Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych w IV LO

Od 21.10 do 25.10.19 obchodziliśmy w naszej szkole Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych. Uczniowie chętnie wzięli udział w konkursach organizowanych w tych dniach. Największą popularnością cieszyły się „sówki”, które zostały ukryte na korytarzach szkoły. Osoba, która znalazła sowę musiała dopisać brakujące litery w imieniu i nazwisku autora. Chociaż poziom trudności zagadek był dosyć wysoki, to wszyscy odgadli prawidłowo. Deszcz nagród posypał się również za zgadywankę „Poszukiwany – poszukiwana” oraz mini turniej Scrabble. Najbardziej zadowoleni byli jednak Ci, którym została anulowana kara za przetrzymanie książek. Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za zakup nagród, a wszystkich uczniów zapraszamy do zabawy za rok.

Opracowała: J. Gumińska