Harmonogram pracy biblioteki szkolnej

Harmonogram pracy biblioteki szkolnej

• 2021-01-21 06:55

Biblioteka szkolna informuje, iż pracuje codziennie w trybie zdalnym w godzinach od 8:00 do 13:00 oraz stacjonarnie  w godzinach 11.00-16.00.

Informujemy, że skorzystanie z biblioteki szkolnej stacjonarnie jest możliwe tylko i wyłącznie po wcześniejszym ustaleniu z bibliotekarkami konkretnego dnia i godziny w celu zapobiegania gromadzenia się uczniów. Prosimy o kontakt poprzez aplikację Teams - zespół Biblioteka, fb biblioteki lub wiadomość w dzienniku elektronicznym. Można również rezerwować książki poprzez system biblioteczny MOL NET+ (instrukcja była  przesłana przez dziennik elektroniczny).

Zapraszamy wszystkich uczniów i pracowników szkoły do dołączenia się, do zespołu Biblioteka w aplikacji Teams. Można to zrobić wchodząc w ikonkę Zespoły, następnie w prawym górnym rogu wcisnąć guzik Dołącz do zespołu lub utwórz nowy i wybrać środkową opcję Dołącz do zespołu, wpisując kod. W polu wpisz kod należy wpisać : 83rvwlq.

W aplikacji Teams - zespół Biblioteka będzie możliwy kontakt z bibliotekarkami w godzinach od 8.00 do 13.00. Będzie można również rezerwować, przedłużać i umawiać się na zwrot lub wypożyczenie książek. Zapraszamy!