Kurs języka hiszpańskiego online

Kurs języka hiszpańskiego online

• 2021-12-20 16:23

Sekcja Dwujęzyczna w IV Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im. dra Tytusa Chałubińskiego w Radomiu zaprasza uczniów klas VIII szkół podstawowych zainteresowanych językiem hiszpańskim i kulturą Hiszpanii oraz nauką w oddziale dwujęzycznym z językiem hiszpańskim na  darmowy kurs  online z języka  hiszpańskiego  od podstaw.

Celem kursu jest zapoznanie z programem nauczania w klasie dwujęzycznej z językiem hiszpańskim, zdobywanie kompetencji językowych z języka hiszpańskiego oraz propagowanie kultury obszaru hiszpańskojęzycznego.

Chętne osoby prosimy o wysłanie zgłoszenia (informacji o zamiarze uczestniczenia w kursie)na pocztę elektroniczną:
a.augustyniak@lo4.radom.pl w terminie do 30 stycznia 2022.

W dniach od 1.02.2022 do 13.02.2022 nastąpi zakładanie indywidualnych kont na platformach edukacyjnych.
Spotkanie organizacyjne na platformie Teams odbędzie się 17 lutego 2022.

Szkoła planuje również kurs stacjonarny, którego przeprowadzenie jest uzależnione od warunków epidemiologicznych. Będziemy informować kandydatów na bieżąco o rozpoczęciu kursu w formie stacjonarnej w szkole.

Serdecznie zapraszamy!