Polityka "ciasteczkowa" IV LO w Radomiu

ciasteczkowy potwór

Przez korzystanie z serwisu internetowego, udostępnianego w domenach: chalubinski.pl oraz chalubinski.edu.pl(zwanego dalej „Serwisem”), wyrażana jest zgoda na instalację plików cookies (zwanych dalej "ciasteczkami") na urządzeniu końcowym osoby korzystającej z Serwisu (zwanej dalej „Użytkownikiem”) oraz na wykorzystywanie ciasteczek przez IV LO w Radomiu w celach informacyjnych. Zgoda Użytkownika wyrażana jest za pomocą ustawień przeglądarki internetowej. Jeżeli Użytkownik nie zgadza się na wykorzystywanie przez IV LO w Radomiu ciasteczek gromadzonych za pośrednictwem Serwisu, powinien zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej lub zrezygnować z korzystania z Serwisu.

Więcej informacji na temat ciasteczek można znaleźć pod adresami:

Sukcesy w roku szkolnym 2013/2014

Świadectwa z wyróżnieniem – średnia powyżej 4,75

Jopek Zuzanna

0h

5,20

Jakóbiak Dawid

0h

4,80

Kołtuniak Karolina

0h

4,80

Płokita Wiktor

0h

4,80

Siwiec Wiktoria

0h

4,80

Maj Patrycja

1a

5,06

Wilczyńska Monika

1a

5,00

Kociołkowska Karolina

1a

4,87

Piątek Wiktoria

1a

4,80

Szwabowicz Wiktoria

1a

4,80

Borkowicz Mateusz

1a

4,75

Czajkowska Kaja

1a

4,75

Czubak Aleksandra

1a

4,75

Prawda Anna

1a

4,75

Kicior Inga

1b

5,00

Kupis Magdalena

1b

5,00

Molendowska Marta

1b

4,94

Pakosz Marta

1b

4,94

Skierniewska Urszula

1b

4,94

Zięba Zuzanna

1b

4,88

Ciupak Jakub

1b

4,81

Radulski Jakub

1b

4,81

Smyk Bartłomiej

1b

4,81

Orlikowska Katarzyna

1b

4,80

Dziocha Aleksandra

1b

4,75

Jeżak Milena

1b

4,75

Kołodziejski Karol

1b

4,75

Mazur Marek

1b

4,75

Michalak Klaudia

1b

4,75

Milczarska Natalia

1b

4,75

Siek Malwina

1b

4,75

Solecka Izabela

1b

4,75

Wolszczak Aleksandra

1b

4,75

Tomczyk Magdalena

1c

4,88

Sztyler Eliza

1c

4,81

Retmańczyk Mateusz

1c

4,75

Wiśniewska Joanna

1c

4,75

Witkowski Szymon

1d

5,00

Kołtunowicz Martyna

1d

4,88

Skrzek Krystian

1d

4,88

Hałuszczak Oliwia

1d

4,81

Faryna Karolina

1d

4,75

Janowska Oliwia

1d

4,75

Zarychta Ewelina

1d

4,75

Skórnicki Filip

1e

5,13

Kaczor Izabela

1e

5,00

Mąkosa Mateusz

1e

4,88

Płosarek Weronika

1e

4,88

Leszczyńska Agnieszka

1e

4,75

Łomża Żaneta

1h

5,00

Gala Mateusz

2a

4,90

Żaczko Mateusz

2a

4,75

Juszczak Iwona

2b

4,90

Janas Karol

2b

4,80

Makowski Bartosz

2c

5,11

Grzelak Marta

2c

5,00

Życka Katarzyna

2c

4,89

Polak Magdalena

2c

4,78

Tokarski Paweł

2c

4,78

Wąsik Piotr

2c

4,78

Matysiak Emilia

2d

5,38

Sznajder Karolina

2d

4,89

Snyder Veronika

2d

4,89

Molenda Magdalena

2d

4,78

Wonia Weronika

2d

4,78

Zagroda Daria

2d

4,78

Wojtynak Jakub

2d

4,75

Poter Natalia

2e

5,00

Kamiński Michał

2e

4,88

Dębiec Aleksandra

