Polityka "ciasteczkowa" IV LO w Radomiu

ciasteczkowy potwór

Przez korzystanie z serwisu internetowego, udostępnianego w domenach: chalubinski.pl oraz chalubinski.edu.pl(zwanego dalej „Serwisem”), wyrażana jest zgoda na instalację plików cookies (zwanych dalej "ciasteczkami") na urządzeniu końcowym osoby korzystającej z Serwisu (zwanej dalej „Użytkownikiem”) oraz na wykorzystywanie ciasteczek przez IV LO w Radomiu w celach informacyjnych. Zgoda Użytkownika wyrażana jest za pomocą ustawień przeglądarki internetowej. Jeżeli Użytkownik nie zgadza się na wykorzystywanie przez IV LO w Radomiu ciasteczek gromadzonych za pośrednictwem Serwisu, powinien zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej lub zrezygnować z korzystania z Serwisu.

Więcej informacji na temat ciasteczek można znaleźć pod adresami:

Sukcesy w roku szkolnym 2014/2015

Nagrody Fundacji Chałubińszczaków „Prymus 2015” dla uczniów z najwyższą średnią w klasach I - III :

 

Klasy I – Paulina Jurczak kl. 1a – 5,38

Klasy II – Patrycja Maj kl. 2a – 5,22

Klasy III – Emilia Matysiak kl. 3d – 5, 56

Świadectwa z wyróżnieniem – średnia powyżej 4,75

Paulina Szymańska

0h

5,40

Wiktoria Wachowicz

0h

5,40

Urszula Jakubiak

0h

5,00

Katarzyna Bednarczyk

0h

4,80

Dominika Kosiec

0h

4,80

Zuzanna Kwapisz

0h

4,80

Angelika Lis

0h

4,80

Paulina Jurczak

1a

5,38

Aneta Michalczewska

1a

5,31

Monika Juszczyk

1a

5,25

Paulina Kras

1a

5,19

Magdalena Głogowska

1a

5,13

Paulina Kobierska

1a

5,13

Zuzanna Jopek

1a

5,06

Zuzanna Szeliga

1a

5,06

Ernest Chłopicki

1a

5,00

Amelia Elis

1a

5,00

Bartłomiej Szymański

1a

4,94

Kinga Perkuszewska

1a

4,88

Natalia Popławska

1a

4,88

Daria Jagielska

1a

4,81

Izabela Mendrek

1a

4,81

Marcin Czarkowski

1a

4,75

Karolina Krawczyk

1a

4,75

Emilia Majewska

1b

5,13

Agata Warchoł

1b

5,13

Bartłomiej Syzdoł

1b

4,93

Martyna Jaśkiewicz

1b

4,88

Marek Molenda

1b

4,88

Daria Duda

1b

4,79

Katarzyna Derlatka

1b

4,75

Mikołaj Jóźwicki

1b

4,75

Barbara Kowalska

1b

4,75

Klaudia Banaszczyk

1c

5,19

Hubert Głogowski

1c

5,00

Mateusz Kacprzycki

1c

4,88

Aleksandra Krawczyk

1c

4,88

Jan Kuna

1c

4,88

Jakub Lis

1c

4,81

Katarzyna Przybyś

1c

4,81

Natalia Stanios

1c

4,81

Bartłomiej Czubak

1c

4,75

Katarzyna Napiórkowska

1c

4,75

Katarzyna Matysiak

1d

5,07

Karolina Sowińska

1d

4,88

Kamila Eigenfeld

1d

4,87

Martyna Mech

1d

4,87

Klaudia Górka

1d

4,81

Natalia Komisarska

1d

4,75

Zuzanna Bąk

1e

5,00

Paula Wysmolińska

1e

5,00

Adrianna Stępień

1e

4,88

Oliwia Wulczyńska

1e

4,88

Agnieszka Papis

1e

4,75

Klaudia Pyszczak

1e

4,75

Wiktoria Gałecka

1h

4,88

Karolina Kołtuniak

1h

4,88

Wiktoria Siwiec

1h

4,82

Karol Kacprzak

1h

4,76

Patrycja Maj

2a

5,22

Inga Kicior

2b

5,00

Urszula Skierniewska

2b

4,89

Magdalena Kupis

2b

4,78

Marek Mazur

2b

4,78

Szymon Witkowski

2d

5,00

Oliwia Janowska

2d

4,78

Izabela Kaczor

2e

5,00

Mateusz Mąkosa

2e

4,88

Agnieszka Leszczyńska

2e

4,75

Filip Skórnicki

2e

4,75

Mateusz Pałczyński

2f

4,89

Piotr Nawrot

2f

4,78

Żaneta Łomża

2h

4,78

Mateusz Gala

