„Nie bądź bałwankiem- chroń swoje dane’’

W ostatni dzień stycznia odbył się w naszej szkole finał konkursu „Nie bądź bałwankiem- chroń swoje dane’’ zorganizowany w ramach programu GIODO -„ Twoje dane – twoja sprawa’’. W konkursie można było wziąć udział indywidualnie jak i klasowo
(przygotowując  plakat).

W rywalizacji indywidualnej zwyciężyły uczennice:

• 1 miejsce - Marta Jagielska kl.1e
  • 2 miejsce - Wiktoria Kościów  kl.2i
  • 3 miejsce - Aleksandra Neska  kl.3a
  • Wyróżniona klasa za przygotowanie plakatu – 3a.

Nagrody dla zwycięzców wręczyła Pani Dyrektor Bożena Szulczyk.

Opracowała: K. Warso