Polityka "ciasteczkowa" IV LO w Radomiu

ciasteczkowy potwór

Przez korzystanie z serwisu internetowego, udostępnianego w domenach: chalubinski.pl oraz chalubinski.edu.pl(zwanego dalej „Serwisem”), wyrażana jest zgoda na instalację plików cookies (zwanych dalej "ciasteczkami") na urządzeniu końcowym osoby korzystającej z Serwisu (zwanej dalej „Użytkownikiem”) oraz na wykorzystywanie ciasteczek przez IV LO w Radomiu w celach informacyjnych. Zgoda Użytkownika wyrażana jest za pomocą ustawień przeglądarki internetowej. Jeżeli Użytkownik nie zgadza się na wykorzystywanie przez IV LO w Radomiu ciasteczek gromadzonych za pośrednictwem Serwisu, powinien zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej lub zrezygnować z korzystania z Serwisu.

Więcej informacji na temat ciasteczek można znaleźć pod adresami:

Sukcesy w roku szkolnym 2016/2017

Nagroda Fundacji Chałubińszczaków „Prymus 2017” dla ucznia z najwyższą średnią w klasie I , II i III.

Najwyższa średnia w klasie I – Weronika Wąsik klasa 1i –średnia 5,50

Najwyższa średnia w klasie II – Aleksandra Pisarek klasa 2b – średnia 5,70

Najwyższa średnia w klasie III - Paulina Kras z kl. 3a  -   średnia 5,28

Klasa 1a

Dawid Suwała

brązowy medal w piłce siatkowej chłopców w XIII ROM

5,38

Martyna Czachurska

5,31

Weronika Kopyt

5,25

Katarzyna Łukasiewicz

5,25

Anna Skwarczyńska

5,25

Bartosz Kucharski

5,13

Jakub Lech

5,13

Małgorzata Stępień

5,13

Sandra Żak

5,13

Natalia Kołdej

5,06

Agnieszka Mikocka

-srebrny medal w Sztafetowych Biegach Przełajowych w XIII ROM

- brązowy medal  w Piłce Nożnej Dziewcząt w XIII ROM

- brązowy medal w Lekkoatletyce Dziewcząt w XIII ROM- drużynowo (2 miejsce w biegu na 400 m)

5,06

Małgorzata Kiełbus

5,00

Karina Duszyńska

4,81

Karol Chlebny

4,81

Angelika Jurczak

4,80

Mikołaj Maj

4,80

Małgorzata Cieślak

4,75

Maria Lisowska

4,75

Wiktoria Nowakowska

4,75

Bartosz Stefański

4,75

Aleksandra Wesołowska

4,75

Julia Wrochna

4,75

klasa 1b

Aleksandra Płusa

5,38

Aleksandra Węgorzewska

5,25

Natalia Więcław

5,25

Izabela Wasiak

5,13

Aleksandra Wolszczak

5,13

Klaudia Kozyra

5,06

Natalia Wojciechowska

5,00

Kamila Rębis

4,94

Julia Ćwiklak

- złoty medal  w Piłce Ręcznej Dziewcząt w XIII ROM

4,88

Wiktoria Krawczyk

4,88

Klaudia Otrębowska

4,81

klasa 1c

Paweł Mironiak

5,00

Joanna Tyśkiewicz

5,00

Jakub Krupa

4,88

Kinga Bińkowska

4,81

Antoni Kwietniewski

4,81

Wiktoria Pastuszka

4,81

Julia Warchoł

4,75

Milena Zięba

- brązowy medal w Lekkoatletyce Dziewcząt w XIII ROM- drużynowo

- brązowy medal w Koszykówce dziewcząt w XIII ROM

 

