Konsultacje online – język hiszpański dla kandydatów

Konsultacje online – język hiszpański dla kandydatów

• 2020-05-20 08:26

Drodzy Uczniowie!
Jeśli zastanawiacie się nad uczęszczaniem do klasy o profilu hiszpańskim, to serdecznie zapraszamy Was na darmowe konsultacje językowe online w formie zajęć z naszą panią mgr Agnieszką Augustyniak. Macie okazje rozwinąć swoje umiejętności językowe lub też usystematyzować swoją wiedzę, którą przekazujemy Wam na bieżąco.

Zajęcia odbywać się będą dwa razy w tygodniu – poniedziałek/czwartek o godzinie 15:00 (45min.).
Będziemy pracować na platformie „Learningapps” oraz „Socrative student”.
Pierwsze zajęcia już w poniedziałek-25.05.2020.
Ze względów organizacyjnych prosimy o wcześniejsze zgłoszenia na maila: a.augustyniak@lo4.radom.pl
W mailu podaj imię i inicjały oraz nazwę szkoły podstawowej, do której uczęszczasz,np:
Jan, JK. PSP nr …..., dzięki temu będziemy mogli utworzyć dla każdego z Was indywidualne konto na platformach edukacyjnych.
Do usłyszenia na zajęciach.