Świadectwa z wyróżnieniem

Martyna Kowalik

3a

 

Kacper Piechocki

3a

 

Karolina Strach

3a

 

Aleksandra Drab

3b

 

Agata Karsznia

3c

 

Banaszczyk Michał

3d

 

Wolańska Aleksandra

3d

 

Płachta Maciej

3d

 

Snopek Maciej

3d

 

Terlecki Hubert

3d

 

Włodarczyk Michał

3d

 

Olejnik Piotr

3d

 

Stawczyk Damian

3d

 

Kosiec Marta

3e

 

Malewicz Paweł

3e

 

Zajączkowska Jagoda

3f

 

Cichowlas Karolina

3f

 

Tkaczyk Agata

3f

 

Gutkowska Anna

3g

 

Gizińska Anna

3g

 

Sapińska Malwina

3h

 

Olęder Małgorzata

3h

 

Paduszyńska Aleksandra

3h

 

Nowakowska Aleksandra

3h

 

Kaim Angelika

3h

 

Jamróz Aleksandra

3h

 

Paszkiewicz Marta

3h

 

Kacprzak Julita

3h

 

Nowak Sandra

3h

 

Jarosz Monika

3h

 

Gajewska Justyna

3h

 

Kosińska Anna

3h

 

Mieszczakowska Magdalena

3h

 

Stypendia Fundacji Chałubińszczaków

Malwina Sapińska

3h

- stypendystka Kuratorium Oświaty

 

- uzyskała najwyższą średnią ocen w szkole 5,28

Iga Pułka

3g

- laureatka Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka w 2010 r.

 

- finalistka Olimpiady Historycznej w 2011 r.

Angelika Kaim

3h

laureatka I Olimpiady Języka Hiszpańskiego 2010/2011

Hubert Terlecki

3d

laureat IV Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” w zakresie matematyki,

Marcin Łubiński 3d, Damian Stawczyk 3d, Krzysztof Kobyłka 3c, Bartosz Podkowiński 3c, Andrzej Kowalski 3f

II miejsce w piłce koszykowej chłopców w VII Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży

 

 
IV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE z Oddziałami Dwujęzycznymi im. dra Tytusa Chałubińskiego w Radomiu
adres: 26-600 Radom, ul. Mariacka 25;  telefon/fax: +48 483627485 — telefon: +48 483851918, +48 483851919 telefon komórkowy: +48 504252804
adresy poczty elektronicznej:    szkola@chalubinski.pl (adres ogólny szkoły)  iwanczyk21@wp.pl (mgr Anna Iwańczyk-Górka - opiekun redakcyjny serwisu)
PROJEKT i WYKONANIE SERWISU:    Grzegorz Kiraga   e-mail:  grzegorz@kiraga.co