Dominik Kędzierski

- brązowy medal w piłce siatkowej chłopców w XIII ROM

 

klasa 1d

Natalia Baran

5,44

Julia Grotek

5,38

Martyna Grzywacz

5,38

Grzegorz Jędrzejczyk

5,19

Kinga Wydra

5,19

Wiktoria Ciesielska

5,13

Wiktoria Pogodzińska

5,12

Weronika Russ

5,12

Patrycja Szczepaniak

5,12

Michał Jędrych

5,06

Anna Karaś

5,06

Sandra Montmory

5,06

Aleksandra Jaworska

5,00

Magdalena Urbańska

5,00

Krystian Jakubczyk

4,94

Paulina Misiowiec

4,88

Daria Wieteska

4,88

Julia Klimek

4,81

Natalia Wiśniewska

4,81

Martyna Woźniak

4,81

Martyna Gradka

4,75

Mikołaj Binkowski

- brązowy medal w piłce siatkowej chłopców w XIII ROM

 

klasa 1e

Sebastian Walczak

5,38

Daria Choroś

4,94

Dominik Kędzierski

4,81

Alicja Mirowska

4,81

Oliwia Pomorska

4,81

Marika Tokarska

- srebrny medal w Szachach w Mistrzostwach Radomia Szkół Ponadgimnazjalnych- drużynowo

4,80

Karolina Bąk

4,75

Paulina Kocińska

4,75

Kamila Zawadzka

4,75

Tomasz Sar

- finalista XXI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej

 

Milena Gruszczyńska

- 100% frekwencji

 

Wiktoria Boruch

- brązowy medal w Koszykówce dziewcząt w XIII ROM

 

Michał Góraj

- srebrny medal w Szachach w Mistrzostwach Radomia Szkół Ponadgimnazjalnych- drużynowo

 

klasa 1f

Eliza Kamińska

4,81

Julia Bednarczyk

- aktywna działalność w SKW „Tytuski”

 

Natalia Mleczkowska

- aktywna działalność w SKW „Tytuski”

 

Julia Kurkiewicz

- brązowy medal w Lekkoatletyce Dziewcząt w XIII ROM- drużynowo

 

Natalia Moczko

- brązowy medal w Lekkoatletyce Dziewcząt w XIII ROM- drużynowo

 

Natalia Sadza

- brązowy medal w Koszykówce dziewcząt w XIII ROM

 

klasa 1g

Patrycja Golus

5,31

Natalia Kwiatkowska

5,19

Helena Wąsik

5,06

Julia Wójcik

4,81

Natalia Zagrodnik

4,81

Kamil Kusztal

4,75

Julia Wojtyniak

4,75

Kacper Wołek

- III miejsce w V edycji konkursu fotograficznego „Mój powiat w obiektywie”

 

Paulina Mendrek

- aktywna działalność w SKW „Tytuski”

 

Ewelina Pyszczek

- aktywna działalność w SKW „Tytuski”

 

Kamila Borowicz

- brązowy medal w Lekkoatletyce Dziewcząt w XIII ROM- drużynowo

 

klasa 1h

Paulina Gutkowska

5,25

Julia Kamańczyk

- aktywna działalność w SKW „Tytuski”

5,00

Julia Dryja

4,88

Aleksandra Wójtowicz

4,80

Oliwia Dąbrowska

4,75

Zuzanna Leszczyńska

4,75

Kaja Strzemiecka

4,75

klasa 1i

Weronika Wąsik

- brązowy medal w Lekkoatletyce Dziewcząt w XIII ROM- drużynowo

5,50

Natalia Gnojewska

5,06

Paulina Kłys

5,06

Paulina Kaszuba

4,94

Aleksandra Kuśnierska

- srebrny medal w Pływaniu Dziewcząt Drużynowo w XIII ROM

4,94

Ilona Banaszkiewicz

4,81

Katarzyna Sąpór

4,81

Maria Dąbrowska

4,75

Aleksandra Lao

4,75

Natalia Szyszka

4,75

Wiktoria Kościów

-II miejsce w Regionalnym Konkursie Czytelniczym „Kto czyta książki, żyje podwójnie”

 

Weronika Lis

- III miejsce w Regionalnym Konkursie Czytelniczym „Kto czyta książki, żyje podwójnie”

 

Andżelika Lament

- srebrny medal w Sztafetowych Biegach Przełajowych w XIII ROM

- brązowy medal w Lekkoatletyce Dziewcząt w XIII ROM- drużynowo

 