2g

4,89

Bednarek Paulina

2g

4,81

Kucharczyk Piotr

2h

5,20

Łyjak Monika

2h

5,00

Faryna Klaudia

2h

4,80

Wrzesińska Maria

2h

4,80

Iwanowski Maciej

2h

4,78

Jasińska Anna

3a

5,06

Orczykowski Jakub

3a

4,87

Kozłowska Martyna

3a

4,76

Brzeziński Bartłomiej

3a

4,75

Jarosz Milena

3a

4,75

Jaworska Katarzyna

3a

4,75

Zubańska Katarzyna

3a

4,75

Marszałek Klaudia

3b

5,12

Pogoda Aleksandra

3b

5,12

Bernat Maria

3b

4,94

Graniak Adrianna

3b

4,88

Krawczyk Dominika

3b

4,88

Domagalska Urszula

3b

4,81

Borkowska Karolina

3b

4,75

Kozubek Łucja

3c

4,81

Jędrzejewska Natalia

3c

4,75

Wlazło Karolina

3c

4,75

Buczyński Mateusz

3d

5,25

Musielewicz Aleksandra

3d

5,06

Rybski Mateusz

3d

4,88

Matyjanek Adrianna

3d

4,75

Walczyk Agata

3d

4,75

Mazur Kinga

3e

4,75

Bąkiewicz Klaudia

3f

5,25

Czyż Aleksandra

3f

4,75

Sułkowski Karol

3f

4,75

Nalewajko Gabriela

3h

5,44

Zabirzewska Maja

3h

5,33

Maciaszczyk Julia

3h

5,17

Kościelniak Angelika

3h

4,94

Nowakowska Natalia

3h

4,89

Szokalska Zuzanna

3h

4,89

Ziomek Anna

3h

4,83

Lipiec Agata

3h

4,82

Brymora Weronika

3h

4,78

Frekwencja 100%

Jakóbiak Dawid

0h

 

Mazur Marek

1b

 

Molendowska Marta

1b

 

Radulski Jakub

1b

 

Zięba Zuzanna

1b

 

Kot Paweł

1c

 

Leszczyński Łukasz

1c

 

Tkaczyk Rafał

2b

 

Grzelak Marta

2c

 

Tokarski Grzegorz

2d

 

Duszyńska Sylwia

3f

 

Olimpiady i konkursy przedmiotowe

Maj Patrycja

1a

finalistka konkursu polonistycznego „Z poprawną polszczyzną na co dzień”

Kicior Inga

1b

V m-ce w VII Ogólnopolskim Konkursie Polonistycznym „Z ortografią na co dzień”

Kicior Inga

1b

I m-ce w XII Regionalnym Konkursie Ortograficznym i III m-ce w VII Regionalnym Konkursie czytelniczym

Skierniewka Urszula

1b

II m-ce w VII Regionalnym Konkursie Czytelniczym

Tomczyk Magdalena

1c

finalistka konkursu polonistycznego „Z poprawną polszczyzną na co dzień”

Rutkowski Jakub

1c

Wyróżnienie w konkursie „Kangur Matematyczny”

Pogodzińska Kinga

1d

Wyróżnienie w Radomskich Zawodach Matematycznych

Wietraszuk Karolina

1e

Finalistka konkursu „Co za talent”

Kossowska Karolina

1f

Wyróżnienie w VII Regionalnym Konkursie Czytelniczym

Krawczyk Kacper

1f

III miejsce w VII Regionalnym Konkursie Fotograficznym „Moja Mała Ojczyzna”

Kozerska Aleksandra

2b

Laureatka ogólnopolskiej Olimpiady Teologii Katolickiej

Makowski Bartosz

2c

Wyróżnienie w konkursie „Kangur Matematyczny”

i za zajęcie 7 miejsca w województwie w konkursie „Alfik Matematyczny”

Makowski Bartosz

2c

I, II, III runda Grand Prix Polski w Ratownictwie Wodnym 2 i 3 miejsce

+

I m-ce (5 razy) i III m-ce w I Otwartych Mistrzostwach Radomia w Ratownictwie Wodnym

Bazydło Oskar

2d

Wyróżnienie w konkursie „Kangur Matematyczny”

