Akcja „Bezpieczne Ferie 2020”

Akcja „Bezpieczne Ferie 2020”

• 2020-02-05 17:02

Mazowieckie Kuratorium Oświaty wraz z innymi służbami zorganizowało zajęcia „Bezpieczne Ferie 2020” dla uczniów naszego liceum. Zgromadzonych przywitała dyrektor szkoły Pani Bożena Szulczyk.

„Bardzo proszę, abyście jadąc na obóz, sprawdzali czy wypoczynek został zgłoszony do Kuratora Oświaty. Jeśli zauważycie nieprawidłowości w trakcie trwania wypoczynku, niezwłocznie poinformujcie o tym Kuratorium. Każdą taką sprawę wyjaśniamy współpracując z innymi służbami” – zwróciła się do uczniów Kurator Oświaty Aurelia Michałowska.

W wydarzeniu wzięli udział m.in.: Krzysztof Chojnacki – Mazowiecki Wojewódzki Inspektor Transportu Drogowego, przedstawiciele Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie: Artur Gonera – Zastępca Komendanta i Karol Kierzkowski – Oficer Prasowy, przedstawiciele Komendy Wojewódzkiej Policji zs. w Radomiu: Witold Krawczyk – Naczelnik Wydziału Prewencji, Emilia Kosma z Wydziału Ruchu Drogowego i Irmina Małek z Wydziału Prewencji, przedstawiciele Środowiskowo-Lekarskiego Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego: Michał Bęc i Arkadiusz Gradowski.