Klasa 2a

Julia Machnio

4,90

Weronika Posuniak

- srebrny medal w Szachach w Mistrzostwach Radomia Szkół Ponadgimnazjalnych- drużynowo ( 2 miejsce indywidualnie)

4,90

Aleksandra Neska

4,80

Wiktoria Kalisiak

- srebrny medal w Pływaniu Dziewcząt Drużynowo w XIII ROM, II miejsce indywidualnie

 

Klasa 2b

Aleksandra Pisarek

-  III miejsce w kategorii plastycznej XVII Ogólnopolskiego Festiwalu Herbertowskiego

5,70

Sabina Jóźwiak

5,10

Szymon Kapusta

5,00

Marta Janicka

4,90

Kinga Kapusta

4,90

Filip Kuśmierski

- 100% frekwencji

4,80

Klaudia Śliwiak

- srebrny medal w Pływaniu Dziewcząt Drużynowo w XIII ROM

4,80

Marta Janicka

- wyróżnienie w Konkursie Matematycznym Kangur

 

Klasa 2c

Marta Urnańska

5,33

Daria Pałgan

- aktywna działalność w SKW „Tytuski”

5,00

Marek Wiśniewski

5,00

Piotr Dobrasiewicz

- aktywna działalność w SKW „Tytuski”

4,78

Paulina Osuchowska

- aktywna działalność w SKW „Tytuski”

4,78

Karolina Więckowska

- 100% frekwencji

4,78

Barbara Misiowiec

- II miejsce w I Mazowieckim Festiwalu Twórczości Z. Herberta (recytacja)

- wyróżnienie w XVII Turnieju Słowa poświęconym twórczości M. Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej

- III miejsce w IV Ogólnopolskim Festiwalu Lalki i Słowa

- wyróżnienie w XXXI Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim im. B. Leśmiana

- aktywna działalność w SKW „Tytuski”

 

Adam Żytny

- II miejsce  w I Mazowieckim Festiwalu Twórczości Z. Herberta (fotografia)

 

Tomasz Petrzak

- wyróżnienie w konkursie matematycznym Kangur

 

Katarzyna Kowalczyk

- aktywna działalność w SKW „Tytuski”

 

Marta Mantorska

- aktywna działalność w SKW „Tytuski”

 

Katarzyna Mital

- aktywna działalność w SKW „Tytuski”

 

Piotr Molik

- aktywna działalność w SKW „Tytuski”

 

Michał Stachura

- aktywna działalność w SKW „Tytuski”

 

Aleksander Karbowiak

- aktywna działalność w SKW „Tytuski”

 

Krzysztof Łoziński

- aktywna działalność w SKW „Tytuski”

 

Klasa 2d

Jakub Socha

4,89

Kinga Sławińska

- brązowy medal  w Piłce Nożnej Dziewcząt w XIII ROM

 

 

Klasa 2e

Natalia Kurowska

5,25

Anna Duchnik

4,75

Michał Marczak

4,75

Katarzyna Prygiel

- złoty medal  w Piłce Ręcznej Dziewcząt w XIII ROM

- brązowy medal  w Piłce Nożnej Dziewcząt w XIII ROM

4,75

Michał Blinowski

- 100% frekwencji

 

Katarzyna Grotek

- złoty medal  w Piłce Ręcznej Dziewcząt w XIII ROM

- srebrny medal w Sztafetowych Biegach Przełajowych w XIII ROM

- brązowy medal  w Piłce Nożnej Dziewcząt w XIII ROM

- brązowy medal w Lekkoatletyce Dziewcząt w XIII ROM- drużynowo (1 miejsce w biegu na 800 m)

 

Marta Wolska

- złoty medal  w Piłce Ręcznej Dziewcząt w XIII ROM

- brązowy medal  w Piłce Nożnej Dziewcząt w XIII ROM

 