3a

5,18

Martyna Marek

3a

4,94

Mateusz Żaczko

3a

4,93

Emilia Kwiecień

3a

4,88

Dominik Malik

3a

4,88

Karol Janas

3b

5,06

Iwona Juszczyk

3b

5,06

Rafał Tkaczyk

3b

5,00

Aleksandra Olszewska

3b

4,83

Ada Jędraszek

3b

4,79

Paweł Tokarski

3c

5,12

Bartosz Makowski

3c

5,00

Magdalena Polak

3c

4,88

Piotr Wąsik

3c

4,88

Michał Wnukowski

3c

4,88

Jakub Wąsik

3c

4,82

Katarzyna Jesionek

3c

4,81

Katarzyna Życka

3c

4,76

Emilia Matysiak

3d

5,56

Jakub Wojtuniak

3d

5,00

Karolina Sznajder

3d

4,94

Veronika Snyder

3d

4,88

Daria Zagroda

3d

4,88

Patrycja Waniek

3d

4,82

Monika Pierzchała

3d

4,81

Weronika Wonia

3d

4,76

Magdalena Molenda

3d

4,76

Natalia Poter

3e

5,12

Michał Kamiński

3e

4,94

Izabela Fijałkowska

3e

4,88

Barbara Zabirzewska

3e

4,88

Hubert Lisowski

3e

4,88

Eliza Benerat

3e

4,88

Kamila Kondej

3e

4,82

Dominika Bojek

3e

4,81

Sylwia Majewska

3e

4,76

Aleksandra Dąbrowska

3f

4,88

Jakub Marszałek

3f

4,76

Anna Reszke

3g

4,82

Paulina Bednarek

3g

4,81

Aleksandra Dębiec

3g

4,76

Maria Wrzesińska

3h

4,94

Piotr Kucharczyk

3h

4,89

Maciej Iwanowski

3h

4,88

Monika Łyjak

3h

4,82

Frekwencja 100%

Rafał Tkaczyk

3b

 

Paweł Tokarski

3c

 

Michał Hodyra

3d

 

Grzegorz Tokarski

3d

 

Olimpiady i konkursy przedmiotowe

Angelika Lis

0h

III miejsce w X konkursie Teatrów Szkolnych po hiszpańsku

Wiktoria Wachowicz

0h

III miejsce w X konkursie Teatrów Szkolnych po hiszpańsku

Katarzyna Zielińska

1a

Wyróżnienie w Regionalnym Konkursie Czytelniczym „Kto czyta książki, żyje podwójnie”

Paulina Kras

1a

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym „Kangur”

Daria Duda

1b

III miejsce w Regionalnym Konkursie Ortograficznym

Joanna Mąkosa

1b

I miejsce w eliminacjach miejskich w 60  Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim

Joanna Mąkosa

1b

III miejsce w XV Turnieju Słowa poświęconym twórczości Tadeusza Różewicza

Marek Molenda

1b

IV miejsce w diecezjalnym etapie Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej

Katarzyna Napiórkowska

1c

Finalistka konkursu grafiki komputerowej „Moje spotkanie z twórczością Andrzeja Wajdy”

Jan Kuna

1c

Wyróżnienie w XV Turnieju Słowa poświęcony twórczości Tadeusza Różewicza

Jan Kuna

1c

Finalista Radomskich Zawodów Matematycznych

Wojciech Burzyński

1c

Finalista Radomskich Zawodów Matematycznych

Katarzyna Matysiak

1d

Finalistka Regionalnego Konkursu Czytelniczego „Kto czyta ksiązki, żyje podwójnie”

Sofija Wróbel

1d

II etap Olimpiady Języka Rosyjskiego

Julia Kubisiak

1e

Wyróżnienie w Regionalnym Konkursie Ortograficznym

Paula Wysmolińska

1e

Wyróżnienie w XV Turnieju Słowa poświęconym twórczości Tadeusza Różewicza

Paula Wysmolińska

1e

I miejsce w eliminacjach miejskich w 60 Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim

Damian Potocki

1f

Wyróżnienie w XXII Ogólnopolskim Turnieju Jednego Wiersza o Laur Plateranki

Julia Kasprzyk

1g

Finalista konkursu „Z poprawną polszczyzna na co dzień”

Iga Spaczyńska

1g

Finalistka Regionalnego Konkursu Czytelniczego „Kto czyta ksiązki, żyje podwójnie”

