Wybory do Samorządu Uczniowskiego 2019 – Nowy Przewodniczący!

W dniu 25 września 2019 r. odbyła się debata kandydatów na przewodniczącego naszej szkoły. Swój program zaprezentowali: Oliwia Krzemińska (2d), Klaudia Jakubczyk (2h) oraz Jakub Król (2c). Wszyscy kandydaci musieli wykazać się widzą na temat IV LO, poradzić sobie z niełatwymi pytaniami ekspertów oraz pytaniami z publiczności.

W piątek 27 września Chałubińszczacy dokonali wyboru nowego Przewodniczącego Szkoły. Został nim Jakub Król z klasy 2c.

Kandydatom  dziękujemy za zaangażowanie w kampanię.

Kubie gratulujemy i życzymy sukcesów!