Godziny dostępności nauczycieli


W tym czasie nauczyciel prowadzi konsultacje dla uczniów (wychowanków) i ich rodziców.

Nazwisko i imię  

Dzień tygodnia

Godzina

Sala

Aksamit Marzena

wtorek

11.00 – 12.00

PN

Augustyniak Agnieszka

Środa  

12.00 – 13.00

PN

Baćmaga Justyna

piątek

9.10 – 10.10

PN

Banaczek Rafał

piątek

11.00 – 12.00

PNW

Barański Jarosław

poniedziałek

12.00 – 13.00

PN

Bęczkowska  Joanna

wtorek

10.00 – 11.00

PN

Burzyńska Kamila

wtorek

  czwartek

15.35 – 16.05

 

PN

Chałubińska Małgorzata

piątek

1.45  – 9.15

   11.00 – 11.30

PN

Chłopecka Paulina

wtorek

9.15 – 10.00

PN

Czarnota Martyna

czwartek

11.00 – 12.00

PN

Czubak Bożena

Poniedziałek                                                           

 

10.00 – 11.00

PN

Darmas Piotr

wtorek

14.50 – 15.50

PN

Duliniec Piotr

piątek

10.00 – 11.00

PNW

Dygała Magdalena

wtorek

11.10 – 12.10

 co 2 tygodnie

PN

Fernandez Perez Mario

środa

12.55 – 13.55

PN

Frączek-Spichalska Katarzyna

wtorek

11.10 – 12.00

PN

Górka Sławomir

wtorek

10.00 – 11.00

PN

Ikwanty Izabela

poniedziałek

10.00 – 11.00

PN

Iwańczyk-Górka Anna

 poniedziałek

8.15 – 9.15

PN

Jakubowska Agnieszka

wtorek

14.00 – 15.00

11

Jankowska Magdalena

wtorek

10.00 – 11.00

PN

Kamańczyk Marcin

poniedziałek

9.05 – 10.05

PN

Kamienik Adriana

piątek

8.15 – 9.15

PN

Kański Michał

środa

9.10 – 10.10

PN

Kasprzyk Artur

środa

9.10 – 10.10

PN

Kieszkowski Wojciech

czwartek

8.00 – 9.00

PN

Kobacki Norbert

czwartek

12.00 – 13.00

PNW

Kobylińska Katarzyna

przedostatni piątek miesiąca

13.50 – 14.50 

 

43

Kosior Rafał

piątek

14.45 – 15.15

PN

Kościelnik Kamila

wtorek

11.00 – 12.00

PN

Kowal Agnieszka

środa

14.45 – 15.40

PN

Kozakiewicz Agnieszka

poniedziałek

13.50 – 14.50

PN

Kramek Marta

             środa

10.15 – 11.15

Zaplecze inf.1

 

Krzysztofczyk Honorata

czwartek

9.05 – 10.05

PN

Kurowska-Machniewska Ilona

czwartek

piątek

10.00 – 10.15

7.30 – 8.15

PN

Kwiecień Agata

środa

9.05 – 10.05

PN

Kwiecień Katarzyna

piątek

14.00 – 15.00

PN

Leszczyńska Renata

poniedziałek

12.00 – 13.00

PN

Lizak Patrycja

czwartek

9.05 – 10.05

PN

Lorenc – Czubak Małgorzata

poniedziałek

13.00 – 14.00

PN

Łukasiewicz Monika

czwartek

10.10 – 11.10

PN

Majchrzyk Paweł

czwartek

11.00 – 12.00

PN

Majewska - Dziuba Monika

środa

9.05 – 10.05

PN

Markowicz Marcin

środa

11.00 – 12.00

PN

Miciak Agnieszka

środa

14.00 – 15.00

PN

Mrozek Justyna

środa

12.00 – 13.00

PN

Nowakowski Jakub

poniedziałek

        10.00 – 11.00

PNW

Olczykowska Beata

piątek

9.10 – 10.10

PN

Pawłowska-Wróbel Ewa

poniedziałek

12.00 – 13.00

PN

Płaskocińska Agnieszka

poniedziałek

10.55 – 11.55

PNW

Podkowińska Małgorzata

poniedziałek

9.10 – 10.10

PN

Prawda Wojciech

czwartek

12.00 – 13.00               co 2 tygodnie   

PN

Prygiel Justyna

poniedziałek

9.10 – 10.10

PNW

Przerwa Beata

środa

11.00 – 12.00

PN

Rzepka Dariusz

poniedziałek

11.00 – 12.00   

 co 2 tygodnie

PN

Sar Małgorzata

czwartek

9.05 – 10.05

PN

Skawińska Edyta

wtorek

10.00 – 11.00

PN

Sołśnia Agnieszka

poniedziałek

8.15 – 8.30

PN

Starzyńska Magdalena

czwartek

8.00 – 9.00

PN

Stawarz Magdalena

czwartek

11.15 – 12.00

PN

Wachowicz Edyta

czwartek

11.00 – 12.00

PNW

Waniek Marta

wtorek

13.00 – 14.00

35

Wdowski Piotr

środa

10.55 – 11.30

PN

Woźniak Jolanta

środa

9.05 – 10.05

PN

PN – pokój nauczycielski

PNW – pokój nauczycieli wf-u