.

Szlachetna paczka

Już po raz trzeci nasza szkoła wzięła udział w „Szlachetnej paczce”. Przygotowaliśmy paczkę dla Pani Kasi i jej dwóch córek: Klaudii i Julii. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i  okazane serce.

Świąteczna Zbiórka Żywności „Caritas”

8 i 9 grudnia wolontariusze zbierali artykuły spożywcze z długim terminem przydatności do spożycia, z których placówki Caritas przygotują świąteczne posiłki i paczki dla osób ubogich i potrzebujących.

Mikołajkowe malowanie

06.12.2017 w bibliotece odbyło się „Mikołajowe Malowanie”. Uczniowie wraz z nauczycielami malowali gipsowe ozdoby, które udekorują nasze szkolne choinki. Gościem specjalnym tego wydarzenia był sam Święty Mikołaj, z którym uczniowie chętnie robili sobie zdjęcia. Efektem kilkugodzinnej pracy jest ponad setka przepięknych ozdób. Prace można podziwiać na wystawie przy wejściu głównym i w bibliotece.

„Paczka dla Bohatera”

Akcja „Paczka dla Bohatera” to działająca już od 7 lat inicjatywa społeczna, w której biorą udział wolontariusze z całej Polski. Działania polegają na zbiórce artykułów spożywczych i chemicznych dla kombatantów i weteranów II wojny światowej i podziemia niepodległościowego. My również się przyłączyliśmy się do akcji a Chałubińszczacy jak zawsze wykazali się empatią.

Stypendium Prezesa Rady Ministrów

W dniu 1 grudnia 2017 roku w Muzeum Witolda  Gombrowicza we Wsoli odbyła się uroczystość wręczenia Stypendium Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2017/2018, najlepszym uczniom szkół ponadgimnazjalnych.

Potrójny sukces w przeglądzie poezji śpiewanej

Uczennice naszej szkoły zdominowały rywalizację w kategorii poezja śpiewana w czasie XIV Prezentacji  Recytatorskie „Poetae Nascuntur Oratores Fiunt” poświęconych  pamięci Edwarda Stachury.

Nagrody otrzymały:

• 1 NAGRODA – Aleksandra Gozdur ;
  • 2 NAGRODA – Aleksandra Wesołowska;
  • 3 NAGRODA – Łucja Szczepanik.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

„Mikołajki dla hospicjum”

W tym roku SKW „Tytuski” zorganizował w szkole „Mikołajki dla hospicjum”. Chałubińszczacy stanęli na wysokości zadania, chętnie przyłączyli się do akcji. Klasy przygotowały mikołajkowe paczki dla  dzieci, które znajdują się pod opieką Hospicjum im. Królowej Apostołów w Radomiu.

Strony

PROJEKT i WYKONANIE SERWISU:    Grzegorz Kiraga   e-mail:  grzegorz@kiraga.co