.

IV Szkolny Konkurs Fotograficzny z okazji Dnia Patrona IV LO w Radomiu

IV Szkolny Konkurs Fotograficzny z okazji Dnia Patrona naszego liceum

Tytuł tegorocznej edycji: ,,Sztuka wokół nas”

Kategorie:

Zbiórka na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia w ramach obchodów XVII Dnia Papieskiego

Jak co roku SKW "Tytuski" włączył się w obchody Dnia Papieskiego. Przeprowadziliśmy na terenie szkoły zbiórkę na rzecz Fundacji "Dzieło Nowego Tysiąclecia", która wspiera młode, zdolne osoby. Warto wspomnieć, że również nasi uczniowie korzystają z fundowanych w ten sposób stypendiów.

Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy!

Wybory do Samorządu Uczniowskiego

Debata odbyła się między dwoma kandydatami - Antonim Kwietniewskim i Aleksandrą Lao. Na początku rywalizowali między sobą w quizie dotyczącym historii naszej szkoły. Oboje odpowiedzieli prawidłowo na wszystkie pytania. Następnie kandydaci przedstawili swój plan wyborczy. Ich programy zostały przedstawione bardzo interesująco i atrakcyjnie dla uczniów. Pojawiły się nowe pomysły na ulepszenie życia Chałubińszczaków, m.in. organizacja pikników szkolnych, założenie snapchata szkolnego, międzyklasowe zawody sportowe oraz wprowadzenie opasek świadczących o przynależności do Chałubińskiego.

Narodowe czytanie „Wesela” Stanisława Wyspiańskiego

„Narodowe Czytanie”  to polska akcja społeczna propagująca znajomość literatury narodowej, w której obszerne fragmenty dzieł odczytywane są publicznie. W 2017 roku  Polacy, w drodze głosowania internetowego, wybrali „Wesele” Stanisława Wyspiańskiego . My również przyłączyliśmy się do akcji.

Ogólnopolska Zbiórka Żywności "Podziel się posiłkiem"

Po raz kolejny braliśmy udział w ogólnopolskiej akcji „Podziel się posiłkiem”. W akcji brało udział 29 wolontariuszy SKW „Tytuski”.

Z życia biblioteki - Wrześniowa „Krzyżówka Literacka”

Losowanie nagród we wrześniowym konkursie „Krzyżówka Literacka”.

Nagrodzone zostały:

• Bilska Marita     1d
  • Tokarska Marika      2e
  • Tomczyk Aleksandra      2d

Zwyciężczyniom serdecznie gratulujemy i zachęcamy do wypełnienia krzyżówki w październiku.

Strony

PROJEKT i WYKONANIE SERWISU:    Grzegorz Kiraga   e-mail:  grzegorz@kiraga.co