Dyżury nauczycieli on-line


Spotkania odbywać się będą za pośrednictwem aplikacji Microsoft Teams oraz dziennika elektronicznego Librus.

Nazwisko i imię

Dzień tygodnia

Godzina

Aksamit Marzena

wtorek

10.10 – 10.55

Augustyniak Agnieszka

poniedziałek

12.10 – 12.55

Baćmaga Justyna

wtorek

9.15 – 10.00

Barański Jarosław

wtorek

9.15 – 10.00

Bęczkowska  Joanna

piątek

10.10 – 10.55

Boksz Maria

poniedziałek

12.10 – 12.55

Czarnota Martyna

poniedziałek

12.15 – 12.45

Czubak Bożena

wtorek

11.15 – 12.00

Darmas Piotr

piątek

10.10 – 10.55

Duliniec Piotr

czwartek

11.15 – 12.00

Frączek-Spichalska Katarzyna

środa

15.00 – 15.45

Gigoń Paweł

poniedziałek

10.10 – 10.55

Górka Sławomir

piątek

9.15 – 10.00

Grzegorczyk Małgorzata

czwartek

10.55 – 11.15

Ikwanty Izabela

poniedziałek

11.15 – 12.00

Iwańczyk -Górka Anna

środa

9.30 – 10.00

Jakubowska Agnieszka

środa

10.10 – 10.55

Jankowska Magdalena

czwartek

11.15 – 12.00

Kamańczyk Marcin

wtorek

10.10 – 10.55

Kamienik Adriana

czwartek

10.10 – 10.55

Kański Michał

czwartek

17.00 – 17.30

Karasiewicz Monika

piątek

10.10 – 10.55

Kasprzyk Artur

wtorek

11.15 – 12.00

Kieszkowski Wojciech

środa

11.15 – 12.00

Kobacki Norbert

wtorek

12.10 – 12.55

Kościelnik Kamila

czwartek

12.10 – 12.55

Kozakiewicz Agnieszka

czwartek

11.15 – 12.00

Kramek Marta

poniedziałek

9.00 – 9.40

Krzysztofczyk Honorata

czwartek

12.10 – 12.55

Kurowska-Machniewska Ilona

wtorek

11.00 – 11.45

Kwiecień Agata

środa

 9.15 – 10.00

Leszczyńska Renata

środa

11.15 – 12.00

Lizak Patrycja

środa

12.10 – 12.55

Lorenc- Czubak Małgorzata

środa

10.10 – 10.55

Łukasiewicz Monika

środa

10.00 – 10.30

Majchrzyk Paweł

środa

12.10 – 12.55

Marciniak Katarzyna

wtorek

11.15 – 12.00

Markowicz Marcin

wtorek

11.15 – 12.00

Markowska Katarzyna

wtorek

10.10 – 10.55

Miciak Agnieszka

poniedziałek

11.15 – 12.00

Molendowski Sławomir

czwartek

10.10 – 10.55

Mrozek Justyna

piątek

11.15 – 12.00

Nowakowski Jakub

poniedziałek

12.10 – 12.55

Olchowa Beata

czwartek

9.15 – 10.00

Olczykowska Beata

poniedziałek

12.10 – 12.55

Płaskocińska Agnieszka

wtorek

10.10 – 10.55

Przerwa Beata

czwartek

9.15 – 10.00

Przybyło Barbara

poniedziałek

13.05 – 13.50

Rzepka Dariusz

czwartek

16.00 – 17.00

Sar Małgorzata

wtorek

11.15 – 12.00

Skawińska Edyta

poniedziałek

9.15 – 10.00

Smorongowicz Renata

wtorek

9.05 – 9.15

Suwalska Agnieszka

piątek

11.15 – 12.00

Wachowicz Edyta

wtorek

14.50  -15.35

Waniek Marta

poniedziałek

9.15 – 10.00

Węglicka Krystyna

wtorek

10.10 - 10.55

Woźniak Jolanta

poniedziałek

15.00 – 15.30