Izabela Włodarczyk

- złoty medal  w Piłce Ręcznej Dziewcząt w XIII ROM

- srebrny medal w Sztafetowych Biegach Przełajowych w XIII ROM

- brązowy medal  w Piłce Nożnej Dziewcząt w XIII ROM

- brązowy medal w Lekkoatletyce Dziewcząt w XIII ROM- drużynowo (1 miejsce w biegu na 200 m)

 

Karolina Bartos

- brązowy medal  w Piłce Nożnej Dziewcząt w XIII ROM

- brązowy medal w Lekkoatletyce Dziewcząt w XIII ROM- drużynowo

 

Izabela Smolińska

- brązowy medal  w Piłce Nożnej Dziewcząt w XIII ROM

 

Aleksandra Gawełek

- brązowy medal w Lekkoatletyce Dziewcząt w XIII ROM- drużynowo

 

Urszula Pawłowska

- brązowy medal w Lekkoatletyce Dziewcząt w XIII ROM- drużynowo

 

Jakub Chichnowski

- brązowy medal w piłce siatkowej chłopców w XIII ROM

 

Aleksander Łepecki

- brązowy medal w piłce siatkowej chłopców w XIII ROM

 

Klasa 2f

Alicja Piechota

5,33

Michalina Krekora

5,00

Maria Łukomska

- aktywna działalność w SKW „Tytuski”

4,75

Natalia Szkuta

- aktywna działalność w SKW „Tytuski”

 

Wiktoria Grzelaczyk

- aktywna działalność w SKW „Tytuski”

 

Magdalena Skoneczna

- aktywna działalność w SKW „Tytuski”

 

Ada Kiljanek

- złoty medal  w Piłce Ręcznej Dziewcząt w XIII ROM

 

Julita Molenda

- złoty medal  w Piłce Ręcznej Dziewcząt w XIII ROM

- brązowy medal  w Piłce Nożnej Dziewcząt w XIII ROM

- brązowy medal w Lekkoatletyce Dziewcząt w XIII ROM- drużynowo

- brązowy medal w Koszykówce dziewcząt w XIII ROM

 

Joanna Bujak

- srebrny medal w Sztafetowych Biegach Przełajowych w XIII ROM

- brązowy medal w Lekkoatletyce Dziewcząt w XIII ROM- drużynowo

 

Karina Gawor

- srebrny medal w Sztafetowych Biegach Przełajowych w XIII ROM

- brązowy medal w Koszykówce dziewcząt w XIII ROM

 

Marika Kaczkowska

- brązowy medal w Koszykówce dziewcząt w XIII ROM

 

Klasa 2g

Izabela Jasińska

4,89

Zuzanna Drózd

4,88

Paulina Kwapisiewicz

- złoty medal  w Piłce Ręcznej Dziewcząt w XIII ROM

- brązowy medal  w Piłce Nożnej Dziewcząt w XIII ROM

- brązowy medal w Lekkoatletyce Dziewcząt w XIII ROM- drużynowo (2 miejsce w rzucie oszczepem)

- brązowy medal w Koszykówce dziewcząt w XIII ROM

4,88

Angelika Sobczyk

4,78

Klasa 2h

Paulina Szymańska

4,90

Urszula Jakubiak

4,80

Paulina Utkowska

- 100% frekwecji

 

Dominika Kosiec

- złoty medal  w Piłce Ręcznej Dziewcząt w XIII ROM

- brązowy medal  w Piłce Nożnej Dziewcząt w XIII ROM

- brązowy medal w Koszykówce dziewcząt w XIII ROM

 

Angelika Lis

- brązowy medal w Koszykówce dziewcząt w XIII ROM

 

Mateusz Zgorzelak

- brązowy medal w piłce siatkowej chłopców w XIII ROM

 

Klasa 2i

Gabriela Pyrka

5,11

Michał Łukasiewicz

5,00

Oliwia Gugała

4,90

Agata Jabłońska

4,80

Łucja Łuszcz

- wyróżnienie w konkursie matematycznym Kangur

 

Kacper Leszczyński

- brązowy medali w  rzucie oszczepem w XIII ROM

- brązowy medal w piłce siatkowej chłopców w XIII ROM

 

