Nabór wniosków do projektu „Mazowiecki program stypendialny dla uczniów szczególnie uzdolnionych- najlepsza inwestycja w człowieka” na rok szkolny 2019/2020

9 września 2019 r. Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie rozpoczyna nabór wniosków do projektu „Mazowiecki program stypendialny dla uczniów szczególnie uzdolnionych- najlepsza inwestycja w człowieka” na rok szkolny 2019/2020. Aby wziąć w nim udział należy zarejestrować wniosek o przyznanie stypendium na stronie pod adresem https:// https://stypendia.oeiizk.waw.pl/ w terminie od 9 do 16 września 2019 r. Następnie dokumenty należy wydrukować, podpisać i przekazać do Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie w terminie do 23 września 2019 r. (decyduje data wpływu).