Oferta edukacyjna dla absolwentów szkół podstawowych

Oferta edukacyjna IV LO  z Oddziałami Dwujęzycznymi im. dra Tytusa Chałubińskiego w Radomiu na rok szkolny 2019/2020 dla absolwentów szkół podstawowych

ODDZIAŁ A

biologia, chemia

Języki obce
:

ODDZIAŁ B

matematyka, biologia, chemia

ODDZIAŁ C

matematyka, fizyka, informatyka

ODDZIAŁ D

Przedmioty rozszerzone:

język polski, historia, wiedza o społeczeństwie

angielski, hiszpański

ODDZIAŁ E

matematyka, geografia, język angielski

ODDZIAŁ H

ODDZIAŁ DWUJĘZYCZNY
z językiem hiszpańskim

język angielski, historia

angielski, hiszpański dwujęzyczny

Do wszystkich oddziałów punktowane są oceny z następujących przedmiotów wymienionych na świadectwie ukończenia szkoły:

- język polski
- matematyka
- obowiązkowy język obcy nowożytny
- najwyższa ocena z jednego z następujących przedmiotów: biologia, chemia, fizyka, geografia, historia, wiedza o społeczeństwie

Termin przeprowadzenia sprawdzianu kompetencji językowych z języka hiszpańskiego dla kandydatów do oddziału dwujęzycznego:

30 maja 2019 (czwartek) o godz. 14.00

Podanie do publicznej wiadomości listy kandydatów, którzy uzyskali pozytywne wyniki sprawdzianu kompetencji językowych z języka hiszpańskiego: 7 czerwca 2019 do godz. 15.00