Kaszuba Maria

2g

Finalistka Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej

Wieczorkiewicz Aleksandra

2g

Wyróżnienie w VII Regionalnym Konkursie Czytelniczym

Chmielewska Joanna

3c

laureatka Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z przedmiotu geografia z elementami geologii

Drabik Jolanta

3d

II etap 40 Ogólnopolskiej Olimpiady Geograficznej

Karaś Aleksandra

3d

II etap 40 Ogólnopolskiej Olimpiady Geograficznej

Kozerska Marta

3d

II etap Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z przedmiotu geografia z elementami geologii

Matyjanek Adrianna

3d

II etap 40 Ogólnopolskiej Olimpiady Geograficznej

Rybski Mateusz

3d

laureat Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z przedmiotu geografia z elementami geologii

Życka Maria

3d

laureatka Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z przedmiotu geografia z elementami geologii

Mazur Kinga

3e

II etap Ogólnopolskiej Olimpiady Historycznej

Siczek Paulina

3e

laureatka konkursu o Uniwersytecie Jagiellońskim

 

Wilk Julia

3e

laureatka konkursu o Uniwersytecie Jagiellońskim

 

Wójcik Tomasz

3e

laureat konkursu o Uniwersytecie Jagiellońskim

Bąkiewicz Klaudia

3f

etap wojewódzki Olimpiady Wiedzy o Prawie

Czyż Aleksandra

3f

II etap Olimpiady Historycznej

Śliwińska Izabela

3f

VII miejsce w etapie wojewódzkim Olimpiady „Losy Żołnierza i Oręża Polskiego

Zawadzka Wioleta

3f

etap wojewódzki Olimpiady Wiedzy o Prawie

Dobrowolska Agnieszka

3h

finalista Olimpiady Policyjnej

Kucharczyk Natalia

3h

finalista Olimpiady Policyjnej

Matejski Kamil

3h

finalista Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Kazimierzu Wielkim

Nalewajko Gabriela

3h

II etap 40 Ogólnopolskiej Olimpiady Geograficznej

 + finalistka III Olimpiady Języka Hiszpańskiego

Nowakowska Natalia

3h

nagroda za najlepszą dykcję w języku hiszpańskim w IX Concurso de Teatro en Easpanol  d elas Seccuiones Bilingues en Polonia

Wójcik Anna

3h

nagroda za najlepszą dykcję w języku hiszpańskim w IX Concurso de Teatro en Easpanol  d elas Seccuiones Bilingues en Polonia

Zabirzewska Maja

3h

nagroda za najlepszą dykcję w języku hiszpańskim w IX Concurso de Teatro en Easpanol  d elas Seccuiones Bilingues en Polonia

+ finalistka XIV Radomskich Zawodów Matematycznych

Osiągnięcia Sportowe

Gałecka Wiktoria

0h

II miejsce w X Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży w koszykówce dziewcząt

Pogodzińska Kinga

1d

II miejsce w X Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży w koszykówce dziewcząt

Stępień Alicja

1d

II miejsce w X Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży w koszykówce dziewcząt

Kwiecień Emilia

2a

II miejsce w X Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży w koszykówce dziewcząt

Życka Katarzyna

2c

II miejsce w X Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży w koszykówce dziewcząt

Grzelak Marta

2c

II miejsce w X Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży w koszykówce dziewcząt

Snyder Veronika

2d

II miejsce w X Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży w koszykówce dziewcząt

Wonia Weronika

2d

II miejsce w X Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży w koszykówce dziewcząt

Tomaszewska Klaudia

2e

II miejsce w X Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży w koszykówce dziewcząt

Kwiecień Emilia

2a

IV miejsce w X Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży w gimnastyce dziewcząt

Barszcz Milena

1f

II m-ce indywidualnie i II m-ce drużynowo w                      X Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży w szachach

Kowalczyk Krzysztof

2c

III miejsce indywidualnie i II m-ce drużynowo w          X Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży w szachach

Kowalczyk Jacek

1d

II m-ce drużynowo w X Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży w szachach

Tokarski Grzegorz

2d

II miejsce w X Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży w biegu na 800 m

Lange Aleksander

2d

III miejsce w X Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży w rzucie oszczepem

