Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych

Biblioteka Szkolna ogłasza obchody Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych. W naszej szkole impreza będzie się odbywała w dniach 8-12 października 2018 r.

Program obchodów:

• Szklana kula - quiz wiedzy o bibliotece - poniedziałek (8.10),środa (10.10),piątek (12.10)
  • Poszukiwacze zaginionych tytułów  -  Zachęcamy wszystkich do szukania na korytarzach szkoły „Orzełka” z tytułem książki. Po dopisaniu autora zgłoś się do biblioteki - wtorek (9.10), czwartek (11.10)
  • Wystawa „Co czytają nauczyciele?” - Zapraszamy wszystkich uczniów i nauczycieli do oglądania wystawy z tytułami ulubionych książek naszych nauczycieli - wystawa na korytarzu szkoły
  • Zgadnij „Jaka to książka?” - Odgadnij tytuł i autora książki ukryty pod postacią puzzli. Ułożyłeś, zgłoś się do biblioteki - codziennie nowa zagadka
  • Puzzle „Jaka to książka?” - Ułóż puzzle, odgadnij tytuł i autora książki - biblioteka szkolna

Opracowała: J. Gumińska