Anna Wydra

1g

II miejsce  w Regionalnym Konkursie Czytelniczym „Kto czyta ksiązki, żyje podwójnie”

Łukasz Jazłowiecki

1g

I miejsce w szkole w Ogólnopolskim Konkursie Geograficznym Geo-Planet

Wiktoria Gałecka

1h

III miejsce w X konkursie Teatrów Szkolnych po hiszpańsku

Filip Bińczak

1h

III miejsce w X konkursie Teatrów Szkolnych po hiszpańsku

Karolina Kołtuniak

1h

III miejsce w X konkursie Teatrów Szkolnych po hiszpańsku, najlepsza aktorka

Karolina Kołtuniak

1h

Finalista konkursu „Z poprawną polszczyzna na co dzień”

Tomasz Dudek

1h

Wyróżnienie w XV Turnieju Słowa poświęconym twórczości Tadeusza Różewicza

Piotr Nowak

2a

Etap okręgowy Olimpiady Wiedzy Ekologicznej

Michał Wysocki

2a

Etap okręgowy Olimpiady Wiedzy Ekologicznej

Łukasz Chołuj

2b

Finalista XXXII Regionalnego Konkursu chemicznego

Łukasz Chołuj

2b

Etap okręgowy Olimpiady Wiedzy Ekologicznej

Inga Kicior

2b

I miejsce w VI Ogólnopolskim Dyktandzie Młodych

Inga Kicior

2b

I miejsce w regionalnym Konkursie Ortograficznym

Urszula Skierniewska

2b

I miejsce w Regionalnym Konkursie Czytelniczym „Kto czyta ksiązki, żyje podwójnie”

Jakub Rutkowski

2c

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym „Kangur”

Jacek Kowalczyk

2d

Laureat Polsko – Ukraińskiego konkursu Fizycznego „Lwiątko”

Szymon Witkowski

2d

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym „Kangur”

Filip Piszczek

2e

Laureat I etapu Regionalnego IV edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Żołnierze Wyklęci – Bohaterowie Niezłomni”

Filip Piszczek

2e

Udział w IV edycji Konkursu „Sprzączki i guziki z orzełkiem”

Mateusz Mąkosa

2e

Udział w IV edycji Konkursu „Sprzączki i guziki z orzełkiem”

Karolina Kossowska

2f

Finalistka Regionalnego Konkursu Czytelniczego „Kto czyta ksiązki, żyje podwójnie”

Kacper Krawczyk

2f

I miejsce w Regionalnym Konkursie Fotograficznym „Moja Mała Ojczyzna”

