Pierwszy Dzień Wiosny – Dzień Talentów

Pierwszy Dzień Wiosny – Dzień Talentów

• 2023-03-27 20:21

Dzień Wagarowicza, który przypada na pierwszy dzień wiosny to u nas w szkole „Dzień Talentu Pełnego Pasji”.

Tegoroczna edycja była wyjątkowa, ponieważ mogli wziąć w niej udział również nauczyciele. Każdy mógł zaprezentować swój talent, pochwalić się pasją ,której się oddaje poza szkołą, pracą itp.

Na początku o pasji żeglowania opowiedziała nam pani dyr. Ewa Kościelniak-Walewska. Nie zabrakło artystycznych występów w tym pokazów tańca towarzyskiego oraz współczesnego. Nasi uczniowie zaprezentowali również niezwykłe możliwości wokalne, a niezawodny Chałubiński Band sprawił, że poczuliśmy się jak na koncercie.

Chałubińszczacy mają niezwykłe pasje, co udowodnił uczeń, który hoduje pająki i skorpiony. Zaprezentował on jednego z podopiecznych. Mogliśmy również obejrzeć niezwykle szybkie układanie kostki Rubika. Swoją pasją florystyczną podzieliła się pani Edyta Wachowicz, co szczególnie pasowało do pierwszego dnia wiosny.

Tegoroczne pokazy utrzymane były w konwencji „Szansy na sukces”. Na jurorskich kanapach zasiedli pani dyrektor Ewa Kościelniak – Walewska, profesor Jakub Nowakowski oraz przedstawiciel SU – Stanisław Więcaszek. O dobrą atmosferę dbali prowadzący – pani Justyna Prygiel oraz Michał Wajs.

Każdy, kto zaprezentował swoją pasję i talent został nagrodzony, a wszyscy Chałubińszczacy poczuli się wyjątkowi.

Kolejna edycja już za rok. Do zobaczenia.