Movember w IV LO

Movember – coroczna kampania mająca na celu upowszechnianie wiedzy na temat dolegliwości dotykających Panów. W czwartek 6 grudnia równiez nasi uczniowie mogli skorzystać z bezpłatnych badań w ramach tej kampanii.

Laboratorium Medica wraz z amerykańską firmą ABBOTT w akcji  dla „Movember” oferuje zaproszenie na badania pod kątem raka jąder dla mężczyzn  w wieku 16+ oraz pod kątem raka  prostaty dla mężczyzn w wieku 35+, programem otoczyliśmy kilka szkół męskich w Radomiu (około 1300 uczniów).