Makowski Bartosz

2c

I miejsce indywidualnie i II miejsce drużynowo w           X Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży w pływaniu

Brzyski Adrian

3d

II miejsce drużynowo w X Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży w pływaniu

Cieśliński Filip

1d

II miejsce drużynowo w X Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży w pływaniu

Maroński Grzegorz

2d

II miejsce drużynowo w X Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży w pływaniu

Chmielewska Joanna

3c

II miejsce w X Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży w koszykówce dziewcząt

Erbel Paulina

3c

II miejsce w X Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży w koszykówce dziewcząt

Życka Maria

3d

II miejsce w X Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży w koszykówce dziewcząt

Cielecka Daria

3d

IV miejsce w X Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży w gimnastyce dziewcząt

Konkurs Wiedzy o Krajach Angielskiego Obszaru Językowego

Fronczyk Ewa

1c

I miejsce

Jeżak Milena

1b

II miejsce

Chrzanowski Wiktor

1c

III miejsce

Skierniewka Urszula

1b

III miejsce

Aktywna działalność na rzecz szkoły

Dziewiecki Piotr

2d

 

Karaś Aleksandra

3d

 

Matyjanek Adrianna

3d

 

Mazur Kinga

3e

 

Sowa Karolina

3e

 

Juras Marta

3h

 

Aktywna działalność w Szkolnym Klubie Wolontariatu

Kicior Inga

1b

 

Koba Monika

1d

 

Sikora Karolina

1d

 

Sasin Magdalena

1d

 

Stępień Alicja

1d

 

Monczak-Mancewicz Monika

2a

 

Matysiak Emilia

2d

 

Pawlak Bartłomiej

2d

 

Skurzyńska Anna

2d

 

Tokarski Grzegorz

2d

 

Klimek Malwina

2d

 

Hodyra Michał

2d

 

Nowakowska Natalia

3h

 

Zabirzewska Maja

3h

 

Nagrody za udział w konkursach organizowanych przez Szkołę Promocji Zdrowia

Malik Dominik

2a

 

Pęksyk Krystyna

2a

 

Gasińska Małgorzata

2a

 

Rajchel Aleksandra

2a

 

Tokarska Katarzyna

2a

 

Starek Katarzyna

2a

 

Kwiecień Emilia

2a

 

Pruszkiewicz Małgorzata

2a

 

Stefańska Kamila

2a

 

Trelka Katarzyna

2a

 

Zagrodnik Nina

2a

 

Wójcik Magdalena

2a

 

Basińska Kalina

2a

 

Kilianem Julia

2a

 

Mnich Martyna

2a

 

Wójcik Julita

2a

 

Monczak-Mancewicz Monika

2a

 

Bernat Joanna

2a

 

Kołtunowicz Aleksandra

2a

 

Kencel Magdalena

2a

 

Gala Mateusz

2a

 

Chodyń Wiktoria

2b

 

Tkaczyk Rafał

2b

 

Ziułek Jakub

2b

 

Jędraszak Ada

2b

 

Szmeja Sebastian

2b

 

Jusczyk Iwona

2b

 

Grabkowska Katarzyna

2b

 

Maul Klaudia

2b

 

Sadal Aleksandra

2b

 

Swora Aleksandra

2b

 

Drózd Dagmara

2b

 

Binkowska Aleksandra

2b

 

Ruszczyk Sylwia

2b

 

Hernik Edyta

2b

 

Jędra Kinga

2b

 

Nowocień Weronika

2b

 

 

 
IV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE z Oddziałami Dwujęzycznymi im. dra Tytusa Chałubińskiego w Radomiu
adres: 26-600 Radom, ul. Mariacka 25;  telefon/fax: +48 483627485 — telefon: +48 483851918, +48 483851919 telefon komórkowy: +48 504252804
adresy poczty elektronicznej:    szkola@chalubinski.pl (adres ogólny szkoły)  iwanczyk21@wp.pl (mgr Anna Iwańczyk-Górka - opiekun redakcyjny serwisu)
PROJEKT i WYKONANIE SERWISU:    Grzegorz Kiraga   e-mail:  grzegorz@kiraga.co