Polityka "ciasteczkowa" IV LO w Radomiu

ciasteczkowy potwór

Przez korzystanie z serwisu internetowego, udostępnianego w domenach: chalubinski.pl oraz chalubinski.edu.pl(zwanego dalej „Serwisem”), wyrażana jest zgoda na instalację plików cookies (zwanych dalej "ciasteczkami") na urządzeniu końcowym osoby korzystającej z Serwisu (zwanej dalej „Użytkownikiem”) oraz na wykorzystywanie ciasteczek przez IV LO w Radomiu w celach informacyjnych. Zgoda Użytkownika wyrażana jest za pomocą ustawień przeglądarki internetowej. Jeżeli Użytkownik nie zgadza się na wykorzystywanie przez IV LO w Radomiu ciasteczek gromadzonych za pośrednictwem Serwisu, powinien zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej lub zrezygnować z korzystania z Serwisu.

Więcej informacji na temat ciasteczek można znaleźć pod adresami:

Sukcesy w roku szkolnym 2015/2016

Nagrody Fundacji Chałubińszczaków „Prymus 2016” dla uczniów z najwyższą średnią w klasach I - III:

Klasy I – Aleksandra Pisarek  5,56                                    

Klasy II – Agata Warchoł 5,10        

Klasy III – Szymon Witkowski  5,29

Świadectwa z wyróżnieniem – średnia powyżej 4,75

Julia Machnio

1a

5,31

Wiktoria Mazur

1a

5,12

Zuzanna Midzio

1a

5,06

Weronika Posuniak

1a

5,06

Małgorzata Porczyńska

1a

5,00

Aleksandra Czubak

1a

4,94

Wiktoria Kalisiak

1a

4,94

Aleksandra Neska

1a

4,94

Aleksandra Bełdowska

1a

4,88

Maciej Figarski

1a

4,88

Natalia Kapturka

1a

4,88

Paulina Kwaśniewska

1a

4,88

Mateusz Zając

1a

4,88

Dominika Dyjas

1a

4,75

Eliza Frączek

1a

4,75

Magdalena Karsznic

1a

4,75

Arkadiusz Kądziela

1a

4,75

Martyna Nawrot

1a

4,75

Nikola Woźniak

1a

4,75

Krzysztof Pieczyński

1a

4,75

Aleksandra Pisarek

1b

5,56

Sabina Jóźwiak

1b

5,25

Szymon Kapusta

1b

5,12

Kinga Kapusta

1b

5,00

Marta Domagała

1b

5,00

Marta Janicka

1b

4,94

Klaudia Śliwiak

1b

4,94

Filip Kuśnierski

1b

4,81

Michał Kozubek

1b

4,75

Marta Urbańska

1c

5,19

Daria Pałgan

1c

5,13

Paulina Osuchowska

1c

5,06

Piotr Dobrasiewicz

1c

4,88

Jakub Brzoza

1c

4,81

Katarzyna Kowalczyk

1c

4,81

Barbara Misiowiec

1c

4,81

Piotr Sadownik

1c

4,75

Michał Stachura

1c

4,75

Marek Wiśniewski

1c

4,75

Anna Bogucka

1d

4,81

Agata Figura

1d

5,19

Aleksandra Grzywacz

1d

4,94

Wiktoria Marecka

1d

4,80

Natalia Mordak

1d

4,75

Aleksandra Poneta

1d

4,88

Klaudia Potrząsaj

1d

5,06

Karolina Siek

1d

4,94

Monika Słomka

1d

4,93

Jakub Socha

1d

5,25

Katarzyna Sztyler

1d

4,75

Paulina Szymańska

1d

4,75

Natalia Wróbleska

1d

4,81

Zuzanna Szmajda

1e

5,06

Natalia Kurowska

1e

5,00

Olga Zaręba

1e

4,81

Katarzyna Grotek:

