Godziny dostępności nauczycieli


Nazwisko i imię

Dzień tygodnia

Godzina

Sala

Aksamit Marzena

środa

10.10 – 11.10

PN

Augustyniak Agnieszka

wtorek

7.30 – 8.15

13.35 – 13.50

PN

Baćmaga Justyna

poniedziałek

11.10 – 12.10

PN

Banaczek Rafał

poniedziałek

11.00 – 12.00

PNW

Barański Jarosław

czwartek

11.00 – 12.00

PN

Bęczkowska  Joanna

wtorek

10.10 – 11.10

PN

Chałubińska Małgorzata

piątek

12.00 – 13.00

PN

Czarnota Martyna

czwartek

11.10 – 12.10

PN

Czubak Bożena

piątek

9.05 – 10.05

PN

Darmas Piotr

poniedziałek

14.45 – 15.45

5

Duliniec Piotr

czwartek, piątek

11.30 – 12.00

PN

Fernandez Perez Mario

środa

11.10 – 12.10

PNW

Frączek-Spichalska Katarzyna

poniedziałek

12.05 – 13.05

PN

Gigoń Paweł

czwartek

11.00 – 12.00

PN

Górka Sławomir

piątek

10.10 – 11.10

PN

Ikwanty Izabela

wtorek

12.55 – 13.55

PN

Iwańczyk - Górka Anna

             środa

10.00 – 11.00

PN

Jakubowska Agnieszka

środa

15.00 – 16.00

PN

Jankowska Magdalena

piątek

10.05 – 11.05

PN

Kamańczyk Marcin

środa

11.00 – 12.00

PN

Kamienik Adriana

wtorek

10.10 – 11.10

PN

Kański Michał

poniedziałek

11.10 – 12.10

PN

Kasprzyk Artur

czwartek

15.40 – 16.40

9

Kieszkowski Wojciech

wtorek

12.00 – 13.00

PN

Kobacki Norbert

czwartek, piątek

11.15 – 11.45

PNW

Kosior Rafał

poniedziałek

14.50 – 15.50

co 2 tyg.

PN

Kościelnik Kamila

piątek

8.15 – 9.15

PN

Kozakiewicz Agnieszka

poniedziałek

12.55 – 13.55

PN

Kramek Marta

czwartek

11.00 – 12.00

PN

Krzysztofczyk Honorata

środa

11.00 – 12.00

PN

Kurowska-Machniewska Ilona

wtorek

10.00 – 11.00

PN

Kwiecień Agata

poniedziałek

10.55 – 11.55

PN

Leszczyńska Renata

środa

10.00 – 11.00

PN

Lizak Patrycja

piątek

11.00 – 12.00

PN

Lorenc – Czubak Małgorzata

piątek

10.55 – 11.55

PN

Łukasiewicz Monika

poniedziałek

12.00 – 13.00

PN

Majchrzyk Paweł

poniedziałek

10.00 – 11.00

PN

Majewska - Dziuba Monika

środa

13.50 – 14.50

PN

Marciniak Katarzyna

poniedziałek

środa

11.15 – 11.45

10.10 – 10.40

PNW

Markowicz Marcin

piątek

7.55 – 8.55

PN

Mrozek Justyna

wtorek

9.05 – 10.05

PN

Nowakowski Jakub

środa

12.00 – 13.00

PNW

Pawlik Karolina

wtorek

12.00 – 13.00

PN

Podkowińska Małgorzata

wtorek

09.10 – 10.10

PN

Prawda Wojciech

wtorek

12.00- 13.00

PN

Prygiel Justyna

środa

13.50 – 14.50

PNW

Przerwa Beata

piątek

10.10 – 11.10

PN

Rzepka Dariusz

wtorek

12.00 – 13.00

PN

Sar Małgorzata

wtorek

8.15 – 9.15

PN

Skawińska Edyta

piątek

9.05 – 10.05

PN

Starzyńska Magdalena

piątek

środa

9.10 – 10.40

14.00 – 14.30

PN

Stawarz Magdalena

piątek

15.40 – 16.40

PN

Suwała Agnieszka

wtorek

9.10 – 10.10

PN

Wachowicz Edyta

środa

czwartek

13.15 – 13.45

12.15 – 12.45

PNW

Waniek Marta

środa

12.00 – 13.00

PN

Woźniak Jolanta

piątak

10.00 – 11.00

PN