.

Dni Otwarte IV LO w Radomiu

Oferta edukacyjna dla absolwentów gimnazjów IV LO w Radomiu

Oferta edukacyjna IV LO  z Oddziałami Dwujęzycznymi im. dra Tytusa Chałubińskiego w Radomiu na rok szkolny 2019/2020 dla absolwentów gimnazjów

Oferta edukacyjna dla absolwentów szkół podstawowych IV LO w Radomiu

Oferta edukacyjna IV LO  z Oddziałami Dwujęzycznymi im. dra Tytusa Chałubińskiego w Radomiu na rok szkolny 2019/2020 dla absolwentów szkół podstawowych

II miejsce w piłce siatkowej chłopców w XV ROM

Kolejny sukces sportowy! II miejsce w piłce siatkowej chłopców w XV ROM!

Warsztaty debatanckie

W dniu 11 marca 2019 r. uczniowie z klas 2f, 1f i 1d wzięli udział w warsztatach debatanckich w naszej szkole organizowanych przez Fundację "Młodzi przy Głosie".

Dzień Kobiet

W dniu 8 marca 2019 r. uroczyście świętowaliśmy Dzień Kobiet.

Mistrzostwa Polski Debat Oksfordzkich

W dniach 8-9 marca 2019 r. drużyna z naszego liceum wzięła udział w eliminacjach Mistrzostw Polski Debat Oksfordzkich w Poznaniu.

Strony