Kiara Rutkowska

- brązowy medal w Koszykówce dziewcząt w XIII ROM

 

Eryk Waniek

- brązowy medal w piłce siatkowej chłopców w XIII ROM

 

Klasa 3a

Paulina Kras

- I miejsce w Radomskim Zawodach Matematycznych

5,28

Monika Juszczyk

I miejsce w Radomskim Zawodach Matematycznych

5,17

Aneta Michalczewska

- szkolny konkurs literacki na recenzję książki

5,17

Paulina Jurczak

5,12

Bartłomiej Szymański

5,00

Ernest Chłopicki

- szkolny konkurs literacki na recenzję książki

5,00

Zuzanna Jopek

5,00

Zuzanna Szeliga

4,94

Magda Głogowska

4,89

Natalia Popławska

4,89

Kinga Perkuszewska

4,83

Szymon Tyka

- III miejsce w piłce siatkowej chłopców w XIII Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży

 

Dawid Sasin

- podziękowanie za honorowe oddawanie krwi – 3 razy oddał krew

 

Klasa 3b

Agata Warchoł

5,24

Emilia Majewska

5,17

Daria Duda

4,88

Ewa Sławińska

- działalność w chórze szkolnym „Fermata”

 

Marek Molenda

- działalność w chórze szkolnym „Fermata”

- aktywną działalność na rzecz szkoły

 

Aleksandra Woźniak

- za  aktywną działalność w Szkolnym Klubie Wolontariatu „Tytuski”

 

Julita Kubik

- za  aktywną działalność w Szkolnym Klubie Wolontariatu „Tytuski”

 

Justyna Hały

- podziękowanie za honorowe oddawanie krwi - 3 razy oddała krew

 

Klasa 3c

Jakub Lis

4,88

Klaudia Banaszczyk

4,76

Hubert Głogowski

- indeks na UKW w Warszawie

- finalista Olimpiady Internetowej z matematyki PW

- IV miejsce w konkursie matematycznym Politechniki Łódzkiej

- III miejsce w piłce siatkowej chłopców w XIII Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży

4,76

Mateusz Kacprzycki

4,76

Aleksandra Krawczyk

4,76

Norbert Kustra

4,76

Katarzyna Przybyś

4,76

Wojciech Burzyński

- indeks AGH z fizyki

- IV miejsce w konkursie matematycznym Politechniki Łódzkiej

 

Damian Pietrucha

- IV miejsce w konkursie matematycznym Politechniki Łódzkiej

 

Przemysław Wardzyński

- IV miejsce w konkursie matematycznym Politechniki Łódzkiej

 

Jan Kuna

- IV miejsce w konkursie matematycznym Politechniki Łódzkiej

 

Natalia Stanios

- IV miejsce w konkursie matematycznym Politechniki Łódzkiej

- I miejsce w piłce ręcznej dziewcząt w XIII Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży

- I miejsce w piłce nożnej dziewcząt w XIII Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży

- podziękowanie za honorowe oddawanie krwi - 3 razy oddała krew

 

Ziemowit Byzdra

- działalność w chórze szkolnym „Fermata”

- aktywna działalność na rzecz szkoły

 

Bartłomiej Czubak

- aktywna działalność na rzecz szkoły

 

Klasa 3d

Katarzyna Matysiak

 - za  aktywną działalność w Szkolnym Klubie Wolontariatu „Tytuski”

5,06

Karolina Sowińska

- laureatka konkursu chemicznego z materiałoznawstwa – indeks Politechniki Warszawskiej

- podziękowanie za honorowe oddawanie krwi - 3 razy oddała krew

5,00

Klaudia Górka

4,88

Kamila Eigenfeld

4,88

Klaudia Golińska

4,75

Martyna Mech

4,75

Dorota Krąpiec

- działalność w chórze szkolnym „Fermata”

 

Aleksandra Pawlak

- działalność w chórze szkolnym „Fermata”

- aktywną działalność na rzecz szkoły

 

Łukasz Kalita

- działalność w chórze szkolnym „Fermata”

 

