Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022

• 2022-06-27 07:37

W piątek 24 czerwca 2022 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022. Było to jednak wydarzenie szczególne, ponieważ było to pierwsze od niemal 3 lat w pełni tradycyjne zakończenie roku szkolnego.

Cześć oficjalną rozpoczęło wprowadzenie pocztu sztandarowego i odśpiewanie przez całą społeczność naszego liceum hymnu państwowego i hymnu szkoły.

Następnie głos zabrała Pani Dyrektor Bożena Szulczyk, która pogratulowała Chałubińszczakom doskonałych wyników w nauce oraz życzyła udanych wakacji.

W optymistyczny nastrój zebranych wprowadził natomiast zespół Chałubiński Band.

I wtedy nastąpił niezwykle wzruszający moment – pożegnanie wieloletniej dyrektor naszej szkoły – Pani Bożeny Szulczyk.

W imieniu całej społeczności uczniów najstarszej radomskiej szkoły średniej wystąpili przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego, którzy podziękowali za 15 lat pracy na rzecz liceum, a przede wszystkim stworzenie przyjaznej, życzliwej atmosfery dla kolejnych roczników młodzieży. Podziękowali Pani Dyrektor Bożenie Szulczyk za wszystkie wspaniałe lata,  przez które zapisała w historii naszej szkoły najbardziej wartościowe karty .

Następnie w mieniu rodziców głos zabrały przedstawicielki szkolnej Rady Rodziców.  Dopełnieniem życzeń stała się piosenka „ Dni, których nie znamy” w wykonaniu zespołu Chałubiński Band.

Uroczystość zakończyło wręczenie nagród przez Panią Dyrektor  za konkursy i aktywność uczniów w tym roku szkolnym.