Polityka "ciasteczkowa" IV LO w Radomiu

ciasteczkowy potwór

Przez korzystanie z serwisu internetowego, udostępnianego w domenach: chalubinski.pl oraz chalubinski.edu.pl(zwanego dalej „Serwisem”), wyrażana jest zgoda na instalację plików cookies (zwanych dalej "ciasteczkami") na urządzeniu końcowym osoby korzystającej z Serwisu (zwanej dalej „Użytkownikiem”) oraz na wykorzystywanie ciasteczek przez IV LO w Radomiu w celach informacyjnych. Zgoda Użytkownika wyrażana jest za pomocą ustawień przeglądarki internetowej. Jeżeli Użytkownik nie zgadza się na wykorzystywanie przez IV LO w Radomiu ciasteczek gromadzonych za pośrednictwem Serwisu, powinien zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej lub zrezygnować z korzystania z Serwisu.

Więcej informacji na temat ciasteczek można znaleźć pod adresami:

Sukcesy w roku szkolnym 2017/2018

Osoby, które osiągnęły najwyższe wyniki w nauce, konkursach i sporcie

 

Klasa 1a

Agnieszka Spasińska

Julia Trelka

Karolina Kwiecień

Oliwia Rdzanek

Ola Gogacz

Kinga Plewińska

- II miejsce w III Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki z Czarnego Krążka

- I miejsce w XV Konkursie Pieśni i Poezji Patriotycznej

- wyróżnienie w 63 Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim

Paweł Rot

Kamila Dusza

- II miejsce w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt w XIV Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży

Zuzanna Sikorska

Martyna Adach

Grzegorz Kamiński

Martyna Stępień

Jan Pastuszka

Karolina Borkowska

Jan Tarka

- aktywna działalność na rzecz szkoły

-  III miejsce konkursie fotograficznym „Radomskie zaułki książki. Ulica Piłsudzkiego” w kat. Do lat 18

Oskar Kwietniewski

Kamila Majchrzak

- finalistka XXVIII Olimpiady Teologicznej

Wiktoria Nowicka

- finalistka XXVIII Olimpiady Teologicznej

Karolina Machnio

- II miejsce w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt w XIV Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży

Łukasz Gębczyk

- I miejsce w pływaniu stylem dowolnym na 50 m oraz  II miejsce w pływaniu chłopców drużynowo  w XIV Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży

Klasa 1b

Joanna Ciemięga

Dorota Woźniak

- II miejsce w pływaniu dziewcząt drużynowo  w XIV Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży

Wiktoria Stępień

Natalia Stani

Oliwia Prygiel

- wyróżnienie w konkursie języka angielskiego

Olga Lipińska

Zuzanna Górka

Iga Bryk

Aleksandra Młyńska

Kinga Sułek

- aktywna działalność w Szkolnym Klubie Wolontariatu „Tytuski”

Zuzanna Szlachcińska

- aktywna działalność w Szkolnym Klubie Wolontariatu „Tytuski”

- III miejsce w piłce nożnej dziewcząt w XIV Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży

Magdalena Korba

- aktywna działalność na rzecz szkoły

Aleksander Fidos

- aktywna działalność na rzecz szkoły

Filip Kosiński

-wyróżnienie w konkursie języka angielskiego

Aleks Wątorski

-wyróżnienie w konkursie języka angielskiego

Mikołaj Wiśniewski

-wyróżnienie w konkursie języka angielskiego

Iga Ozimska

-wyróżnienie w konkursie języka angielskiego

Julia Szczytowska

-wyróżnienie w konkursie języka angielskiego

Julia Dolega

-wyróżnienie w konkursie języka angielskiego

Klaudia Turek

- III miejsce w piłce nożnej dziewcząt w XIV Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży

Klasa 1c

Maksymilian Kapusta

Izabela Konobrodzka

- aktywna działalność w Szkolnym Klubie Wolontariatu „Tytuski”

- II miejsce w koszykówce dziewcząt w XIV Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży

- II miejsce w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt w XIV Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży

-  II miejsce drużynowo w Lekkiej Atletyce dziewcząt w XIV Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży

Bartosz Krzysztoszek

- aktywna działalność w chórze szkolnym „Fermata”

