Światowy Dzień Filozofii w IV LO

Światowy Dzień Filozofii w IV LO

• 2022-11-30 16:32

17 listopada obchodziliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Filozofii. Uczniowie już kilka dni wcześniej mogli zapoznać się z najsłynniejszymi myślami filozofów, cytaty bowiem pojawiły się na szkolnych korytarzach.

Z tej okazji zorganizowane zostały również dwa konkursy: quiz „Czyja to myśl?” oraz konkurs plastyczny „Myślę, więc jestem!”.

W quizie zwyciężyła Zuzanna Brzeska z klasy 1e, a miejsca na podium uzupełniły: Julia Markiewicz z 1e i Antonina Cibior z 1b. Dziewczyny otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz nagrody ufundowane przez niezawodną Fundację Chałubińszczaków.

W konkursie plastycznym najlepsza okazała się Antonina Kwiatkowska z klasy 1h, 2 miejsce zajęła Julia Wydra z 1d, a 3 lokatę uzyskała Weronika Sowa  z 1e. Dziewczyny również otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz nagrody ufundowane przez Fundację Chałubińszczaków.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy i gratulujemy laureatkom!