Monika Boroch

2h

III miejsce w X konkursie Teatrów szkolnych po hiszpańsku

Justyna Mirosław

2h

III miejsce w X konkursie Teatrów szkolnych po hiszpańsku

Michał Piwoński

2h

III miejsce w X konkursie Teatrów szkolnych po hiszpańsku

Jakub Starzyński

3a

Złoty indeks Politechniki Krakowskiej

Katarzyna Trelka

3a

Wyróżnienie w XXXII konkursie chemicznym UTH

Emilia Kwiecień

3a

Wyróżnienie w XXXII konkursie chemicznym UTH

Dominik Rus

3a

Wyróżnienie w XXXII konkursie chemicznym UTH

Dominik Malik

3a

Finalista XXXII konkursu chemicznego UTH

Martyna Marek

3a

Finalistka XXXII konkursu chemicznego UTH

Jakub Starzyński

3a

Finalista XXXII konkursu chemicznego UTH

Katarzyna Tokarska

3a

Finalistka XXXII konkursu chemicznego UTH

Martyna Mnich

3a

Finalistka XXXII konkursu chemicznego UTH

Aleksandra Kozerska

3b

II etap Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej

Monika Pierzchała

3d

Wyróżnienie w XXXII konkursie chemicznym UTH

Emilia Matysiak

3d

Finalistka XXXII konkursu chemicznego UTH

Magdalena Molenda

3d

Finalistka XXXII konkursu chemicznego UTH

Bartłomiej Pawlak

3d

Finalista XXXII konkursu chemicznego UTH

Daria Zagroda

3d

Finalistka XXXII konkursu chemicznego UTH

Jakub Marszałek

3f

II etap Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Świecie Antycznym

Claudia Urbanik

3g

Etap okręgowy Olimpiady Literatury i Języka Polskiego

Aleksandra Wieczorkiewicz

3g

Etap okręgowy Olimpiady Literatury i Języka Polskiego

Maria Kaszuba

3g

Etap okręgowy Konkursu Wiedzy Biblijnej

Natalia Orzeł

3g

Etap okręgowy Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

Maciej Magnowski

3g

Laureat Konkursu Wiedzy o UJ

Urszula Tomaszewska

3g

Laureatka Konkursu Wiedzy o UJ

Klaudia Włodek

3g

Laureatka Konkursu Wiedzy o UJ

Monika Łyjak

3h

II etap Olimpiady Języka Hiszpańskiego

Maciej Iwanowski

3h

II etap Olimpiady Języka Hiszpańskiego

Marta Kotkowska

3h

II etap Olimpiady Języka Hiszpańskiego

Klaudia Faryna

3h

II etap Olimpiady Języka Hiszpańskiego

Osiągnięcia sportowe

Wiktoria Wachowicz

0h

I miejsce w XI Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży w koszykówce

Angelika Lis

0h

I miejsce w XI Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży w koszykówce

Dominika Kosiec

0h

I miejsce w  XI  Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży w koszykówce

Natalia Stanios

1c

I miejsce w  XI  Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży w koszykówce

Karolina Pawlak

1f

I miejsce w  XI  Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży w koszykówce

Klaudia Serafin

1f

I miejsce w  XI  Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży w koszykówce

Kinga Pogodzińska

2d

I miejsce w XI Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży w koszykówce

Alicja Stępień

2d

I miejsce w XI Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży w koszykówce

Anna Trybuła

2d

I miejsce w  XI  Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży w koszykówce

Aleksandra Warso

2e

I miejsce w  XI  Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży w koszykówce

Emila Kwiecień

3a

I miejsce w  XI  Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży w koszykówce

Katarzyna Życka

3c

I miejsce w XI Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży w koszykówce

Veronika Snyder

3d

I miejsce w XI Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży w koszykówce

Weronika Wonia

3d

I miejsce w  XI  Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży w koszykówce

Bartłomiej Czubak

1c

I miejsce w  XI  Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży w triobaskecie

Tomasz Dudek

1h

I miejsce w  XI  Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży w triobaskecie

Mateusz Fejfer

2c

I miejsce w  XI  Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży w triobaskecie

Paweł Ziętek

2d

I miejsce w  XI  Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży w triobaskecie

Mateusz Pałczyński

2f

I miejsce w  XI  Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży w triobaskecie

Beata Warchoł

1g

I miejsce w  XI  Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży w siatkówce plażowej

Patrycja Wasik

2c

I miejsce w  XI  Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży w siatkówce plażowej

Magdalena Błażewska

2b

I miejsce w  XI  Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży w siatkówce plażowej

Mateusz Zgorzelak

0h

II miejsce w  XI  Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży w siatkówce

Szymon Tyka

1a

II miejsce w  XI  Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży w siatkówce

Hubert Głogowski

1c

II miejsce w  XI  Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży w siatkówce

Wojciech Chęciński

1d

II miejsce w  XI  Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży w siatkówce

Nagroda za zachowanie w duchu fair play podczas XI Radomskiej Olimpiady Młodzieży

Jakub Bilski

2c

II miejsce w  XI  Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży w siatkówce

Patryk Drabik

2c

II miejsce w  XI  Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży w siatkówce

Łukasz Adamczyk

2d

II miejsce w  XI  Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży w siatkówce

Klaudia Górka

1d

II miejsce drużynowo w lekkoatletyce dziewcząt

Natalia Piwowarska

1f

I miejsce w biegu na 100 m, I miejsce w biegu sztafetowym 4x100 m, II miejsce drużynowo w lekkoatletyce dziewcząt

Natalia Piorunowska

1g

I miejsce w biegu sztafetowym 4x100 m, II miejsce drużynowo w lekkoatletyce dziewcząt 

Beata Warchoł

1g

I miejsce w biegu sztafetowym 4x100 m, II miejsce drużynowo w lekkoatletyce dziewcząt 

Natalia Czajka

1h

I miejsce w pchnięciu kulą, II miejsce w rzucie oszczepem,  II miejsce drużynowo w lekkoatletyce dziewcząt

Klaudia Bień

1h

II miejsce drużynowo w lekkoatletyce dziewcząt

Eliza Sztyler

2c

I miejsce w biegu sztafetowym 4x100 m, II miejsce drużynowo w lekkoatletyce dziewcząt 