Patrycja Żak

Igor Faliszewski

- V miejsce i tytuł laureata XXXIII Ogólnopolskiego Konkursu Recytacji Poezji i Prozy Aleksandra Puszkina i Adama Mickiewicza „Puszkiniana” 2018

Marta Maciejczyk

- aktywna działalność w Szkolnym Klubie Wolontariatu „Tytuski”

Julia Orzelska

Milena Jóźwiak

- aktywna działalność w Szkolnym Klubie Wolontariatu „Tytuski”

Piotr Mizera

- I miejsce w etapie regionalnym Turnieju Debat Oksfordzkich DeBBat organizowanych przez SGH

Natalia Olczyk

Weronika Rychlik

Dominika Młynarczyk

Julia Gordon

- finalistka XI Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego „Z ortografią na co dzień”

Hanna Sobieraj

- aktywna działalność w Szkolnym Klubie Wolontariatu „Tytuski”

Filip Duda

- aktywna działalność w Szkolnym Klubie Wolontariatu „Tytuski”

Dawid Matysiak

- aktywna działalność w Szkolnym Klubie Wolontariatu „Tytuski”

Kamil  Mosionek

- aktywna działalność w Szkolnym Klubie Wolontariatu „Tytuski”

Jakub Szymański

- aktywna działalność w Szkolnym Klubie Wolontariatu „Tytuski”

- III miejsce w trio baskecie chłopców w XIV Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży

Filip Michorowski

- aktywna działalność w chórze szkolnym „Fermata”

Klasa 1d

Katarzyna Bochniak

- II miejsce w koszykówce dziewcząt w XIV Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży

- II miejsce w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt w XIV Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży

-  II miejsce drużynowo w Lekkiej Atletyce dziewcząt w XIV Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży

Paulina Prygiel

- III miejsce w Regionalnym Konkursie Czytelniczym

- III miejsce drużynowo w XVII w regionalnym konkursie Wiedzy o Ziemi Radomskiej

Katarzyna Wysocka

- laureatka VI edycji konkursu „Epizody z Historii Najnowszej Polski w komiksie”

- wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim

Aleksandra Jaroszek

- I miejsce w konkursie języka angielskiego

Kinga Karaś

Agata Kowalczyk

-  III miejsce drużynowo w XVII w regionalnym konkursie Wiedzy o Ziemi Radomskiej

Karolina Suwała

Weronika Szczęsna

- I miejsce w konkursie języka angielskiego

Wiktoria Wilk

Magdalena Michalska

Jolanta Szymczyk

- aktywna działalność w chórze szkolnym „Fermata”

Jakub Wlazło

-  III miejsce drużynowo w XVII w regionalnym konkursie Wiedzy o Ziemi Radomskiej

Aleksandra Sowa

Szymon Dudkowski

Dominik Klecha

Anna Kowalczyk

Natalia Maciejczyk

Martyna Bieniek

Zuzanna Górka

Dawid Jasiński

-  III miejsce drużynowo w XVII w regionalnym konkursie Wiedzy o Ziemi Radomskiej

Maja Pająk

- aktywna działalność w Szkolnym Klubie Wolontariatu „Tytuski”

- aktywna działalność w chórze szkolnym „Fermata”

- III miejsce drużynowo w XVII w regionalnym konkursie Wiedzy o Ziemi Radomskiej

Iga Bornikowska

-  II miejsce drużynowo w Lekkiej Atletyce dziewcząt w XIV Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży

Zuzanna Sztyber

- II miejsce drużynowo w Lekkiej Atletyce dziewcząt w XIV Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży

- I miejsce w konkursie języka angielskiego

Natalia Boruch

- wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim

Klasa 1e

Julia Chmielowiec

Maja Dzięgielewska

Aleksandra Grzegorczyk

Marta Jagielska

Aleksandra Rybak

Jowita Kwiatkowska

Natalia Sobolewska

Krzysztof Włodek

Julia Marciniak

- aktywna działalność w Szkolnym Klubie Wolontariatu „Tytuski”

Gabriela Płużycka

- aktywna działalność w Szkolnym Klubie Wolontariatu „Tytuski”

Kacper Biernat

- II miejsce w pływaniu chłopców drużynowo  w XIV Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży

