Konkurs na film w języku angielskim

Drodzy uczniowie!

Organizujemy konkurs na film w języku angielskim. Proponujemy dwa tematy do wyboru: 1) reklama wymyślonego produktu, 2) filmik promujący ochronę środowiska. W konkursie mogą wziąć udział grupy 3-4 osobowe.

Filmik powinien trwać około 3 minuty i być przygotowany dowolną techniką w dowolnym programie. Prace muszą być udostępnione na youtube.com, a link do filmu wysłany na adres mailowy adrianakamienik@gmail.com do 23.05.2018. Przewidziane jest I miejsce i wyróżnienie w każdej kategorii/temacie. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 04.06.2018 na stronie internetowej naszej szkoły. Serdecznie zapraszamy. Adriana Kamienik i Marzena Aksamit

Opracowanie: A. Kamienik, M. Aksamit