Wojciech Chęciński

- III miejsce w piłce siatkowej chłopców w XIII Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży

 

Klasa 3e

Zuzanna Bąk

5,12

Paula Wysmolińska

5,00

Adrianna Stępień

4,94

Magdalena Dziadczyk

4,82

Katarzyna Kowalczyk

4,76

Beata Warchoł

- II miejsce w sztafetowych biegach przełajowych w XIII Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży

 

Wiktor Witkowski

-III miejsce w piłce siatkowej chłopców w XIII Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży

 

Klasa 3f

Ada Płusa

4,82

Zuzanna Kalbarczyk

4,76

Sebastian Szabliński

-reprezentant szkoły w konkursie na spot filmowy pod hasłem „Narkotyki – dopalacze, ulegniesz, przepadniesz”

 

Jakub Boruch

-laureat XXI konkursu wiedzy o Uniwersytecie Jagiellońskim

 

Gabriela Tarnowska

- działalność w chórze szkolnym „Fermata”

- aktywną działalność na rzecz szkoły

 

Paulina Dobrzańska

- II miejsce w sztafetowych biegach przełajowych w XIII Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży

 

Karolina Kaca

- II miejsce w sztafetowych biegach przełajowych w XIII Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży

 

Karolina Pawlak

 - III miejsce w koszykówce dziewcząt w XIII Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży

- podziękowanie za honorowe oddawanie krwi - 3 razy oddała krew

 

Klaudia Serafin

- III miejsce w koszykówce dziewcząt w XIII Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży

 

Patrycja Bilska

- podziękowanie za honorowe oddawanie krwi - 5 razy oddała krew

 

Joanna Szewczyk

- podziękowanie za honorowe oddawanie krwi - 3 razy oddała krew

 

Klasa 3g

Angelina Szot

4,76

Jakub Łyjak

-II etap Okręgowej Olimpiady – „Wiedzy o Prawie”

 

Dona Kilijanek

-II etap Okręgowej Olimpiady – „Wiedzy o Prawie”

 

Natalia Woś

- szkolny konkurs literacki na recenzję książki

 

 Anna Wydra

- działalność w chórze szkolnym „Fermata”

- aktywną działalność na rzecz szkoły

 

Ewa Gołda

- działalność w chórze szkolnym „Fermata”

 

Daniel Szewczyk

- aktywną działalność na rzecz szkoły

 

Natalia Piorunowska

- II miejsce w sztafetowych biegach przełajowych w XIII Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży

 

Kacper Krawczyk

- podziękowanie za honorowe oddawanie krwi - 5 razy oddał krew

 

Katarzyna Chrząszcz

- podziękowanie za honorowe oddawanie krwi - 3 razy oddała krew

 

Klasa 3h

Karol Kacprzak

4,94

Wiktoria Siwiec

4,78

Karolina Kołtuniak

-finalistka Regionalnego Konkursu Ortograficznego

-finalistka XIII Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego „Z poprawną polszczyzną na co dzień”

- I miejsce w piłce ręcznej dziewcząt w XIII Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży

- I miejsce w piłce nożnej dziewcząt w XIII Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży

 

Róża Dziubińska

- laureatka XXI konkursu wiedzy o Uniwersytecie Jagiellońskim

 

Anna Ziółek

- działalność artystyczna w życiu szkoły

 

Martyna Partyga

- podziękowanie za honorowe oddawanie krwi - 4 razy oddała krew

 

 

 
IV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE z Oddziałami Dwujęzycznymi im. dra Tytusa Chałubińskiego w Radomiu
adres: 26-600 Radom, ul. Mariacka 25;  telefon/fax: +48 483627485 — telefon: +48 483851918, +48 483851919 telefon komórkowy: +48 504252804
adresy poczty elektronicznej:    szkola@chalubinski.pl (adres ogólny szkoły)  iwanczyk21@wp.pl (mgr Anna Iwańczyk-Górka - opiekun redakcyjny serwisu)
PROJEKT i WYKONANIE SERWISU:    Grzegorz Kiraga   e-mail:  grzegorz@kiraga.co