Dyżury nauczycieli


Nazwisko

i imię

Dzień tygodnia

Godzina

Aksamit Marzena

poniedziałek

11.15-12.00

Augustyniak Agnieszka

środa

11.15-12.00

Baćmaga Justyna

czwartek

13.05-13.50

Barański Jarosław

piątek

11.15-12.00

Bator Marta

poniedziałek

13.05-13.50

Bęczkowska  Joanna

piątek

9.15 – 10.00

Boksz Maria

poniedziałek

10.10-10.55

Czarnota Martyna

poniedziałek

12.10-12.55

Czubak Bożena

poniedziałek

9.15 – 10.00

Darmas Piotr

wtorek

10.55 – 11.15

Duliniec Piotr

środa

8.20-9.05

Frączek-Spichalska Katarzyna

wtorek

10.10-10.55

Gigoń Paweł

czwartek

11.15-12.00

Górka Sławomir

poniedziałek

10.10-10.55

Grzegorczyk Małgorzata

środa

10.10-10.55

Ikwanty Izabela

poniedziałek

11.15-12.00

Iwańczyk -Górka Anna

środa

10.10-10.55

Jakubowska Agnieszka

wtorek

12.10-12.55

Jankowska Magdalena

wtorek

12.10-12.55

Kamańczyk Marcin

poniedziałek

9.15-10.00

Kamienik Adriana

piątek

9.15- 10.00

Kański Michał

środa

11.15-12.00

Karasiewicz Monika

piątek

9.15-10.00

Kieszkowski Wojciech

piątek

11.15-12.00

Kobacki Norbert

poniedziałek

12.10-12.55

Kościelnik Kamila

wtorek

13.05-13.50

Kozakiewicz Agnieszka

wtorek

10.55 – 11.15

Kramek Marta

środa

10.55-11.15

Krawczyk Beata

poniedziałek

8.15-8.20

Krzysztofczyk Honorata

poniedziałek

11.15-12.00

Kurowska-Machniewska Ilona

czwartek

9.15 – 10.00

Kwiecień Agata

środa

10.10-10.55

Leszczyńska Renata

wtorek

12.10-12.55

Lizak Patrycja

czwartek

11.15-12.00

Lorenc- Czubak Małgorzata

czwartek

9.15 – 10.00

Łukasiewicz Monika

wtorek

8.20-9.05

Majchrzyk Paweł

          czwartek

12.10-12.55

Majewska-Dziuba Monika

piątek

10.10-10.55

Marciniak Katarzyna

poniedziałek

11.15-12.00

Markowicz Marcin

środa

12.10-12.55

Markowska Katarzyna

wtorek

10.10 – 10.55

Martos Maldonado Miguel

wtorek

9.15 – 10.00

Miciak Agnieszka

poniedziałek

10.55-11.15

Molendowski Sławomir

wtorek

10.10-10.55

Mrozek Justyna

piątek

10.10-10.55

Olchowa Beata

środa

9.15 -10.00

Olczykowska Beata

poniedziałek

10.10-10.55

Płaskocińska Agnieszka

czwartek

10.10-10.55

Przerwa Beata

czwartek

10.55 – 11.15

Przybyło Barbara

czwartek

10.10-10.55

Rojewska Halina

poniedziałek

12.10-12.55

Rzepka Dariusz

poniedziałek

14.00 – 14.45

Sar Małgorzata

środa

10.10 – 10.55

Skawińska Edyta

wtorek

9.15 – 10.00

Sokołowska Małgorzata

poniedziałek

12.00-12.45

Sołtysiak Małgorzata

piątek

11.15-12.00

Szwarc Krzysztof

wtorek

12.10-12.55

Wachowicz Edyta

poniedziałek

9.15-10.00

Waniek Marta

poniedziałek

11.15-12.00

Wdowski Piotr

piątek

8.20 – 9.05

Węglicka Krystyna

poniedziałek

10.55 – 11.15

Woźniak Jolanta

poniedziałek

13.05-13.50