1e

4,75

Michał Marczak

1e

4,75

Katarzyna Prygiel

1e

4,75

Alicja Piechota

1f

5,19

Michalina Krekora

1f

4,81

Paulina Kwapisiewicz

1g

4,81

Sandra Krajewska

1g

4,75

Katarzyna Bednarczyk

1h

4,76

Ada Jadczak

1h

4,82

Urszula Jakubiak

1h

4,88

Zuzanna Kwapisz

1h

4,88

Angelika Lis

1h

4,94

Weronika Magnowska

1h

4,82

Paulina Szymańska

1h

4,88

Paulina Utkowska

1h

4,76

Wiktoria Wachowicz

1h

5,18

Michał Łukasiewicz

1i

5,19

Agata Jabłońska

1i

5,12

Gabriela Pyrka

1i

5,12

Kornelia Rojek

1i

5,12

Adrianna Jasiuk

1i

5,00

Anna Jopek

1i

5,00

Katarzyna Syta

1i

4,94

Eryk Waniek

1i

4,94

Aleksandra Kalita

1i

4,88

Angelika Kłódka

1i

4,88

Aleksandra Jabłońska

1i

4,81

Natalia Jankowska

1i

4,81

Kacper Śliwka

1i

4,81

Paulina Chłopecka

1i

4,80

Anna Drużdżel

1i

4,75

Alicja Kaczmarek

1i

4,75

Aneta Michalczewska

2a

5,00

Paulina Kras

2a

4,90

Monika Juszczyk

2a

4,80

Bartłomiej Szymański

2a

4,90

Paulina Jurczak

2a

4,78

Agata Warchoł

2b

5,10

Emilia Majewska

2b

4,80

Aleksandra Krawczyk

2c

4,89

Norbert Kustra

2c

4,89

Wojciech Burzyński

2c

4,78

Hubert Głogowski

2c

4,78

Mateusz Kasprzycki

2c

4,78

Jan Kuna

2c

4,78

Katarzyna Matysiak

2d

5,00

Karolina Sowińska

2d

4,78

Kamila Eigenfeld

2d

4,75

Zuzanna Bąk

2e

4,75

Sylwia Piwowarczyk

2e

4,75

Adrianna Stępień

2e

4,88

Przemysław Molenda

2f

4,89

Patrycja  Maj

3a

5,11

Karolina Kociołkowska

3a

5,00

Oliwia Szwabowicz

3a

4.82

Mateusz Borkowicz

3a

4,82

Wiktoria Piątek

3a

4,81

Aleksandra Czubak

3a

4,76

Piotr Nowak

3a

4,76

Anna Prawda

3a

4,76

Monika Wilczyńska

3a

4,76

Inga Kicior

3b

5,12

Marek Mazur

3b

5,12

Urszula Skierniewka

3b

5,12

Magdalena Kupis

3b

4,94

Jakub Radulski

3b

4,94

Marta Molendowska

3b

4,81

Marta Grzelak

3c

4,83

Mateusz Retmańczyk

3c

4,78

Szymon Witkowski

3d

5,29

Oliwia Hałuszczak

3d

5,06

Martyna Kołtunowicz

3d

5,12

Oliwia  Janowska

3d

4,82

Ewelina Zarychta

3d

4,76

Izabela Kaczor

3e

5,06

Filip Skórnicki

3e

5,06

Mateusz Mąkosa

3e

4,94

Weronika Płosarek

3e

4,82

Mateusz Pałczyński

3f

4,82

Żaneta Łomża

3h

5,06

Maciej Łoś

3h

4,78

Sandra Maniak

3h

4,76

Frekwencja 100%

Marta Janicka

1b

 

Filip Kuśnierski

1b

 

Piotr Sadownik

1c

 

Tomasz Pietrzak

1c

 

Karolina Więckowska

1c

 

Piotr Molik

1c

 

Tymon Płóciennik

2h

 

Karolina Kossowska

3f

 

Olimpiady i konkursy przedmiotowe

Barbara Misiowiec

1c

Wyróżnienie w XXX Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim  im. Bolesława Leśmiana

Łucja Łuszcz

1i

Wyróżnienie w Konkursie Matematycznym „Kangur”

Dawid Sasin

2a

I miejsce w Szkolnym Konkursie „Skąd pochodzi ten cytat?”

Magdalena Głogowska

2a

Udział w konkurencji udzielania pierwszej promocji przedmedycznej w XVI Olimpiadzie Szkół Promocji Zdrowia

Agata Warchoł

2b

Laureatka Olimpiady Wiedzy Pt. „Nie daj się zwieść dopalaczom”

Marek Molenda

2b

Finalista XX Ogólnopolskiego Konkursu wiedzy Biblijnej

Paulina Gut

2b

Udział w konkurencji udzielania pierwszej promocji przedmedycznej w XVI Olimpiadzie Szkół Promocji Zdrowia

Paulina Kras

Monika Juszczyk

Bartłomiej Szymański

Dawid Sasin

Jopek  Zuzanna

Adrianna Kozakiewicz

Dawid Góźdź

Maciej Chrzanowski

Krzysztof Woźniak

Marcin Czarkowski

Mateusz Nowak

Natalia Popławska

2a

Udział w II Etapie Olimpiady Wiedzy Pt. „Nie daj się zwieść dopalaczom”