- III miejsce w trio baskecie chłopców w XIV Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży

Klasa 1f

Aleksandra Kozera

Dawid Witczak

Michalina Kaczyńska

Katarzyna Antonik

Hubert Kubicki

Adrian Szotowicz

Wiktoria Łabuszewska

- II miejsce w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt w XIV Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży

- II miejsce na 400m, II miejsce w sztafecie 4x100m, II miejsce drużynowo w Lekkiej Atletyce dziewcząt w XIV Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży

Klasa 1g

Natalia Zielińska

Jakub Gleich

- finalista XI edycji Olimpiady Przedmiotowej „Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego”

- I miejsce w etapie regionalnym Turnieju Debat oksfordzkich DeBBat organizowanych przez SGH

Wiktoria Siara

Aleksandra Wójcik

Natalia Kicior

Aleksandra Kalbarczyk

Anna Kowalczyk

- aktywna działalność w chórze szkolnym „Fermata”

- wyróżnienie w eliminacjach miejskich 63 Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego

Martyna Molga

Grzegorz Głowacki

Domanika Olek

Natasza Stępień

Karolina Dobrzańska

Wiktoria Urbańska

Aleksandra Brzeska

Dominika Ślusarska

Barbara Wólczyńska

Karolina Chojnacka

Jakub Żurawski

- II miejsce w pływaniu chłopców drużynowo  w XIV Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży

- II miejsce w piłce siatkowej chłopców w XIV Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży

Hubert Bujak

- II miejsce w piłce siatkowej chłopców w XIV Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży

Paweł Grabowski

- finalista XI edycji Olimpiady Przedmiotowej „Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego”

- I miejsce w etapie regionalnym Turnieju Debat oksfordzkich DeBBat organizowanych przez SGH

Bartłomiej Morgaś

- laureat XI edycji Olimpiady Przedmiotowej „Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego”

Marlena Dróżdż

- I miejsce w etapie regionalnym Turnieju Debat oksfordzkich DeBBat organizowanych przez SGH

Klasa 1h

Julia Kozłowska

Wiktoria Podsiadła

Zuzanna Więcaszek

Patrycja Kowalczyk

Aleksandra Paciorek

- II miejsce w koszykówce dziewcząt w XIV Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży

- III miejsce w piłce nożnej dziewcząt w XIV Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży

Zuzanna Sońta

- II miejsce w koszykówce dziewcząt w XIV Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży

Zuzanna Stępień

Zuzanna Kosiec

- III miejsce piłce ręcznej dziewcząt w XIV Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży

Klasa 1i

Jakub Maciejczyk

- kandydat do stypendium Rady Ministrów

Adam Fudala

Katarzyna Dusińska

Bartłomiej Kwiatkowski

Aleksandra Oleszczuk

Julia Bassaj

-laureatka w Wielkim Teście o Adamie Mickiewiczu

Dominika Madej

Malwina Skoczylas

- aktywna działalność na rzecz szkoły

- aktywna działalność w chórze szkolnym „Fermata”

Paulina Sukiennik

Antonina Pawłowska

Małgorzata Stanios

- II miejsce w pływaniu dziewcząt drużynowow XIV Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży

Natalia Szymańska

- II miejsce w koszykówce dziewcząt w XIV Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży

Julia Strąk

Wiktoria Jędrzejewska

Marlena Małek

Anna Religa

Karolina Gawrońska

- aktywna działalność w chórze szkolnym „Fermata”

Jakub Cybula

- II miejsce drużynowo w Mistrzostwach Radomia w Szachach 2017 im. rtm. Witolda Pileckiego

Klasa 2a

Dawid Suwała

- I miejsce w Olimpiadzie Wiedzy z Mikrobiologii

- II miejsce w piłce siatkowej chłopców w XIV Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży

Małgorzata Stępień

Martyna Czachurska

Weronika Kopyt

Jakub Lech

Katarzyna Łukasiewicz

Anna Skwarczyńska

Bartosz Kucharski

- aktywna działalność na rzecz szkoły

Aleksandra Wesołowska

- II miejsce w kategorii poezji śpiewanej – XIV Prezentacje „Poetae nascuntur, oratores fiunt”

