IV Szkolny Konkurs Fotograficzny z okazji Dnia Patrona

IV Szkolny Konkurs Fotograficzny z okazji Dnia Patrona naszego liceum

Tytuł tegorocznej edycji: ,,Sztuka wokół nas”

Kategorie:

1.  Zdjęcie wybranego dzieła sztuki w jego naturalnej przestrzeni (np. obraz, rzeźba itp.; sztuka sakralna, świecka…).
  2. Zdjęcie inscenizowane nawiązujące do wybranego dzieła sztuki (np. poważne lub zabawne, dosłowne albo luźne skojarzenia z wybranym obrazem lub rzeźbą).

Zasady udziału w konkursie:

1. Na konkurs można zgłosić od 1 do 3 zdjęć w każdej kategorii (czyli jeden uczestnik – maksymalnie 6 zdjęć).
  2. Format zdjęć – dowolny, zgodny z wizją artystyczną autora.
  3. Zdjęcia powinny być wywołane tradycyjną metodą lub wydrukowane.
  4. Zdjęcia muszą być podpisane na odwrocie ołówkiem (imię, nazwisko, klasa).
  5. Zdjęcia należy oddać do 23 października 2017 roku nauczycielom języka polskiego - pani Beacie Olczykowskiej lub pani Magdalenie Jankowskiej.

Nagrody finansuje Fundacja Chałubińszczaków:

• I miejsce – nagroda pieniężna  - 150zł
  • II miejsce – nagroda  pieniężna - 100zł
  • III miejsce – nagroda rzeczowa za 50zł

Wszystkie prace zostaną zaprezentowane w formie wystawy w szkole tuż po ogłoszeniu wyników konkursu na przełomie października i listopada oraz ponownie - w czasie ,,dni otwartych” szkoły.

Informacji dotyczących konkursu udzielają: pani Beata Olczykowska i pani Magdalena Jankowska.

Zapraszamy do udziału!

PROJEKT i WYKONANIE SERWISU:    Grzegorz Kiraga   e-mail:  grzegorz@kiraga.co