Kornelia Drózd

3c

3-letnie reprezentowanie liceum w międzyszkolnych rozgrywkach piłki siatkowej

Magdalena Polak

3c

3-letnie reprezentowanie liceum w międzyszkolnych rozgrywkach piłki siatkowej

Michał Hodyra

3d

3-letnie reprezentowanie liceum w międzyszkolnych rozgrywkach piłki siatkowej

Grzegorz Tokarski

3d

3-letnie reprezentowanie liceum w międzyszkolnych rozgrywkach piłki siatkowej

Karolina Pieniążek

3e

3-letnie reprezentowanie liceum w międzyszkolnych rozgrywkach piłki siatkowej

Aktywna działalność w Szkolnym Klubie Wolontariatu  oraz w życiu szkoły

Katarzyna Zielińska

1a

 

Aleksandra Kosowska

1f

 

Aleksandra Wiaderna

1f

 

Inga Kicior

2b

 

Magdalena Kupis

2b

 

Monika Koba

2d

 

Kinga Pogodzińska

2d

 

Sylwia Starzyńska

2d

 

Anna Wachowicz

2d

 

Karolina Turek

2d

 

Monika Monczak - Mancewicz

3a

 

Paweł Tokarski

3c

 

Michał Hodyra

3d

 

Malwina Klimek

3d

 

Emilia Matysiak

3d

 

Bartłomiej Pawlak

3d

 

Agnieszka Pażdziór

3d

 

Anna Skurzyńska

3d

 

Veronika Snyder

3d

 

Grzegorz Tokarski

3d

 

Basia Zabirzewska

3e

 

Natalia Zielińska

3f

 

Osoby wyróżnione przez katechetów za aktywną działalność na rzecz szkoły

Kinga Jędra

3b

 

Aleksandra Kozerska

3b

 

Magda Kowalik

3b

 

Magdalena  Molenda

3d

 

Anna Skurzyńska

3d

 

Piotr Skoneczny

3d

 

Daria Zagroda

3d

 

Izabela Fijałkowska

3e

 

Maria Kaszuba

3g

 

Karolina Janasz

3h

 

Działalność w chórze szkolnym „Fermata”

Piotr Dziewiecki

3d

 

Magdalena Wójcik

3a

 

Sebastian Szmeja

3b

 

Joanna Sławińska

3c

 

Paweł Tokarski

3c

 

Magdalena Molenda

3d

 

Piotr Skoneczny

3d

 

Grzegorz Tokarski

3d

 

Izabela Fijałkowska

3e

 

Maja Pawlina

3e

 

Joanna Zwolska

3d

 

Maria Kaszuba

3g

 

Anna Tabaszewska

3h

 

Nagrody Szkoły Promocji Zdrowia

Inga Kicior

2b

udział i uzyskanie najwyższej punktacji w Olimpiadzie Szkół Promocji Zdrowia

Magdalena Kupis

2b

udział w Olimpiadzie Szkół Promocji Zdrowia

Piotr Trześniewski

2a

udział w Olimpiadzie Szkół Promocji Zdrowia

Paulina Banach

2a

udział w Olimpiadzie Szkół Promocji Zdrowia

Natalia Milczarska

2b

udział i zajęcia I miejsca w konkurencji udzielania I pomocy przedmedycznej

Dagmara Neska

2b

udział i zajęcia I miejsca w konkurencji udzielania I pomocy przedmedycznej

Srebrni medaliści drużynowo na Olimpiadzie Szkół Promocji w Ostrołęce

Dawid Góźdź

1a

 

Szymon Tyka

1a

 

Hubert Głogowski

1c

 

Natalia Stanios

1c

 

Anna Bilska

1e

 

Agata Kolanowska

1e

 

Oliwia Wulczyńska

1e

 

Beata Warchoł

1g

 

Klaudia Bień

1h

 

Filip Bińczak

1h

 

Róża Dziubińska

1h

 

Wiktoria Gałecka

1h

 

Dawid Jakóbiak

1h

 

Karol Kacprzak

1h

 

Karolina Kołtuniak

1h

 

Olaf Kuchcik

1h

 

Wiktor Płokita

1h

 

Tymon Płóciennik

1h

 

Magdalena Sulima

1h

 

 
IV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE z Oddziałami Dwujęzycznymi im. dra Tytusa Chałubińskiego w Radomiu
adres: 26-600 Radom, ul. Mariacka 25;  telefon/fax: +48 483627485 — telefon: +48 483851918, +48 483851919 telefon komórkowy: +48 504252804
adresy poczty elektronicznej:    szkola@chalubinski.pl (adres ogólny szkoły)  iwanczyk21@wp.pl (mgr Anna Iwańczyk-Górka - opiekun redakcyjny serwisu)
PROJEKT i WYKONANIE SERWISU:    Grzegorz Kiraga   e-mail:  grzegorz@kiraga.co