- wyróżnienie w XVI Ogólnopolski Festiwalu Kolęd i Pastorałek „Staropolskie kolędowanie”

- II miejsce w XIV Prezentacjach Recytatorskich w Domu Kultury Idalin w kategorii poezja śpiewana

- aktywna działalność w chórze szkolnym „Fermata”

Mikołaj Maj

- aktywna działalność w chórze szkolnym „Fermata”

Maria Lisowska

- aktywna działalność w chórze szkolnym „Fermata”

Mateusz Pietrasik

- aktywna działalność w chórze szkolnym „Fermata”

Bartosz Stefański

- aktywna działalność w chórze szkolnym „Fermata”

Klasa 2b

Aleksandra Płusa

Aleksandra Węgorzewska

- laureatka VI Ogólnopolskiego Konkursu „Epizody z historii najnowszej Polski w komiksie”

Klaudia Kozyra

Dawid Małek

- III miejsce w trio baskecie chłopców w XIV Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży

Aleksandra Wolszczak

- V miejsce w XVII Regionalnym Konkursie Wiedzy o Kulturze Ziemi Radomskiej

Izabela Wasiak

- V miejsce w XVII Regionalnym Konkursie Wiedzy o Kulturze Ziemi Radomskiej

Aleksandra Kamienik

- V miejsce w XVII Regionalnym Konkursie Wiedzy o Kulturze Ziemi Radomskiej

Karolina Rybak

- V miejsce w XVII Regionalnym Konkursie Wiedzy o Kulturze Ziemi Radomskiejorganizowanym przez SnaP w ZSSiH w Radomiu

- wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkurskie Recytatorskim Poezji i Prozy Aleksandra Puszkina i Adama Mickiewicza „Puszkiniana”

Julia Ćwiklak

- V miejsce w XVII Regionalnym Konkursie Wiedzy o Kulturze Ziemi Radomskiej

- III miejsce piłce ręcznej dziewcząt w XIV Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży

Filip Zaremba

- III miejsce w trio baskecie chłopców w XIV Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży

Klasa 2c

Natalia Kamińska

- III miejsce na 200m w XIV Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży

-II miejsce w sztafecie 4x100mw XIV Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży

- II miejsce drużynowo w Lekkiej Atletyce dziewcząt w XIV Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży

Mikołaj Firlej

- I miejsce w biegu na 1500m w XIV Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży

Antoni Kwietniewski

 - II miejsce w biegu na 800m w  XIV Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży

Klasa 2d

Martyna Grzywacz

Weronika Russ

Grzegorz Jędrzejczyk

- laureat XII OgólnopolskiegoPrzeglądu Twórczości Poetyckiej im. Jacka Kaczmarskiego „Rytmy Nieskończoności”

Julia Klimek

- I miejsce w międzyszkolnych warsztatach FEP organizowanych przez Fundację My Future

Jakub Nachyła

- II miejsce w pływaniu chłopców drużynowo  w XIV Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży

Mikołaj Binkowski

- II miejsce w piłce siatkowej chłopców w XIV Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży

Anna Karaś

- II miejsce na 100m, II miejsce w sztafecie 4x100m, II miejsce drużynowo w Lekkiej Atletyce dziewcząt w XIV Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży

Klasa 2e

Sebastian Walczak

- wyróżnienie w Kangurze Matematycznym

Michał Góraj

- V miejsce Regionalnego Konkursu Czytelniczego Stowarzyszenia Nauczycieli Polonistów w Radomiu

- II miejsce drużynowo w Mistrzostwach Radomia w Szachach 2017 im. rtm. Witolda Pileckiego

Wiktoria Kapusta

- wyróżnienie w konkursie na esej „Rola adwokatów w życiu społecznym” organizowanym przez Naczelną Radę Adwokacką

Tomasz Sar

- finalista XXII Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej

Milena Gruszczyńska

- 100% frekwencja

-laureatka w Wielkim Teście o Adamie Mickiewiczu

Damian Augustyniak

- 100% frekwencja

Dominik Kędzierski

- aktywna działalność na rzecz szkoły

Filip Mucha

- II miejsce w piłce siatkowej chłopców w XIV Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży

Dominik Kędzierski

- aktywna działalność na rzecz szkoły

- II miejsce w piłce siatkowej chłopców w XIV Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży

Jan Jaśkiewicz

- II miejsce w piłce siatkowej chłopców w XIV Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży

Marika Tokarska

- II miejsce drużynowo w Mistrzostwach Radomia w Szachach 2017 im. rtm. Witolda Pileckiego

Klasa 2f

Jakub Augustyniak

- 100% frekwencja

Daria Czyżewska

Eliza Kamińska

- II miejsce drużynowo w Lekkiej Atletyce dziewcząt w XIV Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży

Weronika Madej

- finalistka etapu okręgowego Olimpiady Historycznej

Jan Jasik

- aktywna działalność na rzecz szkoły

Mikołaj Redestowicz

- aktywna działalność na rzecz szkoły

- II miejsce w piłce siatkowej chłopców w XIV Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży

Julia Kurkiewicz

- II miejsce w koszykówce dziewcząt w XIV Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży

-II miejsce drużynowo w Lekkiej Atletyce dziewcząt w XIV Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży

Natalia Rykowska

- III miejsce piłce ręcznej dziewcząt w XIV Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży

- II miejsce drużynowo w Lekkiej Atletyce dziewcząt w XIV Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży

Dominik Budzyński

- III miejsce w trio baskecie chłopców w XIV Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży

Klasa 2g

Patrycja Golus

-III miejsce w Wielkim Teście o Adamie Mickiewiczu organizowanym przez UMCS w Lublinie

Natalia Kwiatkowska

-laureatka w Wielkim Teście o Adamie Mickiewiczu organizowanym przez UMCS w Lublinie

Helena Wąsik

Natalia Zagrodnik

-wyróżnienie w Wielkim Teście o Adamie Mickiewiczu organizowanym przez UMCS w Lublinie

Julia Wojtyniak

Kacper Rzęchowski

- aktywna działalność na rzecz szkoły

Paulina Mendrek

- aktywna działalność w Szkolnym Klubie Wolontariatu „Tytuski”

Ewelina Pyszczek

- aktywna działalność w Szkolnym Klubie Wolontariatu „Tytuski”

Kacper Wołek

- laureat Międzypokoleniowego Festiwalu Filmowego „W świat moich dziadków”

Marta Grabowska

- wyróżnienie w międzyszkolnym etapie Konkursu Pięknego Czytania

Aleksandra Olifirowicz

- aktywna działalność w chórze szkolnym „Fermata”

Klasa 2h

Aleksandra Wójtowicz

Paulina Gutkowska

- wyróżnienie w Konkursie Języka Angielskiego „My Hometown”

Julia Dryja

Julia Kamańczyk

Jakub Krzemiński

- wyróżnienie w XXXI edycji ogólnopolskiego konkursu „Mój Las 2017/2018” organizowanym przez Zarządy Główne: Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Leśnictwa i Drzewnictwa oraz Ligii Ochrony Przyrody

Łucja Szczepanik

- III miejsce w Konkursie Poezji Śpiewanej Edwarda Stachury organizowanym przez Dom Kultury Idalin

Klasa 2i

Paulina Kłys

Weronika Wąsik

Wiktoria Kościów

- I miejsce w Regionalnym Konkursie Czytelniczym

Weronika Lis

- finalistka Regionalnego Konkursu Czytelniczego

Wiktoria Jabłońska

- aktywna działalność na rzecz szkoły

Aleksandra Lao

- laureatka Konkursu Wiedzy o UE

Andżelika Lament

-laureatka w Wielkim Teście o Adamie Mickiewiczu

- II miejsce w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt w XIV Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży

-  II miejsce drużynowo w Lekkiej Atletyce dziewcząt w XIV Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży

Ilona Banaszkiewicz

- III miejsce piłce ręcznej dziewcząt w XIV Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży

-  II miejsce drużynowo w Lekkiej Atletyce dziewcząt w XIV Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży

Natalia Ginał

- III miejsce piłce ręcznej dziewcząt w XIV Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży

- I miejsce na 400m, II miejsce drużynowo w Lekkiej Atletyce dziewcząt w XIV Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży

Aleksandra Chrzanowska

- laureatka w Wielkim Teście o Adamie Mickiewiczu

- III miejsce piłce ręcznej dziewcząt w XIV Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży

-  II miejsce drużynowo w Lekkiej Atletyce dziewcząt w XIV Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży

Ada Kiljanek

- III miejsce piłce ręcznej dziewcząt w XIV Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży

-  II miejsce drużynowo w Lekkiej Atletyce dziewcząt w XIV Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży

Klasa 3a

Julia Machnio

Zuzanna Midzio

Wiktoria Kalisiak

- III miejsce indywidualnie i III miejsce grupowo w pływaniu w  w XIV Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży

Wiktoria Mazur

Weronika Posuniak

- reprezentowanie szkoły w szachach

Aleksandra Czubak

Aleksandra Neska

Martyna Nawrot

Bełzowska Aleksandra

Karsznia Magdalena

Zając Mateusz

Klasa 3b

Aleksandra Pisarek

Marta Janicka

- II etap Olimpiady Lingwistyki Matematycznej

Sabina Jóźwiak

Szymon Kapusta

Marta Domagała

Filip Kuśmierski

Kapusta Kinga

Klaudia Śliwiak

- II miejsce indywidualnie i III miejsce grupowo w pływaniu w  w XIV Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży

Klaudia Wrześniewska

- II miejsce w koszykówce dziewcząt w XIV Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży

Klasa 3c

Marta Urbańska

- 100% frekwencja

Daria Pałgan

-  laureatka miejsca I – III Konkursu Wiedzy o Materiałach przeprowadzonego na Wydziale Inżynierii Materiałowej w Warszawie

- aktywna działalność w Szkolnym Klubie Wolontariatu „Tytuski”

Piotr Dobrasiewicz

Paulina Osuchowska

- aktywna działalność w Szkolnym Klubie Wolontariatu „Tytuski”

Marek Wiśniewski

Katarzyna  Kowalczyk

- aktywna działalność w Szkolnym Klubie Wolontariatu „Tytuski”

Michał Stachura

- aktywna działalność w Szkolnym Klubie Wolontariatu „Tytuski”

Tomasz Stróż

Karolina Więckowska

- 100% frekwencja

Ignacy Będkowski

- aktywna działalność w Szkolnym Klubie Wolontariatu „Tytuski”

Krzysztof Łoziński

- aktywna działalność w Szkolnym Klubie Wolontariatu „Tytuski”

Piotr Molik

- aktywna działalność w Szkolnym Klubie Wolontariatu „Tytuski”

Piotr Sadownik

- aktywna działalność w Szkolnym Klubie Wolontariatu „Tytuski”

Paweł Wójcik

- aktywna działalność w szkolnym zespole muzycznym

Marta Mantorska

- aktywna działalność w Szkolnym Klubie Wolontariatu „Tytuski”

- III miejsce w piłce ręcznej dziewcząt w XIV Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży

Klasa 3d

Jakub Socha

Agata Figura

Aleksandra Poneta

Monika Słomka

Aleksandra Grzywacz

Karolina Siek

Klasa 3e

Natalia Kurowska

Michał Marczak

Amelia Mordak

- prowadzenie chóru szkolnego „Fermata”

Aleksandra Glegoła

- działalność w chórze szkolnym „Fermata”

Michał Blinowski

- aktywna działalność na rzecz szkoły

Katarzyna Grotek

- III miejsce w piłce nożnej dziewcząt  w XIV Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży

- II miejsce w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt  w XIV Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży

- III miejsce w piłce ręcznej dziewcząt w XIV Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży

Katarzyna Prygiel

- II miejsce w koszykówce dziewcząt w XIV Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży

- III miejsce w piłce ręcznej dziewcząt w XIV Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży

Izabela Smolińska

- III miejsce w piłce  nożnej  dziewcząt  w XIV Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży

Marta Wolska

- III miejsce w piłce  nożnej  dziewcząt  w XIV Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży

- III miejsce w piłce ręcznej dziewcząt w XIV Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży

Izabela Włodarczyk

- III miejsce w piłce  nożnej ręcznej dziewcząt  w XIV Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży

- II miejsce w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt  w XIV Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży

- III miejsce w piłce ręcznej dziewcząt w XIV Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży

