Dyżury nauczycieli


Nazwisko i imię

Dzień tygodnia

Godzina

Aksamit Marzena

piątek

11.15 – 12.00

Augustyniak Agnieszka

poniedziałek

11.15 – 12.00

Baćmaga Justyna

wtorek

9.15 - 10.00

Banaczek Rafał

poniedziałek

10.10 – 10.55

Barański Jarosław

czwartek

11.15 – 12.00

Bęczkowska Joanna

poniedziałek

11.15 – 12.00

Czarnota Martyna

czwartek

11.15 – 12.00

Czubak Bożena

poniedziałek

9.15 – 10.00

Darmas Piotr

środa

9.15 – 10.00

Dąbrowska Katarzyna

poniedziałek

12.10 – 12.55

Duliniec Piotr

wtorek

11.15 – 12.00

Fernandez Perez Mario

czwartek

9.15 – 10.00

Frączek-Spichalska Katarzyna

czwartek

10.10 – 10.55

Gigoń Paweł

poniedziałek

10.10 – 10.55

Gos Sokołowska Magdalena

poniedziałek

9.05 – 9.15

Górka Sławomir

wtorek

12.10 – 12.55

Grzegorczyk Małgorzata

czwartek

8.20 – 9.05

Ikwanty Izabela

piątek

9.15 – 10.00

Iwańczyk -Górka Anna

czwartek

12.10 – 12.55

Jakubowska Agnieszka

środa

9.15 – 10.00

Jankowska Magdalena

piątek

10.10 – 10.55

Kamańczyk Marcin

czwartek

9.15 – 10.00

Kamienik Adriana

środa

14.45 – 15.30

Kański Michał

wtorek

9.15 – 10.00

Karasiewicz Monika

środa

11.15 – 12.00

Kasprzyk Artur

środa

10.10 – 10.55

Kieszkowski Wojciech

poniedziałek

7.30 – 8.15

Kobacki Norbert

poniedziałek

8.20 – 9.05

Kościelnik Kamila

wtorek

11.15 – 12.00

Kowal Agnieszka

środa

10.10 – 10.55

Kozakiewicz Agnieszka

piątek

10.10 – 10.55

Kramek Marta

czwartek

12.10 – 12.55

Krzysztofczyk Honorata

piątek

9.15 – 10.00

Kurowska-Machniewska Ilona

wtorek

10.10 – 10.55

Kwiecień Agata

środa

   12.10 – 12.55

Leszczyńska Renata

piątek

10.10 – 10.55

Lizak Patrycja

poniedziałek

14.45 – 15.15

Łukasiewicz Monika

czwartek

12.10 – 12.55

Majchrzyk Paweł

poniedziałek

9.15 – 10.00

Majewska-Dziuba Monika

czwartek

10.10 – 10.55

Marciniak Katarzyna

czwartek

11.15 – 12.00

Markowicz Marcin

poniedziałek

11.15 – 12.00

Miciak Agnieszka

czwartek

10.10 – 10.40

Mrozek Justyna

wtorek

11.15 – 12.00

Nowakowski Jakub

wtorek

12.10 – 12.55

Olczykowska Beata

środa

10.10 – 10.55

Piekielnik Stanisław

wtorek

10.10 – 10.55

Podkowińska Małgorzata

wtorek

12.10 – 12.55

Przerwa Beata

środa

11.15 – 12.00

Pyrgiel Justyna

środa

12.10 – 12.55

Rzepka Dariusz

poniedziałek

9.15 – 10.00

Sar Małgorzata

wtorek

12.10 – 12.55

Skawińska Edyta

poniedziałek

9.15 – 10.00

Starzyńska Magdalena

środa

9.15 – 10.00

Suwalska Agnieszka

piątek

12.00 – 12.10

Wachowicz Edyta

poniedziałek

11.15 – 12.00

Waniek Marta

piątek

11.15 – 12.00

Woźniak Jolanta

czwartek