Warunki przeprowadzenia sprawdzianu kompetencji językowych z języka hiszpańskiego

WARUNKI  PRZEPROWADZENIA SPRAWDZIANU KOMPETENCJI JĘZYKOWYCH  Z JĘZYKA  HISZPAŃSKIEGO  DLA KANDYDATÓW  DO ODDZIAŁU  DWUJĘZYCZNEGO  Z  JĘZYKIEM  HISZPAŃSKIM W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

1. SPRAWDZIAN KOMPETENCJI JĘZYKOWYCH  w  trakcie  postępowania  rekrutacyjnego  do oddziału  dwujęzycznego  z  językiem  hiszpańskim  zostanie  przeprowadzony  w  budynku IV  Liceum  Ogólnokształcącego  z  Oddziałami  Dwujęzycznymi   im.  dra Tytusa Chałubińskiego w Radomiu.

Czas  trwania  sprawdzianu  60  minut.

• Każdy  kandydat  zgłoszony  w  systemie  rekrutacji  elektronicznej  powinien  zgłosić się co  najmniej  30  minut  przed  rozpoczęciem  sprawdzianu,  o  którym  mowa  w punkcie 1  i  przed  wejściem  na  salę  powinien  okazać  legitymację  szkolną  lub inny dokument tożsamości  ze  zdjęciem umożliwiający identyfikację.
  • Wyniki  sprawdzianu,  o  którym  mowa  w  punkcie 1,  zostaną  podane  do  wiadomości na  indywidualne  konta  kandydatów.  Listy  osób  zakwalifikowanych  i niezakwalifikowanych  do  dalszego  etapu  rekrutacji  będą  wywieszone  przy  wejściu  do szkoły  w  miejscu  ogólnie  dostępnym.

Wyniki  sprawdzianu  nie  będą udostępniane  drogą  telefoniczną  lub  e-mailową.

2. FORMA SPRAWDZIANU: rozumienie tekstu pisanego, test gramatyczno-leksykalny

3. TYP ZADAŃ: prawda/fałsz, test wyboru.

4. SUMA  PUNKTÓW  MOŻLIWYCH  DO  UZYSKANIA  W  WYNIKU        SPRAWDZIANU: 100

5.POZYTYWNY  WYNIK  SPRAWDZIANU  KOMPETENCJI  JEZYKOWYCH  uzyskają te osoby, które  osiągną co najmniej 30 % punktów możliwych do uzyskania .