Klasa 3f

Alicja Piechota

Michalina Krekora

Maria Łukomska

- aktywna działalność w Szkolnym Klubie Wolontariatu „Tytuski”

Wiktor Kozik

- etap okręgowy Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

- etap okręgowy Olimpiady Wiedzy o Prawie

Wiktoria Grzelaczyk

- aktywna działalność w Szkolnym Klubie Wolontariatu „Tytuski”

Magdalena Skoneczna

- aktywna działalność w Szkolnym Klubie Wolontariatu „Tytuski”

Natalia Szkuta

- aktywna działalność w Szkolnym Klubie Wolontariatu „Tytuski”

Karolina Tomczyk

- aktywna działalność w Szkolnym Klubie Wolontariatu „Tytuski”

Joanna Bujak

- II miejsce w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt  w XIV Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży

Julita Molenda

- III miejsce w piłce  nożnej  dziewcząt  w XIV Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży

- III miejsce w piłce ręcznej dziewcząt w XIV Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży

Klasa 3g

Paulina Kwapisiewicz

- II miejsce w koszykówce dziewcząt w XIV Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży

- III miejsce w piłce  nożnej  dziewcząt  w XIV Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży

- II miejsce w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt  w XIV Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży

- III miejsce w piłce ręcznej dziewcząt w XIV Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży

Sandra Krajewska

Jan Cheda

Mateusz Żurek

-  laureat Konkursu Wiedzy o Uniwersytecie Jagiellońskim – Złoty Indeks – IV miejsce

Maciej Lisowski

-  finalista Konkursu Wiedzy o Uniwersytecie Jagiellońskim – Złoty Indeks – VII miejsce

Aleksandra Gozdur

-kwalifikacja do eliminacji wojewódzkich 63. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego w kategorii: poezja śpiewana

Anna Nowak

- III miejsce w piłce nożnej dziewcząt  w XIV Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży

Klasa 3h

Paulina Szymańska

Urszula Jakubiak

Ada Jadczak

Paulina Utkowska

-

-  działalność w chórze szkolnym „Fermata”

Weronika Magnowska

-  finał etapu okręgowego Olimpiady Historycznej

Filip Kucharczyk

- etap okręgowy Olimpiady Historycznej

- etap okręgowy Olimpiady Wiedzy o Polsce i  Świecie Współczesnym

Wiktoria Wachowicz

-  działalność w chórze szkolnym „Fermata”

-  IV miejsce w  etapie diecezjalnym w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy Biblijnej

- aktywna działalność na rzecz szkoły

Magdalena Figura

-  działalność w chórze szkolnym „Fermata”

- aktywna działalność w szkolnym zespole muzycznym

Katarzyna Bednarczyk

- działalność w chórze szkolnym „Fermata”

Dominika Kosiec

- II miejsce w koszykówce dziewcząt w XIV Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży

- III miejsce w piłce  nożnej  dziewcząt  w XIV Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży

- III miejsce w piłce ręcznej dziewcząt w XIV Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży

Mateusz Zgorzelak

- II miejsce w piłce siatkowej chłopców w XIV Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży

Klasa 3i

Michał Łukasiewicz

Oliwia Gugała

Agata Jabłońska

Katarzyna Syta

Eryk Waniek

- II miejsce w piłce siatkowej chłopców w XIV Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży

Adrianna Jasiuk

AleksandraKalita

Kacper Śliwka

Paulina Chłopecka

Aleksandra Jabłońska

Natalia Jankowska

Kacper Leszczyński

- II miejsce w piłce siatkowej chłopców w XIV Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży

 

 
IV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE z Oddziałami Dwujęzycznymi im. dra Tytusa Chałubińskiego w Radomiu
adres: 26-600 Radom, ul. Mariacka 25;  telefon/fax: +48 483627485 — telefon: +48 483851918, +48 483851919 telefon komórkowy: +48 504252804
adresy poczty elektronicznej:    szkola@chalubinski.pl (adres ogólny szkoły)  iwanczyk21@wp.pl (mgr Anna Iwańczyk-Górka - opiekun redakcyjny serwisu)
PROJEKT i WYKONANIE SERWISU:    Grzegorz Kiraga   e-mail:  kiragagrzegorz@gmail.com