Beata Błaszczyk

Katarzyna Derlatka

Julita Kubik

Anita Krukowska

Marta Wolska

Bartłomiej Syzdoł

Dominik Zygarski

Barbara Kowalska

2b

Hubert Głogowski

2c

I miejsce w Szkolnej Lidze Fizycznej

Jan Kuna

2c

Finalista Radomskich Zawodów Matematycznych

 II miejsce w II Arkowym Konkursie Recytatorsko – Aktorskim „Kara”

Wojciech Burzyński:

2c

III miejsce w Szkolnej Lidze Fizycznej

 Wyróżnienie w Konkursie Fotograficznym „Fizyka Wokół Nas”

Dorota Krąpiec

2d

Wyróżnienie w konkursie „Epizody z historii najnowszej Polski w komiksie”

Łukasz Adamczyk

3a

III miejsce w Regionalnym Konkursie Ortograficznym

Łukasz Adamczyk

3a

III miejsce w Regionalnym Konkursie Czytelniczym

Inga Kicior

3b

Finalistka X Ogólnopolskiego konkursu Polonistycznego „ Z Ortografią na co dzień”

Inga Kicior

3b

I miejsce w Regionalnym Konkursie Ortograficznym

Marta Grzelak

3c

II miejsce w pierwszej edycji Szkolnej Ligii Fizycznej

Kamila Lech

3d

Finalistka Radomskich Zawodów Matematycznych

Mateusz Pałczyński

3f

Finalista XIII Olimpiady  Wiedzy o Prawie

Aleksandra Chebdowska

3f

Laureaci Konkursu Wiedzy o Uniwersytecie Jagiellońskim, zdobywcy indeksów UJ

Karolina Kossowska

3f

Natalia Karasińska

3f

Joanna Głowacka

3h

Maria Kordys

3h

Katarzyna Kosela

3h

Aleksandra Moczulska

3h

Alicja Wróblewska

3h

Osiągnięcia sportowe

Weronika Posuniak:

 

1a

I miejsce w klasyfikacji indywidualnej w III Mistrzostwach Radomia Szkół Ponadgimnazjalnych w Szachach im. Rotmistrza Witolda Pileckiego

Wiktoria Kalisiak

 

1a

I miejsce w sztafecie w pływaniu dziewcząt na XII Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży

Klaudia Śliwiak

 

1b

I miejsce w sztafecie i III miejsce indywidualnie w pływaniu dziewcząt na XII Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży

Katarzyna Sztyler

1d

III miejsce w piłce nożnej  na XII Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży

Kinga Sławińska

1d

III miejsce w piłce nożnej  na XII Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży

Paulina Kundys

1d

III miejsce w piłce nożnej  na XII Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży

Katarzyna Grotek:

1e

I miejsce w biegu na 800 m i drużynowo w lekkiej atletyce  na XII Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży III miejsce w piłce nożnej  na XII Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży

Julita Molenda

1e

I miejsce w skoku w dal   i drużynowo w lekkiej atletyce  na XII Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży

Aleksandra Gawełek :

1e

I miejsce drużynowo w lekkiej atletyce  na XII Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży

Izabela Włodarczyk 

 

 

1e

I miejsce drużynowo w lekkiej atletyce  na XII Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży

III miejsce w piłce nożnej  na XII Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży

 Marta Wolska

1e

I miejsce drużynowo w lekkiej atletyce  na XII Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży

Izabela Smolińska

1e

III miejsce w piłce nożnej  na XII Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży

Urszula Pawłowska

1e

I miejsce drużynowo w lekkiej atletyce  na XII Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży

Karol Streicher

1f

I miejsce w piłce nożnej  na XII Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży

Joanna Bujak

1f

III miejsce w biegu na 400 m i drużynowo w lekkiej atletyce  na XII Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży

Kiara Rutkowska: 

1f

I miejsce drużynowo w lekkiej atletyce  na XII Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży

Paulina Kwapisiewicz

1g

III miejsce w piłce nożnej  na XII Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży

Kosiec Dominika

1h

III miejsce w piłce nożnej  na XII Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży

Gabriela Pyrka

1i

III miejsce grupowo w gimnastyce dziewcząt

Anna Jopek

1i

III miejsce indywidualnie i grupowo w gimnastyce dziewcząt  na XII Radomskiej Olimpiadzie

Katarzyna Izbicka

1i

I miejsce w biegu na 400 m i drużynowo w lekkiej atletyce  na XII Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży

Barbara Kowalska

2b

III miejsce w siatkówce plażowej  na XII Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży

Hubert Głogowski

2c

I miejsce w piłce nożnej  na XII Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży

Natalia Stanios

2c

III miejsce w piłce nożnej  na XII Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży

Cezary Kudła

2c

I miejsce w piłce nożnej  na XII Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży

Jakub Lis

2c

I miejsce w piłce nożnej  na XII Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży

Klaudia Górka

2d

I miejsce drużynowo w lekkiej atletyce  na XII Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży

Beata Warchoł

2e

I miejsce drużynowo w lekkiej atletyce

III miejsce w siatkówce plażowej

 II miejsce w sztafecie 4x 100 m na XII Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży

Natalia Piwowarska

2f

I miejsce drużynowo w lekkiej atletyce  na XII Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży

Klaudia Serafin

2f

III miejsce w piłce nożnej  na XII Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży

Natalia Piorunowska

2g

I miejsce drużynowo w lekkiej atletyce

 II miejsce w sztafecie 4x 100 m

III miejsce w siatkówce plażowej  na XII Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży

Natalia Czajka

2h

I miejsce drużynowo w lekkiej atletyce  na XII Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży

Małgorzata  Wieczorek

 

III miejsce w piłce nożnej  na XII Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży

Kołtuniak Karolina 

2h

III miejsce w piłce nożnej  na XII Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży

Mateusz Mizerski

3c

I miejsce w XII Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży w Piłce Nożnej Chłopców

Patryk Kazała

3c

I miejsce w XII Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży w Piłce Nożnej Chłopców

Patryk Drabik

3c

I miejsce w XII Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży w Piłce Nożnej Chłopców

Aleksander  Włodek

3c

I miejsce w XII Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży w Piłce Nożnej Chłopców

Mateusz Retmańczyk

3c

I miejsce w XII Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży w Piłce Nożnej Chłopców

Konrad Cichawa

3c

I miejsce w XII Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży w Piłce Nożnej Chłopców

Błażej Mastalerz

3c

I miejsce w XII Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży w Piłce Nożnej Chłopców

Marty Grzelak

3c

I miejsce w XII Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży w Sztafetowym Biegu Przełajowym

Eliza Sztyler

3c

III miejsce w  XII Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży w Piłce Nożnej Dziewcząt

Anna Trybuła

3d

III miejsce w  XII Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży w Piłce Nożnej Dziewcząt

Szymon Witkowski

3d

I miejsce w XII Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży w Piłce Nożnej Chłopców

Filip Piszczek

3e

I miejsce w XII Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży w Piłce Nożnej Chłopców

Piotr Nawrot

3f

I miejsce w XII Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży w Piłce Nożnej Chłopców

Milena Barszcz

3f

 I miejsce w Drużynowym Turnieju Szachowym

Aktywna działalność w Szkolnym Klubie Wolontariatu „Tytuski”

oraz w życiu szkoły

Maciej Figarski

1a

 

Paulina Osuchowska

1c

 

Katarzyna Kowalczyk

1c

 

Michał Stachura

1c

 

Piotr Molik

1c

 

Daniel Paździor

1c

 

Ignacy Błędowski

1c

 

Krzysztof Łoziński

1c

 

Katarzyna Mital

1c

 

Katarzyna Grotek

1e

 

Katarzyna Matysiak

2d

 

Kacper Stolarczyk

3c

 

Emilia Bukalska

3c

 

Monika Koba

3d

 

Monika Turek

3d

 

Magdalena Tabaszewska

3f

 

Karolin Kossowska

3f

 

Aleksandra Chebdowska

3f

 

Działalność w chórze szkolnym „Fermata”

Emilia Bukalska

3h

 

Kacper Stolarczyk

3c

 

Magdalena Tabaszewska

3f

 

Natalia Milczarska

3b

 

Ewa Fronczyk

3c

 

Eliza Sztyler

3c

 

Karolina Faryna

3d

 

 

 
IV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE z Oddziałami Dwujęzycznymi im. dra Tytusa Chałubińskiego w Radomiu
adres: 26-600 Radom, ul. Mariacka 25;  telefon/fax: +48 483627485 — telefon: +48 483851918, +48 483851919 telefon komórkowy: +48 504252804
adresy poczty elektronicznej:    szkola@chalubinski.pl (adres ogólny szkoły)  iwanczyk21@wp.pl (mgr Anna Iwańczyk-Górka - opiekun redakcyjny serwisu)
PROJEKT i WYKONANIE SERWISU:    Grzegorz Kiraga   e-mail:  grzegorz@kiraga.co