Uniwersytet Technologiczno-Humanistyczny

Współpraca z Uniwersytetem Technologiczno-Humanistycznym

im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu

Współpraca odbywa się na podstawie porozumienia podpisanego pomiędzy dyrekcją naszej szkoły a władzami Politechniki Radomskiej.

W okresie od października do lutego roku szkolnego 2010/2011 grupa studentów studiów magisterskich o kierunku matematyka (12 osób) hospitowała raz w tygodniu zajęcia lekcyjne prowadzone przez Pana mgr Piotra Darmasa. W tym okresie również studenci hospitowali i prowadzili w klasach 2e i 3a zajęcia dodatkowe z matematyki.

W projekcie uczestniczyła pani dr Elżbieta Lodzińska, na co dzień prowadząca ze studentami zajęcia z dydaktyki.

Wszystkie hospitowane i prowadzone lekcje zostały szczegółowo omówione.

W marcu 2011 roku w wybranych klasach I i III zostało przeprowadzone badanie umiejętności matematycznych uczniów. Wyniki przedsięwzięcia opracowali uczestniczący w projekcie studenci Politechniki Radomskiej.

Zobacz stronę Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu.

PROJEKT i WYKONANIE SERWISU:    Grzegorz Kiraga   e-mail:  grzegorz@kiraga.co