Integracja społeczności szkolnej

Integracja społeczności szkolnej

• 2021-09-10 19:33

W czwartek 9 września na długiej przerwie odbyła się integracja społeczności szkolnej zorganizowana przez Samorząd Uczniowski i Szkolny Klub Wolontariatu „Tytuski”. Chałubińszczacy spotkali się na boisku i wspólnie odtańczyli popularną belgijkę.

W ten sposób powitaliśmy pierwszaków. Akcja spotkała się z ogromnym zainteresowaniem, dlatego postanowiliśmy ją powtórzyć. Jeśli pogoda pozwoli, zapraszamy również w poniedziałek 13 września na długiej przerwie na boisko na kolejną porcję dobrej zabawy i tańce integracyjne.

Zgodnie z obietnicą również w poniedziałek 13 września odbyła się integracja społeczności szkolnej. Tym razem oprócz belgijki Chałubińszczacy tańczyli także kowbojkę. Nowe tańce już wkrótce przy okazji kolejnej wspólnej zabawy.